Autor Wątek: O trudnej i długiej do własnego M drodze....  (Przeczytany 63232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: O trudnej i długiej do własnego M drodze....
« Odpowiedź #1475 dnia: 10 Sty 2016, 15:57:22 »
elve, mi się one bardzo podobają, ale aby doświetlić pokój to trza porządnych żarówek, a one z założenia mają wisieć niżej niż wyżej i po prostu boję się, ze bedą waliły po oczach jak sroboskopy, bo są łyse - to pieknie loftowo wyglada jako dekoracja, najlepiej jeszcze z tymi zarówkami a la tesla, ale nie wiem, czy akurat do porządnego oświetlenia sie nada

widzialam juz w ikei te wielkie kulkowe żarówy 1800 lm nawet, ale nie wiem, czy na to można patrzeć bez okularów przeciwsłonecznych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dopuszczam tez opcję, że się mylę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #1476 dnia: 10 Sty 2016, 16:11:06 »
mam podobne obawy jak zwierz.

osobiscie lampy mi sie bardzo podobają wizualnie, natomiast nie cierpie jakiejkolwiek zarówy w oczach.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

elve

« Odpowiedź #1477 dnia: 10 Sty 2016, 16:18:42 »
tyle że pokój ma ponad 12m2 i jeden punkt świetlny na środku sufitu, teraz mają jakąś mocną żarówkę i to nadal nie spełnia swojej roli

myslałam żeby jedną lampę wypuścić nad biurkami, drugą nad miejscem do zabawy, trzecią nad kanapą

ale o tych żarówkach walących po oczach nie pomyślałam

macie inne pomysły na oświetlenie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #1478 dnia: 10 Sty 2016, 16:27:58 »
Ja mam takie lampy w gabinecie. Kupione na pakamerze bodajże.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

elve

« Odpowiedź #1479 dnia: 10 Sty 2016, 16:28:46 »
Ja mam takie lampy w gabinecie. Kupione na pakamerze bodajże.
wypalają oczy? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #1479 dnia: 10 Sty 2016, 16:28:46 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #1480 dnia: 10 Sty 2016, 18:35:56 »
elve, a kup i powiedz, czy walą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo wpadne i zobaczę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #1481 dnia: 10 Sty 2016, 18:43:45 »
Nie, nie wypalają. Bardzo je lubię - fajnie wyglądają i dobrze oświetlają.

Kasia

« Odpowiedź #1482 dnia: 11 Sty 2016, 10:17:13 »
elve, świetne te zwisy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko jakie żarówki tam kupować aby to ładnie wyglądało? teraz wszystko do połowy w plastiku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a z drugiej strony 12 m2 na jednej żarówce nie pociągnie? Może żarówkę mocniejszą? a na biurka osobne lampki?
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #1483 dnia: 03 Gru 2016, 17:00:51 »
Puk puk
dojrzewam do powieszenia firanek w salonie,jakoś zachciało mi sie przytulności. W przyszłym roku wymienie lakierowane fronty w kuchni i w końcu rozstaniemy siż z czerwienią na rzecz wanilii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na karniszach KS, woal w kolorze ścian czyli wanilia
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ma któraś taki system, albo doświadczenia w tym temacie? Zastanawiam się jak wymierzyc wysokość takich firan

Kasia

« Odpowiedź #1484 dnia: 03 Gru 2016, 20:06:15 »
Elve ja je mam na uwadze ale rozważałam z pomiarem i montażem.

marax

« Odpowiedź #1485 dnia: 04 Gru 2016, 14:21:06 »
Ja mam takie coś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #1486 dnia: 04 Gru 2016, 16:22:47 »
marax, a jak to jest montowane do karnisza?

marax

« Odpowiedź #1487 dnia: 04 Gru 2016, 19:48:47 »
marax, a jak to jest montowane do karnisza?
karnisz jest dokręcony do sufitu standardowy jakich wiele. Firanka jest po prostu firana na żabkach a nad mocowaniem żabki jest jeszcze z 4 cm firany  namarszczonej ku górze tak aby przykrywała karnisz. Wiesz na foto w katalogu to wygląda idealnie ale ja mam taki lepszy niby materiał ( dałam za to firanę z 2000 więc to nie jest najtansza wersja) . to marszczenie górą faluje i co jakis czas jednak ten karnisz widać ( moge ci zrobić fotę). Tak jak na zdjęciu to się da zrobić tylko z bardzo sztywną zasłoną.

marax

« Odpowiedź #1488 dnia: 04 Gru 2016, 19:50:27 »
Tam poniżej tych żabek plastikowych jest wszyta taśma która tak to marszczy. Czyli podsumowując taśma  nad tym jest plastikowa żabka a nad żabką jest jeszcze z 4 cm materiału tak zmarszczonego żeby zasłaniało karnisz. To wszystko zrobiła mi miejscowa krawcowa .
« Ostatnia zmiana: 04 Gru 2016, 19:51:04 wysłana przez marax »

marax

« Odpowiedź #1489 dnia: 04 Gru 2016, 19:51:49 »
To co ty pokazałaś to jest zasłona firana nie bedzie ci się tak układała.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #1489 dnia: 04 Gru 2016, 19:51:49 »