oliwka221 już po!

Zaczęty przez oliwka221, 20 Sie 2008, 11:05:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oliwka221

Dziewczyny,od mojego slubu minęło jakieś półtora miesiąca.Był ogromny stres i łzy,ale teraz wspominam ten dzień z rozrzewnieniem.Dziekuję wszystkim za rady,a szczególnie abkasi,która udzieliła mi wielu cennych wskazówek odnośnie plisowanych sukni.

Pozdrawiam i załączam trzy fotki!

Kasia

Gratuluję :)

Pieknie wygladałaś jupi

maroonbug

Oliwka wszystkiego najlepszego! Jaki Maz zakochany, normalnie widac ze sie rozplywa jak nie Ciebie patrzy! Gratulacje!

elve

Najserdeczniejsze gratulacje, piękny ślub :) a jaki kolor włosów :clapping: cudo  brawo



Angie

Gratuluje!! Wszystkiego nalepszego!!  :flowers:


magdalinska

ja równiez dołączam sie do gratulacji i zyczen - wszystkiego dobrego :)

Chermelle

oliwka221 Gratulacje i wszystkiego naj ...  :roza: :roza: :roza:

oliwka221

Dziekuję za wszystkie życzenia.
Elvelve,kolor włosów to rezultat zmieszania dwóch farb.Zresztą serdecznie polecam fryzjerkę,która robiła mi fryzurkę z moich włosów,z ktorych wydawałoby się,że nic nie można zrobić,bo zbyt krótkie i za bardzo wycieniowane.To p.Ania z wrocławskiego salonu przy Żeromskiego.Sympatyczna i bardzo pomysłowa.
Co do sukni z plisami,choć początkowo,wydawała mi się trochę nietypowa(no i ten odcień),to potem jednak przestałam mieć jakiekolwiek wątpliwości co do jej wyboru.
Zresztą wszystko udało się doskonale.Na początku miałam niezłego stresa i te drżące ręce podczas wymiany obrączek ;-)))...Były też małe wpadki,ale wszystko skończyło się dobrze.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mężatki!

kffiatek

Oliwka wszystkiego najlepszego :)

zosia2007


zosanka

Grtauluję i zycze wszytskiego najlepszego!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

niewiemjaka

oliwka slicznie:) chorowalam na plisowana i teraz zaluje w sumie ze nie wzielam ale co tam...
bardzo fajna fryzurka! czekamy na wiecej fotek:)
Gratulacje i pifko!:D

jo_miekka

Oliwcia, wszystkiego najlepszego!

Wyglądałaś wspaniale - suknia bardzo dopasowana do Ciebie, znaczy do figury, urody, stylu... Super!

oliwka221

Dzięki,dzięki.Szczerze mówiąc, miałam mieszane uczucia,co do plisowanki,tym bardziej,że w salonie,w którym zamawiałam swoją wiele dziewczyn ją mierzyło,a potem rezygnowało z zakupu,bo taka mało ślubna...Dziś nie żałuję i wiem,że dokonałam dobrego wyboru,a Jo,dobrze napisała,że suknia dopasowana do mnie,bo tak rzeczywiście było.W innym modelu czułabym się jak przebrana.Szczególnie miło usłyszeć komplement z ust Jo,bo mnie także zauroczyła jej suknia...;-)

oliwka221

#17
No to jeszcze kilka fotek.Zachęciłyście mnie swoimi sympatycznymi komentarzami ;-)

oliwka221

#18
I jeszcze dwie...

jo_miekka

oliwka221 oniesmielasz mnie :)

spragnienie

oliwka221  wszystkiego dobrego !  :)
skąd mieliście tort??

oliwka221

Spragnienie,jako miejscowość w swoim profilu wpisałam Wrocław,bo przez kilka lat podczas studiów tu mieszkałam i wiele rzeczy związanych z tym ważnym dniem tam załatwialiśmy,jednak wesele i ślub mieliśmy w miejscowości oddalonej o 50 km od Wrocławia i tam też zamawialiśmy tort.

malutenka


tachogti

Uroczo wygladaliscie!!! Naprawde slodkie te zdjecia :)
Zebyscie sobie zawsze z takim zachwytem patrzyli w oczy!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

callja

A ja się glowiłam, dlaczego żadnego z wrocławskich kościołów nie mogę rozpoznać na Twoich zdjęciach lol No to tajemnica wyjaśniona ;)



Wszystkiego dobrego dla Was obojga, na zawsze!!!! :roza: :flowers: :roza: :flowers: :roza:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /