Wrzesniowe wesele na zamku..

Zaczęty przez rubin04, 20 Sie 2008, 21:25:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

sklep jest na pietrze przy schodach ruchomych

jak wjeżdżasz na górę to po prawej stronie

po lewej też jest jakiś sklep z sukienkami - ale tam widziałam podobne kiecki do tych w nooku (mozna coś trafić)

w zanecie są kiecki jakich nigdzie indziej nie widziałam - trochę są dziwne te kiecki i wybór niewielki ale mozna trafić orginalne cudeńko


justynaaaa2

Cytat: Kasia w 25 Sie 2008, 13:18:02
sklep jest na pietrze przy schodach ruchomych

jak wjeżdżasz na górę to po prawej stronie

po lewej też jest jakiś sklep z sukienkami - ale tam widziałam podobne kiecki do tych w nooku (mozna coś trafić)

w zanecie są kiecki jakich nigdzie indziej nie widziałam - trochę są dziwne te kiecki i wybór niewielki ale mozna trafić orginalne cudeńko



dzięki polewam  :piwko: jak uda mi się tam wybrać to dam znać, czy coś trafiłam  ;)

balbina

Cytat: rubin04 w 25 Sie 2008, 12:44:58
Spragnienie - 2 sklepy na 1 dzień to dla kogos kto nienawidzi zakupów niezle wyzwanie.. No ale moze sie uda ;)

najważniejsze to się wybrać , a potem jak się rozpedzisz to juz z  jest górki  ;) , ja tez uważam ,że lepiej zaliczyć za jednym zamachem , tym bardziej ,ze jest akuratna pogoda

Dasz radę rubinku , a grunt to się przemóc, na zachętę  :drunk: a doleję jak już upolujesz kieckę .

rubin04

No mierzyłam te w Stefanie ale jak dla mnie dekolt za mało wyciętya ten pas marszczonego materiału mnei poszerzał mocno. A i tak z rozm. 38 była tylko czarna :(

Byłam tez w "ubieralni" i mierzyłam b.piękną sukienkę z 30% jedwabiu.
Zaraz wkleję zdjecie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Mierzyłam dziś 2 kiecki - która lepsza?
Prosze tu o szczere (brutalne nawet) opinie bo z moim M. mamy zupełnie odmienne zdania..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Rubin sweet! Bralabym ta rozowa z zamknietymi oczami. Wygladasz zjawiskowo a suknia sama w sobie...hot hot hot!
O czarnej zapomnij...Nie sluzy Ci nic a nic. I gdzie Ty masz duze biodra?? Zobacz jak w tej rozowej sie prezentujesz! Bomba!

maroonbug

Tylko buty inne do niej..Jakies delikatne, co to niby sa na tej stopie niby ich nie ma. Jakies brylancikowe moze...Wydluzy to nogi i nada lekkosci, poza tym bedzie bardzo wieczorowo :)

balbina

#58
 z tych dwóch dla mnie zdecydowanie 1 , hmmm ale  jeżeli to ma być exluziw :) do zamku to nie wiem czy nie jest za sexi , ale to sama musisz ocenić jak się czujesz i jakie tam towarzystwo ma być , ale w sumie za skromnym to być nie można , ale jak ma być skromniej to szukaj dalej bo druga jakaś tak przyciężka na dole , chociaż to może wina zdjęcia

a dużych bioder to ja nigdzie  nie widzę  :surprise: taki drobiażdżek z ciebie

ps a do tego jakies pantofle Menbur'a widziałam duży wybór w Factory , w różnych cudnych odcieniach :)

didi_loczek

W drugiej sukience góra jest super, idealna dla Ciebie.
Ale jako całość różowa zdecydowanie wygrywa.

foszek

Ja jestem za rozowa, niebanalna, ladnie na tobie lezy.

maroonbug

Ej dwojka dla mnie wyglada jak sukienka z bazarku...to po pierwsze. Po drugie Rubin w niej wyglada jak Sierotka Marysia...prosze wybaczyc dosadne formy.

rubin04

Maroonbug - buty są prosto z pracy.

A teraz zagadka dla Was - ile kosztują te sukienki.

Dla ułatwienia dodam ze różowa nie ma podszewki, a ciemna jest z grubego materiału, takiego solidnego.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

no dawaj, nie kaz nam zgadywac :)

rubin04

Bo jako ze ja po sklepach chodzić nie lubię to tę rózową to juz bym brała... To taki przydymiony róż, bardzo piękny i delikatny ale cena tej keicki mnie rozwala - 800 zł a ona nawet podszewki nei ma.. No i mam dylemat...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

różowa!, ta druga Cię pogrubia na dole, chociaż górę ma ładną

emcia


siog

Rubin ta rozowa cud i miod!!!!!!!1 Wlasnie taka chce uszyc a krawcowa nie umie :(
jak zwykle popieram Maroonbug  ;)

spragnienie

Cytat: rubin04 w 25 Sie 2008, 18:21:40
Bo jako ze ja po sklepach chodzić nie lubię to tę rózową to juz bym brała... To taki przydymiony róż, bardzo piękny i delikatny ale cena tej keicki mnie rozwala - 800 zł a ona nawet podszewki nei ma.. No i mam dylemat...

mierzylam tam fajną sukienkę z granatowego jedwabiu przewiązywaną pasem leżala super, ale potrzebana byla na 1 okazję, a kosztowala 750zł
podziękowalam :D


SZCZERZE ja bym za 800 zl rozowej nie brala, za rok , dwa znowu bedzie demode ;)

mayagaramond

rozowa!!!!!!!!! Uwielbiam asymetryczne gory. Czarna jest za dluga, poza tym zdjecie zrobilas z gory i wysdzlas na male krepa niewywrotna ;)
800 zloty to nie malo...


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

rubin, ta rozowa super. popros niech ci odloza na tydzien i moze jeszcze cos upolujesz, bo to duzo. a jak nie upolujesz znaczy sie nie ma i musisz brac te ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

na tydzien nie odłożą ;)
ale jest duża szansa, ze nikt jej nie kupi przez parę dni..tłumów tam nie ma
sukienki mają fajne, pytanie czy przydadzą się na parę okazji czy tylko na 1
ja bym poszukala, jak coś zanjdziesz innego to fajnie, jak nie to zawsze masz tą alternatywę z Odzieżowego Pola

siog

moim zdaniem ta rozowa ma taki ciekawy kroj i dlugosc, ze przyda sie na kilka okazji. Latwo ja bedzie "ubrac"

spragnienie

właśnie pod tym kątem pytam rubin, bo np. ja chodze w spodniach i żebym ubrala sukienke to musi byc wielkie halo :)
sukienke mialam na slubie swojej sis i studniówce i komuniii :D mam tez jakieś sukienki kupione "przy okazji", czasem dość drogie, ktorych nigdy n ie ubralam ;)
jak ktoś chodzi w sukienkach i ma czesto jakies bankiety i szmery bajery to wiadomo, ze b. sie oplaca