za duże buty :(

Zaczęty przez eileen, 20 Sie 2008, 14:56:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eileen

Witajcie, Forumowiczki.

Ponieważ udaje się Wam znaleźć rozwiązanie dla każdej sprawy - co poradzicie sierocie  :wall: , która w gorący dzień kupiła buty, które w sklepie leżały jak druga skóra, a teraz  spadują ze stóp?

I tak zaryzykowałam - zazwyczaj noszę 39, a buty są 38. Jeden spada bardziej niż drugi. Dziś wkleiłam zapiętki (na zdjęciu to brązowe plasterki  :D ), ale niewiele to daje.

Czy jest inne wyjście, poza kolejnym zakupem?
:clover:

malybob

Wkładki np. żelowe?
PS.Śliczne buciki.

zwierzatko_mojej_mamy

mozesz sprobowac kupic takie pol-wkladki pod palce - skorzane lub silikonowe - one spychaja stope w strone piety - jesli tylko nie masz bardzo wysokiego podbicia, przez ktore by sie robila bulka przy wycieciu buta z przodu to powinno pomoc - sprawdzone na mojej mamie, ktora kupuje na stope nr 34 buty 35 :D bo mniejsze to juz tylko w dzieciecych ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

eileen

Dzięki :) Kupiłam w "Zebrze" w Bielsku - Unisa

Rozmawiałm dzisiaj z kobietą, która zastępowała szewca (był niedostepny, gdy wpadłam do niego z wizytą). Poradziła mi żelowe, ale powiedziała, ze trzeba je wszyc. Trochę się tego boję.
:clover:

zwierzatko_mojej_mamy

te silikonowe ja kupuje na takim niebrudzacym kleju - trzymaja sie swietnie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

eileen

do zwierzątko

O tym nie pomyślałam! Dzieki. Stopę mam raczej szczuplłą, wiec moze pomoże :)

Ale mi się zrymowało
:clover:

Kasia

eileen może w dzień ślubu to bedzie gorący dzień i buty beda dobre  :-X


eileen

do cumbrland

Zastanawiam sie, czy sie zgodzą. Buty były przecenione. W dodatku chodziłam w nich kilka dni po mieszkaniu i są śladu użytkowania (małe, ale są).
:clover:

eileen

do Kasi

Przepraszam, ze zignorowałam. Nie zauważyłam wpisu  :flowers:

ślub 20 września. Ostatnio wrześnie są słoneczne, więc może i mnie się uda :)

a jutro uderzam do szewca i popytam o wkładki, o których pisała zwierzątko
:clover:

zwierzatko_mojej_mamy

ee tam do szewca - w polowie sklepow z obuwiem to maja ;) obok sznurowek ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

unisa robi piekne buty!

Wyprobuj wkladki, ja mam za duze peep toe i tez nosze wkladki zelowe.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

eileen

do zwierzątko

dzięki ponownie

nie wiem, o co chodzi z tym piwkiem, ale polewam ;)

do mayagaramond

dzieki, chyba tak zrobię

gdybym znowu trafiła na pania zastępczynie, miałabym pecha (trudno było nam się zrozumiec ;P)
:clover:

mayagaramond

eileen polewam Ci, przeciez nie bedziesz z nami o suchym pysku siedziec :ag:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

eileen

do  mayagaramond

dziekuję

i z piwkiem podrzucam paczke paluszków ;P
:clover:

zwierzatko_mojej_mamy

eileen szybki instrukraz:  piwka masz zliczane w swoim profilu tym bocznym pod avatarkiemi masz napis "polej!" i jak z niego klikniesz u kogos innego to dodaje sie mu taki punkcik uznania za pomoc ;) niestety nie zrobilam zadnych paluszkow  :lollol:
a jak chcesz odpowiedzic do kogos to albo mu nicka pogrubiasz, albo klikasz w jego nick obok wypowiedzi i wtedy przenosi Ci do okna odpowiedzi z juz pogrubionym nickiem ;)

masz pani piwko ode mnie tez na rozped ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

eileen

zwierzatko_mojej_mamy

Po ostatnim poście poczytałam w necie o HTML, ale na szczeście odpisałaś ze "skrótem".  :smiley_thnx:  Własnie go wykorzystałam.

To dla równowagi i dobrej pracy nerek - jeszcze raz piwko :)
:clover:

vobi

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Sie 2008, 20:05:59
niestety nie zrobilam zadnych paluszkow  :lollol:


zwierzu, o wlasnie, paluszka nam brakuje - ikonki w formie paluszka... ludzkiego, w takim niezbyt kulturalnym, ale ogolnie zrozumialym gescie  :ag: Przyda sie do walk w kisielu tudziez innego bicia piany.  ;D

rilla

eileen ja do za dużych butów o podobnym kształcie jak twoje kupiłam w sklepie obuwniczym wkładki do letnich butów. podniosły mi stope o tyle, że buty nei spadają w ogóle. W dodatku nie ślizgają się, nie pocą, i w ogóle ich nie widać.

eileen

Dziękuję wszystkim za pomoc   :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Kupiłam wkładki żelowe - po palce. Założyłam i ... mogę wywijać na weselu :) Czego życzę tym przed oraz tym po ;)
:clover: