Beesok Mezata sie melduje :) - dodalam kilka fotek ;)

Zaczęty przez beesok, 24 Sie 2008, 08:23:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

Beesok ale fajnie wszystko wyglada jak w amerykanskim filmie.....przesliczna stylizacja. brawo brawo

tachogti

Czarujaco wygladalas :D i jaki przystojny maz!!! ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

panikarola

jejku, jak ladnie!!!!!!!!!!! beesok, przeslicznie wygladalasm, alzonek tez!!!!

eliza, polewam ci beczke piwa za to staniecie na wysokosci zadania!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

justynaaaa2

o wow  what ale bosko, jak mi się marzy ślub w ogrodzie, ale obawa o pogodę jest silniejsza od marzeń  :'( super, że u was się udało  brawo
ślicznie wyglądałaś i bukiet mi się bardzo podoba  :ok:
no i w ogóle super oryginalne dekoracje  :)
dużo szczęścia życzę i gratuluję pomysłu i realizacji  :brawo1:

zosia2007

beesok ślicznie wygladałaś :)


dużo, duzo szczęścia wam życzę :)

riannka

beesok

sceneria przepiękna, uroczy ten ogród!!!

Ślicznie wyglądałaś!!!

Gratuluję serdecznie!

elizapj

Cytat: panikarola w 27 Sie 2008, 11:23:21

eliza, polewam ci beczke piwa za to staniecie na wysokosci zadania!
:ok: dzieki

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Bessok, no pieknie te ogrody wyszły:) czekamy na wiecej fotek i w większym formacie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

lenka

ślub w pieknym ogrodzie .... marzenie  :wub:
PIĘKNIE wyglądałaś, suknia, bukiet super

beesok

Kochane, wybaczcie, ze nie odpowiadam osobiscie na kazdy post - bardzo dziekuje za mile slowa i ciesze sie, choc dziwie, ze podobala Wam sie relacja  :hihi: strasznie bylam podekscytowana jak ja pisalam wiec wydawala mi sie bardzo chaotyczna - ale moze dobrze bo tak na "goraco" to jeszcze wszystkie emocje sa zywe i czlowiek bardziej czuje niz mysli :)

Ciesze sie ze Wam sie podobalo - bede miala tysiace fot od fotografa lacznie z mala sesja w starym miescie wiec na pewno Wam je przesle jak tylko dostane ...ktos tu pytal o Manolo - mialam kilka zdjec specjalnie dla nich (fotografowi sie bardzo spodobaly he he he )

ELIZA DZIEKUJE JESZCZE RAZ ZA POMOC W WKLEJANIU ZDJEC - beczka cavy dla Ciebie  :drunk: :drunk:

San Sebastian jest przepiekny - obzeramy sie w cudownych baskijskich restauracjach, hotel jest cudowny i traktuja nas jak celebrities na szczescie pogoda dopisala i jest ok 29 stopni ale nie ma ostrego slonca wiec zaraz zmykam i ide budzic meza na plaze :)

wielkie dzieki jeszcze raz i obiecuje wiecej za tydzien  :roza: :roza: :roza: :roza:

beesok

Cytat: nionczka w 27 Sie 2008, 10:28:09

Ty chudziutka jestes!

ha ha ha dzieki - suknia jest inteligentnie uszyta tyle powiem :P a po tym tygodniu w san sebastian to obawiam sie ze juz sie w niej nie zmieszcze ha ha ha

nionczka

Cytat: beesok w 28 Sie 2008, 09:15:38
Kochane, wybaczcie, ze nie odpowiadam osobiscie na kazdy post - bardzo dziekuje za mile slowa i ciesze sie, choc dziwie, ze podobala Wam sie relacja  :hihi: strasznie bylam podekscytowana jak ja pisalam wiec wydawala mi sie bardzo chaotyczna - ale moze dobrze bo tak na "goraco" to jeszcze wszystkie emocje sa zywe i czlowiek bardziej czuje niz mysli :)

Ciesze sie ze Wam sie podobalo - bede miala tysiace fot od fotografa lacznie z mala sesja w starym miescie wiec na pewno Wam je przesle jak tylko dostane ...ktos tu pytal o Manolo - mialam kilka zdjec specjalnie dla nich (fotografowi sie bardzo spodobaly he he he )

ELIZA DZIEKUJE JESZCZE RAZ ZA POMOC W WKLEJANIU ZDJEC - beczka cavy dla Ciebie  :drunk: :drunk:

San Sebastian jest przepiekny - obzeramy sie w cudownych baskijskich restauracjach, hotel jest cudowny i traktuja nas jak celebrities na szczescie pogoda dopisala i jest ok 29 stopni ale nie ma ostrego slonca wiec zaraz zmykam i ide budzic meza na plaze :)

wielkie dzieki jeszcze raz i obiecuje wiecej za tydzien  :roza: :roza: :roza: :roza:

Raju, jestes 100 km ode mnie....
Ciesze sie, ze podoba Ci sie w moim przybranym kraju. A widzialas na starówce bar z kanapkami o nazwie Kibel? Nie moge sobie odmówic zjesc cos w kibelku ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

O! Sa fotki!!!!!!!! Wygladalas przeslicznie, co ty gadalas, ze w sukiencke grubo bedziesz wygladac????

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

nionczka - kibelek brzmi bardzo zachecajaco, chemy pojechac tez do San Seb. i wtedy na pewno zajrzymy do kibelka ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 28 Sie 2008, 10:38:21
O! Sa fotki!!!!!!!! Wygladalas przeslicznie, co ty gadalas, ze w sukiencke grubo bedziesz wygladac????

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

nionczka - kibelek brzmi bardzo zachecajaco, chemy pojechac tez do San Seb. i wtedy na pewno zajrzymy do kibelka ;)
u mnie jest chinksi bar "suki" :) nie bylam, ale jak ktos odwazny zapraszam :P

sorry beesok za smietnik...
ze ja sie laczylam z zaswiatow ze strefa to rozumiem, zle ze Ty?:) :nono: wracac do meza!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

gratulacje,
piękny slub,
piękna panna młoda,
piękne zdjecia
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

bozena.dp

beesok gratuluje i wszystkiego najlepszego  :roza:

ślub w ogrodzie... super, no i oczywiście bardzo ładna panna młoda  :D

Anupka

Beesok - cud, miód, malina. Gratulacje! :drunk:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Beesok, jakbym amerykanski film ogladala, o czyms takim marzy kazda mala dziewczynka !!

Basia

beesok GRATULACJE!!
Wszystkiego dobrego! :roza:

Wyglądałaś pięknie!
a ślub w ogrodzie MARZENIE!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

sputnik_sweetheart

oh, cudnie!
uwielbiam te ogrody! wierzę, że było magicznie!śliczna sukienka i sliczna Ty! poproszę więcej zdjęć! :)