O trudnej i długiej do własnego M drodze....

Zaczęty przez elve, 20 Sie 2008, 10:34:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

siog a na tej ścianie po lewej od okna?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


ewentualnie myślałam o powieszeniu moskitiery (w sumie pewnie jak tylko pojawią sie owady i tak będę musiała ją powiesić) i może to byłoby elementem dekoracyjnym... tylko to trochę nie moja bajka

siog

tak tak po lewej:)

powies nad lozkiem literki lub kartki na sznurku :) a jak powiesisz moskietere to nie wieszaj nic:)

elve

no to jeszcze na jakiej wysokości ten obrazek? :D

siog

p.s. ten obrazek bedzie super pod polka, bo kolory takie ma jak mamuty na przeciwko. fajnie kolorystycznie zgraja sie i chyba bedzie tam bardziej widoczny od strony stolika

wrobelek0403

elvelve dzieki :)

hmmm, w sumie dobry pomysł ten obrazek pod półką  :thumbup:



jak w srode bede miec meble i wszystko obfoce to tez bede dobierac rolety :D tylko, kurcze musze nowe próbki zamowic, bo to co miałam na monitorze zimny beż to wyszła ciepła kupa lol lol lol

Elve, a nie lepiej kupic takie moskietiery okienne??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

#1380
No dobra. Dostałam tkaniny na rolety, kolory pasują ale nie jestem pewna, którą wybrać
ta po lewej to woal, typowo firankowy (100% poliestru)
po prawej to bawełna (75%) z poliestrem, taka jakby surówka
co przez nie widać to widać, możecie podziwiać dodatkowo moje widoki z okna ;)

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


Kata

Ja optuję za tym po lewej, bo wydaje mi się, że surówka zaciemni pokój jak jej będzie więcej.
Pozdrawiam

Kata

zwierzatko_mojej_mamy

ja nie lubie takiego wzoru, kojarzy mi sie z biurowcem i tanio ;) jestem za lewym, tylko ja nie wiem, czy nie bedzie za malo zaciemnial z kolei :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aja

Cytat: elvelve w 24 Lut 2012, 11:59:07taka jakby surówka
zdecydowanie i ciekawiej wygąda w oknie, mały wzorek ale w świetle dziennym będzie widac

sierpniowajulka

#1386
Cytat: siog w 23 Lut 2012, 22:42:32p.s. ten obrazek bedzie super pod polka, bo kolory takie ma jak mamuty na przeciwko. fajnie kolorystycznie zgraja sie i chyba bedzie tam bardziej widoczny od strony stolika
tak samo jak siog uważam.


Dodany tekst: 24 Lut 2012, 16:55:54

Co do rolet, to... hmmm.... bawełna moim zdaniem jest lepszym rozwiązaniem, ale ta akurat nie wygląda najlepiej ze względu na ten jakby wzorek. Ale pewnie nie będzie źle, jeżeli to mają być rolety rzymskie... a takie mają być?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

surówka wisi, zdjęcia później

nadal nie wiem co ze stołem, krzesła poniżej
rozważam taki stół w dębie, tylko ten na zdjęciu jest malutki (pewnie koło 120cm, a u mnie 160cm), więc proporcje będą nieco inne
zastanawiam sie czy nie zbyt rustykalny
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

no właśnie tak myślałam.... planowałam taki co by miał nogi równo z blatem, a nie pod blatem
ale nie mogę znaleźć, a jak są to nierozkładane, albo b. drogie, albo w laminatach


elve

ziuta krzesła mam, akacja u mnie nie bedzie pasowała
ale własnie myślałam o czymś w tym stylu

ziuta

#1393
aaa, bo to jest w ogóle komplet z krzesłami, nie doczytałam :blush:
kształt stołu mi się podobał ;D

wrobelek0403

#1394
elvelve ten stoł nie bardzo.  :thumbdown:



Dodany tekst: 09 Mar 2012, 09:24:55

elvelve zagladaj na te aukcje, facet ma tez same stoły.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja nie lubię jak blat wystaje, szczególnie w stołach prostokątnych. Sama znalazłam sobie stół za ciężkie pieniądze, więc jeszcze nie mogę kupić. JAk nie musisz, to lepiej poczekaj i kup taki, co do którego nie będziesz miała wątpliwości
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Chyba zdecyduje się na ten stół. Znacznie bardziej odpowiada mojej wizji, i dostepny od zaraz
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

elve - czyzby zainspirowała Cię "stylizacja" obok? :D

fajny stół :)

wrobelek0403

elvelve stól ok, dobrze ze masz juz inne krzesła :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

#1399
Elve stół jest super. Dużo lepiej wygląda na zdjęciu "prawdziwym" niż na tym od producenta. Drogi?

Dodany tekst: 12 Mar 2012, 18:48:31

Aaaaa już na plotach znalazłam link i cenę. No tani nie jest, ale wygląda solidnie i taki prosty, no fajny :)
Imagine there is no hate