Autor Wątek: emcia821 zaobrączkowana :)  (Przeczytany 19383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Odp: emcia821 zaobrączkowana :)
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Sie 2008, 09:57:51 »
Emcia gratulacje!!  brawo Bardzo fajny opis!! Dużo szczęścia!! :roza:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kffiatek

« Odpowiedź #26 dnia: 25 Sie 2008, 10:28:23 »
Gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dzięki takim opisom przestaję się trochę denerwować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #27 dnia: 25 Sie 2008, 10:56:59 »
emcia wszystkiego najlepszego na dalsze wspólne lata  brawo
powtórzę za dziewczynami, jak Ty tak wyglądasz o 5 nad ranem, to jak wyglądałaś przed ślubem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 25 Sie 2008, 10:56:59 »

magdarynka

« Odpowiedź #28 dnia: 25 Sie 2008, 11:00:07 »
Gratulacje !  :flowers: :flowers: :flowers:

emcia

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Sie 2008, 17:45:02 »
emcia, najserdeczniejsze gratulacje!!! super to zdjecie z lustrem!

mąż robił :yes:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Sie 2008, 17:45:02 »

emcia

« Odpowiedź #30 dnia: 25 Sie 2008, 17:46:54 »
emcia czy wy podczas tego weekendu konkurujecie o najb. wciagający opis??    :mgr:
wszystkiego dobrego!
po tych zdj, ktore wkleilaś widać że zapowiada się nieżle  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jeśli wciągający to super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Sie 2008, 17:51:51 »
Więcej zdjęć! Więcej zdjęć! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wszystkiego naj, najlepszego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I świetny opis - jak tak je czytam, to aż bym chciała, zeby mój ślub był trochę szybciej a nie dopiero za rok!

emcia

« Odpowiedź #32 dnia: 25 Sie 2008, 17:52:23 »
emcia - jeszcze raz wszystkiego dobrego, duzo milosci i szczescia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  no i dawaj wiecej zdjec !! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

NO JAK NIE MAM!!!!
nie mam serio, te dwa robil mąz rano naszym małym fotoidiotem plus jedno po nocy poślubnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, reszta fot po gdzieś po znajomych i u fotografa 100km stąd.
Ale oczywiście pokażę jak tylko coś zdobędę.
Ale plener może wyjść ciekawy, nawet nie wiedziałam, że w sukni i 8cm szpilkach i z lękiem wysokości potrafię stać na przestrzeni 30 na 30cm kilka metrów nad ziemią z rozłożonymi rękami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale uparłam się i stanęłam przerażona
akcje ścierniskowe też były i jakaś scena gwałtu pod ścianą też będzie :ag: :ag: :ag:

emcia

« Odpowiedź #33 dnia: 25 Sie 2008, 17:54:39 »
Dziękuję wszystkim serdecznie!!!
Co do gaf to będę systematycznie dopisywać...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #34 dnia: 26 Sie 2008, 01:15:02 »
Fotka od kuzyna
« Ostatnia zmiana: 12 Lut 2012, 19:26:20 wysłana przez emcia »

fasolka1980

« Odpowiedź #35 dnia: 26 Sie 2008, 09:22:36 »
Emcia - fajna relacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Dawaj więcej fotek! brawo

emcia

« Odpowiedź #36 dnia: 26 Sie 2008, 23:08:59 »
Zdobyłam...i jest kilka więcej:) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :)gorzka wódka po raz 1
« Ostatnia zmiana: 23 Paź 2010, 21:07:55 wysłana przez emcia »

emcia

« Odpowiedź #37 dnia: 26 Sie 2008, 23:10:53 »
Gorzka wódka na stole
« Ostatnia zmiana: 23 Paź 2010, 21:08:37 wysłana przez emcia »

emcia

« Odpowiedź #38 dnia: 26 Sie 2008, 23:13:30 »
Tort ze storczykami.
« Ostatnia zmiana: 23 Paź 2010, 21:08:14 wysłana przez emcia »

sierpniowajulka

« Odpowiedź #39 dnia: 26 Sie 2008, 23:13:53 »
Coś czuję, że Ciebie w gratulacjach pominęłam... nadrabiam więc i 200 lat szczęśliwego życia na tym świecie życzę i  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 26 Sie 2008, 23:13:53 »

emcia

« Odpowiedź #40 dnia: 26 Sie 2008, 23:14:47 »
........
« Ostatnia zmiana: 23 Paź 2010, 21:09:12 wysłana przez emcia »

emcia

« Odpowiedź #41 dnia: 26 Sie 2008, 23:15:19 »
A ja właśnie fotki wrzucam:)

emcia

« Odpowiedź #42 dnia: 26 Sie 2008, 23:22:53 »
oczepiny
« Ostatnia zmiana: 12 Lut 2012, 19:26:40 wysłana przez emcia »

Chermelle

« Odpowiedź #43 dnia: 26 Sie 2008, 23:28:40 »
emcia821 wszystkiego naj naj i naj  :flowers: :roza: :flowers: :roza: :flowers: :roza:

ishka82

« Odpowiedź #44 dnia: 26 Sie 2008, 23:34:24 »
emcia821, cudnie wyglądałaś :yes: Dużo szczęścia i miłości życzę :roza: :flowers: :roza:
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #45 dnia: 26 Sie 2008, 23:44:58 »

magdalinska

« Odpowiedź #46 dnia: 27 Sie 2008, 08:08:50 »
emcia - jeszcze raz wszystkiego dobrego, duzo milosci i szczescia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  no i dawaj wiecej zdjec !! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

NO JAK NIE MAM!!!!
nie mam serio, te dwa robil mąz rano naszym małym fotoidiotem plus jedno po nocy poślubnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, reszta fot po gdzieś po znajomych i u fotografa 100km stąd.
Ale oczywiście pokażę jak tylko coś zdobędę.
Ale plener może wyjść ciekawy, nawet nie wiedziałam, że w sukni i 8cm szpilkach i z lękiem wysokości potrafię stać na przestrzeni 30 na 30cm kilka metrów nad ziemią z rozłożonymi rękami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale uparłam się i stanęłam przerażona
akcje ścierniskowe też były i jakaś scena gwałtu pod ścianą też będzie :ag: :ag: :ag:

no i po co tak klamac??  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  nagle sie znalazly??  :2guns: 
no to piwko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  fajnie no i czekamy od fotografa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   :ok:

dagi

« Odpowiedź #47 dnia: 27 Sie 2008, 08:13:11 »
jakoś pominęłam ten wątek, wszystkiego najlepszego i duuużo miłości  brawo
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

mika

« Odpowiedź #48 dnia: 27 Sie 2008, 10:34:35 »
Emcia ale pięknie, ty piękna i bukiet piękny!!!!!!
serdecznie gratuluję, więcej zdjec proszę!!!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

emcia

« Odpowiedź #49 dnia: 27 Sie 2008, 10:50:31 »
Emcia ale pięknie, ty piękna i bukiet piękny!!!!!!
serdecznie gratuluję, więcej zdjec proszę!!!!!
 z bukietem to długa historia była, dostałam za małe storczyki i wyszło jak wyszlo
« Ostatnia zmiana: 12 Lut 2012, 19:27:13 wysłana przez emcia »