Autor Wątek: O trudnej i długiej do własnego M drodze....  (Przeczytany 63755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madolka

• Gość
Odp: O trudnym domu wyborze...
« Odpowiedź #100 dnia: 21 Sie 2008, 00:36:30 »
A mnie nr 2. wogole nie podoba... Wyglada jak z wczesnych lat 80. To tylko odnosnie estetyki.

elve

« Odpowiedź #101 dnia: 21 Sie 2008, 08:09:14 »
madolka no właśnie mnie się podoba nr1, jest taki ładny i zgrabny i ma wielkie okna, jest w "moim stylu"
pojadę, zobaczę, ocenię, zdam relację
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #102 dnia: 21 Sie 2008, 12:56:26 »
Tak więc kolejne wieści: oglądałam opcję nr1
Wnętrza są przestronne, jasne, wbrew pozorom jednak ustawne
Jeśli skrajny segment (ma najwięcej przestrzeni wokół budynku) jest wolny to się chyba zdecydujemy

zosanka

« Odpowiedź #103 dnia: 21 Sie 2008, 13:00:01 »
elvelve to  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zeby byl wolny
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

golinda

• Gość
« Odpowiedź #104 dnia: 21 Sie 2008, 14:13:50 »
mi też ary kojarzą się z wsią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak się kupuje działkę budowlaną, to powierzchnię określa się w m2

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 21 Sie 2008, 14:13:50 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #105 dnia: 21 Sie 2008, 14:18:54 »
golinda to rzuc okiem na krn.pl - wszystkie dzialki budowlane w a albo ha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Angie

« Odpowiedź #106 dnia: 21 Sie 2008, 15:47:13 »
golinda to rzuc okiem na krn.pl - wszystkie dzialki budowlane w a albo ha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja też nie uzywam arów, tylko zawsze metry kwadratowe  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #107 dnia: 21 Sie 2008, 17:16:29 »
to zazlezy ile tych metrow sie ma jak 1000 to ok jak 10000 to juz mija sie z celem podawanie takich jednostek od tego sa wieksze .A co to za roznica po to sa m,ary,hektary zeby ich uzywac a nie utrudniac sobie zycie 100 000 metrow

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #108 dnia: 21 Sie 2008, 17:21:24 »
maraxela tu sie zgadzam - ja nawet nie moge sobie wyobrazic ile to byc moze 100000 m2 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #109 dnia: 22 Sie 2008, 12:44:48 »
update:
skrajne segmenty są jeszcze wolne, na dodatek już są w stanie surowym zamkniętym
umówiłam się na spotkanie we wtorek (zabieram tatę z odsieczą)
cena jeszcze niższa, niż w ogłoszeniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kurde napaliłam się
dobrze robię?

PS ciekawe czy kredyt dostaniemy

rilla

« Odpowiedź #110 dnia: 22 Sie 2008, 12:52:48 »
jasne! trzymam kciuki:) my czekamy na nasz bardzo podobny domek...

mayagaramond

« Odpowiedź #111 dnia: 22 Sie 2008, 13:16:16 »
update:
skrajne segmenty są jeszcze wolne, na dodatek już są w stanie surowym zamkniętym
umówiłam się na spotkanie we wtorek (zabieram tatę z odsieczą)
cena jeszcze niższa, niż w ogłoszeniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kurde napaliłam się
dobrze robię?

PS ciekawe czy kredyt dostaniemy

jesi skrajne to dobrze, srodkowy odradzam. Moze i mniej placisz za ogrzewanie, bo sasiedzi grzeja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, ale masz z reguly mniejszy ogrodek i sasiadow po obydwu stronach.

Trzymam kciuki!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

« Odpowiedź #112 dnia: 22 Sie 2008, 13:21:35 »
ten pierwszy bliźniak po lewej ma zaraz węgłem ścianę sąsiedniego budynku, pozostałe dwa - ogród
na szczęcie wolne są 2 i 3 licząc od prawej
« Ostatnia zmiana: 09 Sty 2012, 20:39:34 wysłana przez elvelve »

marax

« Odpowiedź #113 dnia: 22 Sie 2008, 13:30:34 »
co to znaczy węgłem??

elve

« Odpowiedź #114 dnia: 22 Sie 2008, 13:33:00 »
za rogiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w tym konekście za ścianą, tuż obok (to ten kwadracik pod pierwszym domem po lewej)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 22 Sie 2008, 13:33:00 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #115 dnia: 22 Sie 2008, 13:34:15 »
Węgieł - narożnik

* w ścianie wieńcowej naroże budynku wykonane z dwóch krzyżujących się belek drewnianych, z których zbudowana jest ściana. Belki połączone są złączem ciesielskim.
    * w bastionach - narożnik, w którym stykają się dwie najbardziej wysunięte ściany.

marax

« Odpowiedź #116 dnia: 22 Sie 2008, 13:34:30 »
no tak ale z tego co widze pozostale 2 dzialki rowniez sa budowlane wiec zaraz za weglem niedlugo pewnie cos wyrosnie-ja bym sprawdzila w planie zagospodarowanie przestrzennego co tam moze wyrosnac

marax

« Odpowiedź #117 dnia: 22 Sie 2008, 13:37:19 »
w planie ebdzie pisalo jaka jest maxymalna wysokosc budynkow na tych dzialkach-czy to beda bloki,zaklady,domki itp

elve

« Odpowiedź #118 dnia: 22 Sie 2008, 13:39:39 »
w planie jest tylko pozwolenie na zabudowę jednorodzinną. Poza tym te działki należą do domów przy drodze, są ogrodzone i są w nich zrobione ogródki. Oczywiście zawsze mogą je sprzedać....

oglądanie inwestycji pod Krakowem zaczynam od planu zagospodarowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #119 dnia: 22 Sie 2008, 13:42:12 »
nie chce sie czepiac ale do jakich domow naleza jak te np z przodu to sa osobne dzialki nie widze tam zadnych domow a przynajmniej sa geodezyjnie wydzielone jako osobne.No ale jak tam ejst zabudowa jenorodzinna to nic wielkiego ci tam nie urosnie

elve

« Odpowiedź #120 dnia: 22 Sie 2008, 13:44:57 »
są wydzielone geodzeyjnie, ale właścicielami wydają się być posiadacze przyległych domów. Te ogrody to parcele nr 1557 i 1560
1555 1558 1559 1561 są niezabudowane....

marax

« Odpowiedź #121 dnia: 22 Sie 2008, 14:00:16 »
no ale skoro je wydzielili geodezyjnie to pewnie maja je w zamysle kiedys sprzedac-nop chyba ze je kupili juz wydzielone

elve

« Odpowiedź #122 dnia: 22 Sie 2008, 14:01:56 »
maraxela może sprzedadzą kto wie.... nikt mi tego nie zagwarantuje....

marax

« Odpowiedź #123 dnia: 22 Sie 2008, 14:25:51 »
najwazneijsze zeby tam blokow nie postawili .................ja bym sie rpzeszla do wlascicieli tych domow i popytala ktory nie ma zamairu sprzedawac i kupila mieszkanie z tej storny gdzie wlasciciel nie ma takich zamiarow

talula

« Odpowiedź #124 dnia: 26 Sie 2008, 15:26:09 »
I jak tam elvelve sprawa domku?