O trudnej i długiej do własnego M drodze....

Zaczęty przez elve, 20 Sie 2008, 10:34:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Jaka to w ogóle jest orientacja? Moze przy tym oknie jest za gorąco na siedzenie i naukę, może za widno? w sensie, ze bedzie dawało po oczach?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve


elve

#1453
mam nadzieję że link działa: http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/831441/code/7967445476

dziewczynki miały przez pare miesięcy moje stare biurko, siedziały przodem do siebie, i to się kompletnie nie sprawdziło, muszą mieć osobne miejsca do pracy., obok siebie, a najlepiej z dala od siebie :rotfl:
i koniecznie dużo szuflad
zastanawiam się nad układem biurko+szafka z szufladami (ma wysokość biurka)+biurko pod oknem (na czerwono na planie)
ewentualnie pod kątem - plan(1)

meble te:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


reszta pokoju pozostaje narazie bez zmian, z czasem chciałabym wymienić szafki otwarte na komody z szufladami tylu malm

pokój jest dość jasny, wystawa północna, na podwórku się nieweiel dzieje, zawsze mogę opuścić rolety

elve

Nie mam kompletnie pomysłu na ten pokój, nawet żadnych inspiracji. Przejrzałam chyba z 1000 zdjęc pokojów i nic

wrobelek0403

elve a daj jakies zdjecia.

pomysł z biurkami pod oknem jest ok :)

Natomiast widziałam te biurka na zywo i one są raczej kiepsko wykonane. Tez chciałam sobie kupic i po wizycie w sklepie mi przeszło.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

wrobelek0403, dzięki ;) wygląd pokoju niewiele się zmieniło od czasów tego: https://photos.google.com/photo/AF1QipPCmjCCbpPMBeeHaY0J0t1LUip6ZHH0lF-Poemh

dodałam jeszcze jedno rozwiązanie wyżej
a co do jakości.... dzieci to siła niszczące - jak się oduczą dostaną coś lepszej jakości

wrobelek0403

a moze w ogole w poprzek? ale mowisz, ze naprzeciwko siebie nie mogą siedziec.

To pierwszy pomysl najlepszy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

ewentualnie rozwazyłabym oba biurka na scianie przy drzwiach plus dla kazdej tablica korkowa nad biurkiem.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Co do jakosci to dla dziecka całkiem normalne to biurko. Michał je ma w wersji z szafka, jest całkiem ok :)

nionczka

My tez mamy to biurko. Tylko duże. Najpierw było J, a potem odziedziczyła je I. Czyli już jakieś 3 lata. Nie ma szału jesli chodzi o jakość, ale dla dziecka to wiecej niż dobre biurko. Nie kupiłbym super mebla dla dziecka, które używa farb, flamastrów, nożyczek, kleju itp.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Biurka pod oknem to moim zdaniem dobry pomysł.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

taaaaa hela ma vox by spot, wiecznie pomalowane, poplamione plasteliną... bez sensu

elve

Inspiracje kolorystyczne dla pokoju dziewczynek:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Będę musiałam zamówić pokrowiec na kanapę, ale o kolorze pomyślę dopiero jak skręce biurka i zrobię zdjęcia. Teraz ku pamięci
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

#1464
zastanawiam się nad kupnem tego typu lampy do pokoju dzieci:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

elve

mają ten pokój kiepsko doświetlony, może taka lampa by problem rozwiązała

feeling.good

świetna! Podpowiesz, jak jej szukać?

zwierzatko_mojej_mamy

elve, mi się one bardzo podobają, ale aby doświetlić pokój to trza porządnych żarówek, a one z założenia mają wisieć niżej niż wyżej i po prostu boję się, ze bedą waliły po oczach jak sroboskopy, bo są łyse - to pieknie loftowo wyglada jako dekoracja, najlepiej jeszcze z tymi zarówkami a la tesla, ale nie wiem, czy akurat do porządnego oświetlenia sie nada

widzialam juz w ikei te wielkie kulkowe żarówy 1800 lm nawet, ale nie wiem, czy na to można patrzeć bez okularów przeciwsłonecznych :) dopuszczam tez opcję, że się mylę ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

mam podobne obawy jak zwierz.

osobiscie lampy mi sie bardzo podobają wizualnie, natomiast nie cierpie jakiejkolwiek zarówy w oczach.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

tyle że pokój ma ponad 12m2 i jeden punkt świetlny na środku sufitu, teraz mają jakąś mocną żarówkę i to nadal nie spełnia swojej roli

myslałam żeby jedną lampę wypuścić nad biurkami, drugą nad miejscem do zabawy, trzecią nad kanapą

ale o tych żarówkach walących po oczach nie pomyślałam


macie inne pomysły na oświetlenie

szelma

Ja mam takie lampy w gabinecie. Kupione na pakamerze bodajże.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

elve

Cytat: szelma w 10 Sty 2016, 16:27:58
Ja mam takie lampy w gabinecie. Kupione na pakamerze bodajże.
wypalają oczy? ;)

zwierzatko_mojej_mamy

elve, a kup i powiedz, czy walą ;) albo wpadne i zobaczę ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Nie, nie wypalają. Bardzo je lubię - fajnie wyglądają i dobrze oświetlają.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!