O trudnej i długiej do własnego M drodze....

Zaczęty przez elve, 20 Sie 2008, 10:34:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve


zwierzatko_mojej_mamy

jeden czarny jeszcze mam - moge Ci przywiezc ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sierpniowajulka

Niech Cię nawet nie korci - zgadzam się z dziewczynami.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

#1428
znalazłam sazfkę rtv, obecna jest koszmarna - brać?
nieudolnie próbowałam zrobić wizualizację efektu

czasu na podjęcie decyzji mam mało, do dziś
szafka jest stosunkowo tania, w idealnym wybarwieniu (jak podłoga, mimo że na zdjęciu wydaj się miec inny odcień), jest ciut węższa i niższa od obecnej

nionczka

#1429
Cytat: elve w 14 Lip 2014, 10:27:17
znalazłam sazfkę rtv, obecna jest koszmarna
nieudolnie próbowałam zrobić wizualizację efektu

czasu na podjęcie decyzji mam mało, do dziś
szafka jest stosunkowo tania, w idealnym wybarwieniu (jak podłoga, mimo że na zdjęciu wydaj się miec inny odcień)

jakie jest pytanie? Tak czy nie? Tak

Ale ja wypowiadam się estetycznie jedynie, bo na sprawach technicznych się nie znam. Nie wiem co powinna mieć szafka rtv
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

pytanie jest czy tak estetycznie
funkcjonalnie jest ok

nionczka

A poza tym to pokaż coś więcej. Już 2 lata nie pokazujesz tego pięknego wnętrza.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Cytat: nionczka w 14 Lip 2014, 10:39:12
A poza tym to pokaż coś więcej. Już 2 lata nie pokazujesz tego pięknego wnętrza.
bo niewiele się zmienia

pokoje dzieci przechodzą lekki lifting, wkrótce coś pokażę

wrobelek0403

elve, jak w kolorze podłogi to brac. na zdjeciu niestety wyglada jak lekka kupa :D ale wierze, ze kolor ma odpowiedni. Kształt standardowy, nie ma co wydziwiac :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

nie kupiłam

ale na pocieszenie zafundowałam sobie konsolkę na torebkę
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

konsolka bardzo ładna
gdzie kupiłaś?

nie wiem, co robić z moją torebką, rzucam ją na podłogę w garderobie. to nie jest dobry pomysł.

ddu

po 1. z torbą, z kt. wchodzę,
po 2 ogólnie z torebkami, walają mi się po garderobie, nie mam na nie pomysłu. wcale dużo ich nie mam, ale jednak kilka na jakieś okazje, plus dwie do codziennego używania, wielka materiałowa ...

inkageo

Często używane wieszam na tym lustrze w garderobie, ono świetne jest:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00217387/
Pozostałe mam w wysuwanym koszu w szafie.
Imagine there is no hate

ddu

o, myślę o tym, żeby w sypialni postawić jakieś lustro, może takie właśnie
nie ma czarnych?
na stronie nie widzę opcji kolorów, no ale wiadomo, że ja nic nie widzę :D

inkageo

Imagine there is no hate

elve

Muszę przearanżować pokój dziewczynek
To są stare zdjęcia, od tego czasu łóżeczko i fotel zostały zastąpione małą kanapą, no i bałagan jakby większy ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Muszę wstawić dwa biurka i zastanawiam się gdzie. Najprościej to pod oknem, obok siebie, tylko nie wiem czy będzie wygodnie. Zwykle biurka stawia się przy ścianie.
A może macie inne pomysły na aranżację tego pokoju? Wolałabym nie wymieniać szafek, choć są mało funkcjonalne

nionczka

Myślę, że pod oknem te biurka będą miały najwięcej światła. U nas niestety tak się nie dało, ale jak zauważyła moja mama, to nie ma dużego znaczenia, bo i tak lekcje najczęściej odrabiane są po zmroku.  A gdzie jest drugie łóżko? Ja bym postawiła łózka przy tej najdłuzszej ścianie, a biurka przy oknie. Przy krótszej ścianie jakiś regalik, taką strefę pracy bym zrobiła. Lub druga opcja jedna dziewczyna ma swoje biurko i łóżku przy krótszej ścianie, druga przy dłuższej. My z siostrą długo miałyśmy pokój razem z podobnym układem i na długiej scianie miałysmy łózka  oddzielone komodą, a na krótkiej biurko, bibliotekę, etc.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

patrze i nie wiem, wieczorem sie zastananowie.

nie chce mi działać planmieszkania na kompie :/ wkurza mnie to.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Cytat: nionczka w 16 Mar 2015, 11:43:26A gdzie jest drugie łóżko
Moje dzieci mają dwa opokoje - sypialnie i pokój zabaw
widzę jeden negatyw postawienia biurek pod oknem - nie będzie można okna otworzyć, a to jest jedyne okno wychodzące na podwórko

wrobelek0403

elve, ale to większe czy mniejsze?

a moze jedno biurko przodem do małego okna, bokiem do duzego? a drugie przesunięte - przodem do dużego okna, ale cześciowo pod oknem, a częsciowo pod scianą?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

wszystkie okna wychodza na podwórko,
rozważałam postwienie biurek przodem do siebie, prostopadle do większego okna, tylko nie wiem czy będzie wystarczająco miejsca na krzesła

nionczka słuszna uwaga, przez większość roku, lekcje i tak będą odrabiane po zmroku lub o zmroku

nionczka

A biurka wybrane?

Moze biurka na krótkiej ścianie, obok siebie, oddzielone mogą być np. jakąś komodą z szufladkami. Światło w dzień dotrze, a i widok podwórka nie będzie ich rozpraszał podczas odrabiania lekcji ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: elve w 16 Mar 2015, 14:25:27rozważałam postwienie biurek przodem do siebie,

z własnego doświadczenia wiem, ze to bardzo rozprasza ;) człowiek wolał pogadac lub pograc niz odrabiac lekcje :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

A tak poza tym to chciałam dodac, ze moja i tak odrabia lekcje na swietlicy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ja bym wstawila lozko na natresoli z biurkiem pod spodem lol nigdy takiego nie mialam, zawsze chcialam i teraz tez bym chciala lol mlodemu na pewno takie sprawie, to taka frajda spac tak wysoko i bawic sie w rakiete albo statek :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl