Autor Wątek: lyzka wazowa kontra chochla - watek jezykowy  (Przeczytany 28231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: lyzka wazowa kontra chochla - watek jezykowy
« Odpowiedź #475 dnia: 24 Sie 2008, 23:20:40 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no ja nie znałam ja jebię.
nie lubię jak ktoś nadużywa słowa "tak". i za każdym razem na końcu zdania dodaje "tak?"

wolisz co nie? :ag: :ag:

zosia - ten tego jest hitem. Moze byc rzeczownikiem: masz tego?,
czasownikiem - nie moge rozmawiac, bo musze wytegowac
jako czasownik moze wystepowac we wszystkich czasach i trybach!
przymiotnikiem - wiedziales ten tego samochod?
itd.
 :ag: :ag:
« Ostatnia zmiana: 24 Sie 2008, 23:31:08 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

« Odpowiedź #476 dnia: 24 Sie 2008, 23:27:29 »
O i jeszcze nie znoszę pieniążków  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poza jednym przypadkiem jak tata zostawia/daje mi stówę zawsze mówi "masz pieniążek" (jak 50 to półpieniążka)  i w tym kontekście mnie to bawi, bo oboje wiemy ze chodzi o znienawidzone zdrobnienie:)

justynaaaa2

« Odpowiedź #477 dnia: 24 Sie 2008, 23:34:39 »
a mnie jeszcze dobija jak ktoś mówi "nio"  :hammer:
mam taką koleżankę, dorosłe dziewczę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a odpowiada ci "nio" i to jeszcze takim słodkim głosikiem  :wall: a mnie aż trzęsie
a i nienawidzę słowa "pacha"  puke
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

niewiemjaka

« Odpowiedź #478 dnia: 24 Sie 2008, 23:36:04 »
a my dzisiaj zapraszalismy gosci na slub i odkryłam prosze ja ciebie takie sformulowanie prosze ja ciebie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w kazdym zdaniu prosze ja ciebie  :yeah:
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zosia2007

« Odpowiedź #479 dnia: 24 Sie 2008, 23:56:03 »
mam taką koleżankę, dorosłe dziewczę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a odpowiada ci "nio" i to jeszcze takim słodkim głosikiem  :wall: a mnie aż trzęsie
a i nienawidzę słowa "pacha"  puke

to kupujesz antyperspirant pod ręce  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #480 dnia: 26 Sie 2008, 14:41:59 »
A z błędów nienawidzę jak ktoś mówi ten pomarańcz zamiast ta pomarańcza, ten winogron i ten perfum. Do szału doprowadza mnie odmiana słów tort i biszkopt w sposób robię torta/biszkopta zamiast tort/biszkopt...

taaak, dokładnie, też tego nie znoszę! "kupiłam sobie fajną perfumę" łaaaa

i jeszcze "pojadłem sobie"
"ulać Ci zupy?"
 :be: :be: :be:

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #481 dnia: 26 Sie 2008, 14:45:43 »
sonja[/b] ja też mam alergię na "daj kawałek torta" lub "nalej mi koniaka"   aż gęsiej skórki dostaje - nie cierpię tego
aż gęsiej skórki dostałam. nie znosze, nie znoszę!

maroonbug

• Gość
« Odpowiedź #482 dnia: 26 Sie 2008, 14:48:30 »
A ja personalnie nie cierpie: uspac psa (jak smiertelnie chory i sie meczy) zamiast uspic i kamerowac zamiast filmowac, ew. krecic.
Dekold mnie sprowadza na krawedz cierpliwosci.
I moj ojciec, ktory nie moze po prostu opowiedziec o czym z kims rozmawial, tylko co trzecie slowo wtraca "mowie": I poszedlem tam i mowie, ze jak nie chce pozyczyc samochodu, mowie, to go mowie podwioze, mowie. I mowie, ze nie problem, mowie, bo w pol godziny mowie to zalatwimy mowie. Aaaaaaaa!!!!!!!! Nigdy nikogo nie spotkalam, kto mowie, mialby taki tik.

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #483 dnia: 26 Sie 2008, 14:52:50 »
o tak, dekold też jest wkurzający!

a dla mojego Dziadka 103- letniego Dziadka -ZAZNACZAM !!!!!! - najgorszą oblegą jest powiedzieć komuś "TY BUBKU"
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

maroonbug

• Gość
« Odpowiedź #484 dnia: 26 Sie 2008, 14:58:01 »
Bosz to Dziadek sie w bardzo dzentelmenskich czasach wychowywal. Pozazdroscic, my juz nie wiemy co to znaczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Hail hail dla Dziadka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj !!!!

mayagaramond

« Odpowiedź #485 dnia: 26 Sie 2008, 15:30:51 »
A mnie do szalu doprowadza:

1-go Maja

3-go Maja

itp. To nie angielski!!!!!!!!

didi_loczek

« Odpowiedź #486 dnia: 26 Sie 2008, 15:32:48 »
A ja personalnie nie cierpie: uspac psa (jak smiertelnie chory i sie meczy) zamiast uspic i kamerowac zamiast filmowac, ew. krecic.
I moj ojciec, ktory nie moze po prostu opowiedziec o czym z kims rozmawial, tylko co trzecie slowo wtraca "mowie": I poszedlem tam i mowie, ze jak nie chce pozyczyc samochodu, mowie, to go mowie podwioze, mowie. I mowie, ze nie problem, mowie, bo w pol godziny mowie to zalatwimy mowie. Aaaaaaaa!!!!!!!! Nigdy nikogo nie spotkalam, kto mowie, mialby taki tik.
nie wiem czy to Cię pocieszy, ale mój tato też zwykł mawiać co 4 słowo "mówi" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #487 dnia: 26 Sie 2008, 15:36:37 »
Dziadek mieszka z Ciocią i z moją kuzynką, kuzynka poznała jakiegoś gościa, strasznie coś nawywijał i przychodzi do nich do domu a Dziadek "Co Ty tu robisz Ty hosenduft, Ty...BUBKU" padłam

maroonbug

• Gość
« Odpowiedź #488 dnia: 26 Sie 2008, 15:39:23 »
pociesza mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sadzilam, ze to jednorazowa przypadlosc i zastanawialam sie nad przyczynami, ale widac nie...
ciekawe skad sie bierze rozbieznosc w uzyciu formy (1 os.liczby poj.  kontra 3 os. liczby poj.) ??

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #489 dnia: 26 Sie 2008, 15:41:36 »
nie wiem czy to Cię pocieszy, ale mój tato też zwykł mawiać co 4 słowo "mówi" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
patrz moja Godzilla...

didi_loczek

« Odpowiedź #490 dnia: 26 Sie 2008, 15:45:02 »
patrz moja Godzilla...

Ooooo i jeszcze moja sąsiadka, w moim wieku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #491 dnia: 26 Sie 2008, 15:47:32 »
a mnie wpienia:
3 maj, 3 czerwiec, 3 wrzesień. zamiast 3 maja, czerwca, września

to tez jest wpieniajace. Najlepiej zapytac, ile tych czerwcow jest i majow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I jeszcze jedno - miasto Krakow, miasto Lodz/Poznan. W miescie Lodzi zaobserwowano wzrost bla bla, a na wsi Lodzi?

ze_nitka

« Odpowiedź #492 dnia: 26 Sie 2008, 17:26:34 »

Też tak reaguje na NIO i CIO  :green:

wrobelek0403

« Odpowiedź #493 dnia: 26 Sie 2008, 17:45:29 »
Kolega kiedyś opowiadał jakie wyznanie miłosne słyszał w autobusie:
Zajebałem się w Tobie że chuj!

Przypomnial mi sie kawal:

Turysci podziwiaja Niagere:
 Amerykanie: My God, it's so beautiful!
Niemcy: Oh, das ist wunderbar!
Rosjanie: Priekrasno!
Polacy: O kurwa! Ja pierdolę!

:rofl1: :rofl1: :rofl1: to był tekst naszego kumpla jak wlazł na Tarnice: ale kureewsko zajebisty widok!!!!

no ja sie przyznaje bez bicia, ze przeklinam, jak mnie cos wkurzy. Wstyd przyznac, ze nauczylam się tego od mojego sedziego - patrona. Wchodził rano do gabinetu i mowił: kurwa, ja pierdole, jak mi się nic nie chce. Twierdził, że to swietny sposób na odstresowanie i lepiej jak sobie człowiek przeklnie, niz ja mu ma zyłka w głowie pęknąć. Najlepsze jest to, ze swietnie się kontrolował i nigdy nic nie wyrwało mu się przy stronach. Odejmując przeklenstwa, był jednym z najlepszych patronów jakiego miałam (merytorycznie i pedagogicznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 26 Sie 2008, 17:53:42 wysłana przez wrobelek0403 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

fasolka1980

« Odpowiedź #494 dnia: 26 Sie 2008, 17:51:12 »
Kolega kiedyś opowiadał jakie wyznanie miłosne słyszał w autobusie:
Zajebałem się w Tobie że chuj!

Przypomnial mi sie kawal:

Turysci podziwiaja Niagere:
 Amerykanie: My God, it's so beautiful!
Niemcy: Oh, das ist wunderbar!
Rosjanie: Priekrasno!
Polacy: O kurwa! Ja pierdolę!

:rofl1: :rofl1: :rofl1: to był tekst naszego kumpla jak wlazł na Tarnice: ale kureewsko zajebisty widok!!!!

To jest tekst mojego szwagra, jak pojechał z dziecmi do Disneylandu :lollol:

Agaaa

« Odpowiedź #495 dnia: 29 Sie 2008, 14:51:18 »

Też tak reaguje na NIO i CIO  :green:

ja niecierpie jak ktos zdrabia na zasadzie zawiast kawa to kawusia..."Idziemy na kawusie?" oo wrrrr...

mayagaramond

« Odpowiedź #496 dnia: 18 Paź 2010, 12:10:54 »
odgrzebalam watek i poplakalam sie ze smiechu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #497 dnia: 29 Paź 2011, 01:42:22 »
odgrzebalam ponownie i znow parskam po nocy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę