Autor Wątek: Ślubny prezent dla męża ??!!!  (Przeczytany 9392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

balbina

Ślubny prezent dla męża ??!!!
« dnia: 19 Sie 2008, 08:58:41 »
od kilku tygodni nurtuje   :green: mnie, hehe jakbym miała za mało na głowie  temat prezentu ślubnego dla przyszłego męża,
czy u nas się coś takiego praktykuje , czy to kolejny zwyczaj zaciągniety z amerykańskiego romansidła????

jaki jest wasz poglad na tą sprawę ??? szykujecie jakieś niespodzianki , a może już takie prezenty się dokonały , jakieś pomysły macie  :Jumpy:

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

konwalia

Odp: Ślubny prezent dla męża ??!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sie 2008, 09:02:13 »
JA będę tym prezentem  :wub:

A tak na poważnie nie przyszły nam do głowy prezenty dla siebie w tym dniu, chcemy się cieszyć sobą i tyle.

mignon

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sie 2008, 10:51:38 »
Ja chciałam zrobić mojemu M. niespodziankę i z setek stron maili od niego do mnie powybierać jakieś zdania, fragmenty - ważne, śmieszne, "prorocze". Nawet zaczęłam coś takiego robić, ale w całym tym zamieszaniu nie dałam rady. I tragedii nie ma. Cóż... skończę już po ślubie i dam w innym momencie.
Więc będzie bez prezentów.
W swoim otoczeniu nie spotkałam się, by młodzi wzajemnie robili sobie prezenty

aniak1211

« Odpowiedź #3 dnia: 19 Sie 2008, 11:14:09 »
Moj dostal mnie po slubie :ag:
Nad samym rankiem w koszulce sexi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :love:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

magdalinska

« Odpowiedź #4 dnia: 19 Sie 2008, 12:33:59 »
moim zdaniem to kolejny pomysl na wyciagniecie kasy z okazji dnia slubu.
ja byłam tym prezentem, jedynym w swoim rodzaju  :love:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kamelia04.08.2007

« Odpowiedź #5 dnia: 01 Wrz 2008, 19:54:05 »
moim zdaniem to kolejny pomysl na wyciagniecie kasy z okazji dnia slubu.

też tak uważam. Gadzeciarstwo w tym przedmiocie jest bezgraniczne. Kupuje sie tyle rupieci, niektóre niepotrzebnie.

Chyba żeni sie z toba z miłości i z własnej nieprzymuszonej woli? To co tu jeszcze dokładać?
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

katgoli

« Odpowiedź #6 dnia: 01 Wrz 2008, 22:16:41 »
Przepraszam ze sie wylamuje ale ja bardzo chcialam mojemu przyszlemu mezowi dac prezent z okazji naszego slubu cywilnego. Otrzymal ode mnie pioro firmy Mont Blanc. Moj maz uwielbia takie rzeczy wiec chcialam by podpis na akcie malzenstwa zlozyl wlasnie tym piorem i zapamietal to do konca zycia. No i zapamietal ale niestety aktu malzenstwa nie mogl podpisac bo mozna tylko czarnym no a pioro pisalo na niebiesko  :hihi: nie mialo to zadnego zwiazku z komercja czy czyms co zobaczylam w filmie ale stwierdzilam ze jak teraz nie dam mu tego piora to kiedy. Pozatym nie jest katolikiem wiec slub cywilny mial dla niego ogromne znaczenie.

rubin04

« Odpowiedź #7 dnia: 02 Wrz 2008, 14:53:03 »
Katagoli  pomysł z piórem fajny. Porządne pióro to piękny prezent.

lilka-on-line

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Wrz 2008, 10:27:05 »
Hej:)
My zdecydowaliśmy się na prezenty ślubne, a wyszło tak dlatego, że mój przyszły bardzo chciał mi kupić pierścionek zaręczynowy z prawdziwego zdarzenia (kiedy się oświadczał nie miał takiej mocy finansowej). Ja nie chciałam drugiego, więc zaproponowałam, że może zrobić mi prezent ślubny i wybrać w komplecie do obrączek. Co by nie było, że tylko on mi daje prezent to zrewanżuję mu się łańcuszkiem z krzyżykiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nata79

« Odpowiedź #9 dnia: 06 Paź 2008, 10:09:10 »
Witajcie,
ja nie dam zadnego prezentu z okazji slubu i nie oczekuje niczego rowniez - jednak moja kolezanka zrobila sobie sesje zdjeciowa u wspolnego znajomego w prezencie dla swojego przyszlego meza. Wystapila w niej w roznych rolach - raz wampa, raz malej dziewczynki, lolitki i wampirzycy. Super sprawa...

tasak

« Odpowiedź #10 dnia: 03 Lis 2008, 23:51:00 »
Witajcie,
ostatnio dużo się słyszy o takich prezentach.. Myślę, że to całkiem fajna sprawa.. W końcu to nasz dzień i poza całą otoczką można było by pomysleć o tym jak sprawić niespodziankę tej drugiej połówce... Myslałam o przygotowaniu jakiegoś albumu-ksiązeczki o historii naszego związku.. powklejane smieszne zdjęcia, pamiątki, rysuneczki, jakis wydrukowany tekst.. Mam jeszcze trochę czasu, myslę, że uda mi się coś zmalować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nata79

« Odpowiedź #11 dnia: 09 Lis 2008, 12:39:35 »
Super pomysl! Mozna tez, jak ktos ma czas i talent, napisac ksiazeczke, w ktorej opisujecie np. wszystkie Wasze najlepsze chwile. Taki zbior-przypominacz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

MagdaG

« Odpowiedź #12 dnia: 09 Lis 2008, 20:57:21 »
hmm.... potem dobrze będzie pooglądać sobie taką książeczkę jak małżeństwo będzie przechodziło kryzys...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #13 dnia: 21 Lis 2008, 09:50:32 »
Ja chciałam zrobić mojemu M. niespodziankę i z setek stron maili od niego do mnie powybierać jakieś zdania, fragmenty - ważne, śmieszne, "prorocze". Nawet zaczęłam coś takiego robić, ale w całym tym zamieszaniu nie dałam rady. I tragedii nie ma. Cóż... skończę już po ślubie i dam w innym momencie.

też kiedyś zrobiłam coś takiego z innej okazji - niezła historia z tego powstała  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
niezły pomysł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #14 dnia: 21 Lis 2008, 09:53:56 »
Dziewczyny, ale przecież nie musi to być kosztowna rzecz. To nawet nie musi być upominek w stylu: biżuteria, portfel, pióro etc.

Nie myślałyście o tym, żeby coś zrobić dla Niego na weselu? Nie wiem - zaśpiewać (jak ktoś umie i lubi), nauczyć się jakiegoś tańca, zrobić prezentację ze zdjęć, cokolwiek? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

albo jakaś niespodzianka na chwilę, gdy już zostaniecie sami po weselu? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #15 dnia: 18 Wrz 2009, 15:42:40 »
Na ostatnim weselu, wszystkie panny na wieczorze panieńskim nauczyły się tańca brzucha i na weselu odtańczyły to. To był taki grupowy prezent, na czele oczywiście panna młoda, która przedstawiła to własnie jako prezent dla męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Było sympatycznie.
zawsze coś, zawsze coś...

effik

« Odpowiedź #16 dnia: 18 Wrz 2009, 21:37:19 »
miałam taki plan początkowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #17 dnia: 15 Lis 2009, 11:09:10 »
moj mąz dostał prezent przedslubny - spinki do koszuli, które miał potem na slubie.

a do prezentów typu wystepy trzeba miec predyspozyje - ja ich nie posiadam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

effik

« Odpowiedź #18 dnia: 15 Lis 2009, 18:05:50 »
moj mąz dostał prezent przedslubny - spinki do koszuli, które miał potem na slubie.

mój też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a ja kolczyki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bibulka

« Odpowiedź #19 dnia: 08 Mar 2010, 12:13:21 »
o ja.. dobrze jest się zalogowac na forum, bo wpada się na nowe pomysły.. nie myślałam wczesniej o prezencie dla tż.. sama ja nie wystarczę? nie odpowiadajcie.. idę wymyślac prezent.

betaka 25

« Odpowiedź #20 dnia: 09 Kwi 2010, 19:47:40 »
Ksiązeczka o naszym związku hmm.....bardzo ciekawy pomysł