Autor Wątek: O trudnej i długiej do własnego M drodze....  (Przeczytany 63756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doda

Odp: O trudnym domu wyborze...
« Odpowiedź #75 dnia: 20 Sie 2008, 19:58:24 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a średnia pensja jest chyba niższa niż 3000 zł

średnia brutto to chyba 3600zł (albo jakoś tak)

ano, ok. mi chodziło netto, na rękę.

marax

« Odpowiedź #76 dnia: 20 Sie 2008, 20:07:19 »
a rynek wtorny moze cos tam poszukacie??

elve

« Odpowiedź #77 dnia: 20 Sie 2008, 20:10:30 »
maraxela problem polega na tym, że mieszkania  na rynku wtórnym kosztują tyle samo co na pierwotnym, a znając moje podejście do sprawy, czyjegoś wystroju wnętrz bym niezaakceptowała

no i oczywiście codziennie robie rekonensans na serwisach nieruchomości
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #78 dnia: 20 Sie 2008, 20:15:01 »
elvelve ja bym nawet strzelala w to ze wtorny jest/bywa drozszy niz pierwotny, bo pierwotne to buduja sie na zadupiach albo w najbardziej zakorkowanych osiedlach, a wtorne zwykle siedza juz w sensownych lokalizacjach, bez strachu, ze zaraz obok niego postawia 4 bloki po 9 pieter, konsekwentnie naplynie jakies 200 samochodow i wyjedz wtedy gowniana drozka gdziekolwiek a i zaparkuj pod domem po powrocie..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

elve

« Odpowiedź #79 dnia: 20 Sie 2008, 20:18:11 »
zwierzatko_mojej_mamy dobrze prawisz

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 20 Sie 2008, 20:18:11 »

marax

« Odpowiedź #80 dnia: 20 Sie 2008, 20:19:27 »
wiem wiem o czym mowicie przerabilam temat przez kilka lat-ale moze akurat znajdzie sie cos co ci rpzypasuje i beda potrzebne tylko niewielkie zmiany.Ja niby wsyztko robie od poczatku a nic i tak nie ejst takie jakbym chciala

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #81 dnia: 20 Sie 2008, 20:19:32 »
chyba, ze maraxeli chodzilo tym razem o dom wtorny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a mysmy zrozumialy mieszkanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #82 dnia: 20 Sie 2008, 20:24:11 »
powiem tak, Polacy lubią duuuuuuuuuże domy, a ja nietypowo chce mały i to stanowi problem

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #83 dnia: 20 Sie 2008, 20:27:18 »
elvelve no tak szukam i patrze i mam takie :

130m2:

a tutaj 15 arowa dzialka w bibicach, tylko dom do remontu  :lollol: :lollol: :lollol: przepraszam - nie moglam sie powstrzymac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #84 dnia: 20 Sie 2008, 20:27:50 »
i wiekszy ale tanszy:

elve

« Odpowiedź #85 dnia: 20 Sie 2008, 20:30:10 »
zwierzu, pierwszy stan surowy zamknięty a drugi- otwarty, nie stać mnie.

ten do remontu już widziałam, cudny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #86 dnia: 20 Sie 2008, 20:31:02 »
elvelve a Ty chcesz jaki stan ? :>

elve

« Odpowiedź #87 dnia: 20 Sie 2008, 20:33:03 »
pod klucz za 300tys Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:P:P

deweloperski do 500tys
surowy do 400tys

mayagaramond

« Odpowiedź #88 dnia: 20 Sie 2008, 20:33:12 »
Dlaczego piszecie o arach, a nie jak normalni ludzie o m²? U nas ary to tylko na wsi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

« Odpowiedź #89 dnia: 20 Sie 2008, 20:34:10 »
mayagaramond cisz się że nie piszemy o morgach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 20 Sie 2008, 20:34:10 »

panikarola

« Odpowiedź #90 dnia: 20 Sie 2008, 20:34:25 »
a czym sie roznie deweloprski od surowego?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

elve

« Odpowiedź #91 dnia: 20 Sie 2008, 20:35:20 »
ma rozprowadzone instalacje, tynki, wylewki

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #92 dnia: 20 Sie 2008, 20:35:44 »
mayagaramond a co - niby ze bibice to miasto  ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #93 dnia: 20 Sie 2008, 20:39:50 »
mayagaramond a co - niby ze bibice to miasto  ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a ja wiem?

Przypomniala mi sie "lyzka wazowa". Gotuje z kumpela z oswiecimia zupe. Pytam - gdzie masz lyzke wazowa?
A w smiech - a to dzis po hrabsku?
ja  what
ona - przeciez to chochla
ja - u nas chochla to tylko w garkuchni :ag: :ag:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #94 dnia: 20 Sie 2008, 20:44:47 »
mayagaramond lyzka wazowa aaaaaa   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj az mi sie chlop usmial Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #95 dnia: 20 Sie 2008, 20:47:59 »
mayagaramond lyzka wazowa aaaaaa   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj az mi sie chlop usmial Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

przez pewien czas bylam jedyna studentka w wawy na moim uniwerku, nie dosc ze zarozumiala to jeszcze hrabianka. :ag: :ag: Dobrze, ze jedna laska byla z torunia i u nich tez jest lyzka wazowa :ag:

magdalinska

« Odpowiedź #96 dnia: 20 Sie 2008, 20:54:07 »
 :rofl1: łyzka wazowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dobre  :ag:
u mnie tez wszystko na ary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #97 dnia: 20 Sie 2008, 20:54:54 »
:rofl1: łyzka wazowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dobre  :ag:
u mnie tez wszystko na ary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zaraz zrobie ankiete Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #98 dnia: 20 Sie 2008, 20:55:46 »
no przeciez jak sie nauczylam wreszcie empirycznie ile to jest patrzac na kawalek ziemi 5 arow ile 8 a ile ponad 11 to eraz nie bede zaczynac tej nauki na m2 a potem przeliczac z ogloszen z arow na metry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #99 dnia: 20 Sie 2008, 21:14:57 »
co znowu napsialam niezrozumiale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj