Ulala28 -próbny makijaż

Zaczęty przez ulala28, 20 Sie 2008, 18:05:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ulala28

ocencie to pliizzz, bo ja juz sama nie wiem. oko mi sie podoba, podkład chyba mniej. Ja sie nie znam bo ogolnie sie nie maluje... trudno mi wiec udzielac rad wizazystce.Mam isc w tym kierunku czy szukac dalej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

Kasia

ja co prawda na make-upach się nie znam ale tak na moje oko to ten makijaż jest za ordynarny

sprawia wrażenie straszliwej tapety

na tym trzecim zdjęciu (bez makijażu ??? ) masz bardzo dziewczęce oblicze :)
a na tych fotkach "obmalowanych" masz z 10lat wiecej


Ja bym dalej kombinowała
może troszkę jaśniejszy puder ???

zosia2007

ulala28 uważam, że kolor cieni nie jest dla ciebie - masz piękne duże oczy o ten cień zrobił troche takiego "przydymionego szopa" (sorry za określenie), puder zdecydowanie za ciemny

ja bym jeszcze poszukała innych rozwiazań, kolorów

malybob

Też poszłabym w rozjaśnianie..

konwalia

Moim zdaniem kolorystyka oczu nie trafiona, poszłabym raczej w morelę.

masz ładną dziewczęcą urodę i moim zdaniem lepiej Ci bez makijażu, więc powinnien być delikatny i świeży.

Hunta

Zgodzę się z dziewczynami. Powinnaś jeszcze trochę poeksperymentować. Osobiście lubię mocno podkreślone oko ale w tym przypadku makijaż wyszedł ponuro. Brakuje mi rozjaśnienia pod łukiem brwiowym oraz modelowania twarzy (teraz wyszła zbyt płasko), generalnie wygląda jaby został uzyty zbyt ciemny podkład. Szukaj dalej, powodzenia :)

wredotka

ja mam wrazenie ze poza niedbale rzuconym cieniem na twojej twarzy nic sie nie dzieje. nawet rzęsy gdzieś znikły. Ciezki puder, nie widać różu no i kolor stanowczo za ciemny.

mayagaramond

Ulala - szukaj dalej. Tak jak napisaly dziewczyny - podklad jest za ciemny, a oko wyglada na "brudne" :(




"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ulala28

#8
makijazystka sie zmienia...:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

gioseppe

#9
fakt, ze w nienajlepszym swietle sa te zdjecia ale .. no nie wygladasz korzystnie ;)
za ciezko
potem postaram sie napisac cos wiecej
mam nadzieje, ze nie zapomne ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

rubin04

Ja sie słabo znam na tym, ale ogólny efekt jak dla mnie nie bardzo..
Chyba jest cos w tym co pisza dziewczyny że kolorystyka nie ta..
Moze na początek by było taniej pomaluj sama oczy np. w brązach, morelach czy różach i pokarz - moze dziewczyny coś podpowiedzą w którym kierunku dalje iśc.

I nie poddawaj się! Ja na swoim próbnym zorbiłam jedno oko inne drugie inne by miec większy wybór a nie płacić za 2 makijaże ;) Powodzenia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosanka

Makijaz nie wygląda dobrze :( Malowałaś się w Bielsku? Jak tak to napisz proszę u kogo. Jak chcesz moge Ci podać 3 namiary na w miare sprawdzone makijażystki. I może Gioss tu wejdzie i Ci coś doradzi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

maroonbug

Cytat: wredotka w 20 Sie 2008, 19:44:36
ja mam wrazenie ze poza niedbale rzuconym cieniem na twojej twarzy nic sie nie dzieje. nawet rzęsy gdzieś znikły. Ciezki puder, nie widać różu no i kolor stanowczo za ciemny.

podpisuje sie pod wredotka rakami i nogami. moje rady:
1. jasniejszy podklad
2. wiecej modelowania twarzy, ale nie za ciemno
3. roz, roz i jeszcze raz roz
4.rzesy porzadnie wytuszowane i mocno
5. eyeliner na linii gornych rzes
6. grafit w zewnetrznym kaciku oka i w zalamaniu powieki, tak mniej wiecej do polowy oka
7. smuga grafitu na linii dolnych rzes
I tyle, zadnych minipejzazy na powiekach. Kreska i plamki cienia podkresla glebie oka, ciemny cien wyglada zawsze zdrowo i dobrze na zdjeciach.
Ten makijaz, ktory masz, dam sobie reke uciac, dobrze wyglada w swietle dziennym. A zobacz co sie dzieje z cieniami na zdjeciu..Niedobrze.
Nie uzywaj oczywistych kolorow w makijazu, sprobuj sama nawet i zobacz jaka bedzie roznica.

zosia2007

#13
ulala28 słuchaj gioseppe - to nasza strefowa specjalistka :)

kasiad

Mnie również ten makijaż nie za bardzo się podoba  :)
Ale to dlatego, że nie lubię błękitnych cieni na oczach i różowych policzków. Jak dla mnie za duży jest kontrast pomiędzy oczami a policzkami.
Poza tym nie urażając nikogo tak malowały się rosjanki, które w latach 90-tych przyjeżdżały do nas na handel, błękitne powieki i różowe policzki  ;D
Wg mnie makijaż ślubny powinien być delikatniejszy i w zupełnie innych kolorach  :D

mika

w makijażu widać tylko puder, ktory jest źle dobrany, w ogóle nie wymodelował twarzy, cerę masz jakąs ziemistą, oko jest za ciemne, brak rozjaśnienia, rzesy zginęly w ogóle, makijażu ust nie zauważyłam, zmień makijazystkę

ulala28

#16
no to jeszcze raz po zmianie makijazystki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

malybob

Oczy super!!!!
I w ogóle mi się podoba, może tylko dałabym odrobinę ciemniejsze usta.

Kasia

oko BARDZO ładnie wymalowane ale na ślub zrezygnuj z jakichkolwiek perłowych cieni czy brokatowych

niech makijażysta użyje tylko matowych

puder troszkę kiepsko kryje
ja bym poszła w jaśniejszy kolor pudru
+mocniej róż na policzkach

ulala28

usta byly ciemniejsze ale sie zbuntowalam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

zosia2007

ulala28 jak dla mnie za bardzo świecąco - nie nakładaj perłowych cieni, matowe sa o niebo lepsze

malybob

A mnie się podoba to świecenie :)
Zdradź czy rzęsy są Twoje czy sztuczne?

ulala28

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

malybob

Ech, też bym chciała osiągnąć taki efekt..
Ale to nie dla blondynki :) Za to dla Ciebie super!

Kasia

malybob ale świecenie bardzo źle wygląda np. na fotkach

zresztą ślub to ślub a nie dyskoteka :)

mnie też a próbnym makijażysta pobrokacił ale od razu powiedziałam ze na ślub ma nie być żadnego błysku


oko można tak samo efektywnie wymalować matowymi cieniami :)