Ciążóweczki jestem z wami

Zaczęty przez czarnasia13, 18 Sie 2008, 20:47:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

dragonfly_80 o bachorze to tu była jedna z pierwszych ostrych dyskusji

dla mnie to określenie też jest na miejscu ;)

ale pamietam że niektóre z nas (juz chciałam napisać forumki) bardzo sie burzyły na to okreslenie


sputnik_sweetheart

a jak któraś na ŚiW napisała "drogie FOREMKI" to też było ;)

rubin04

Dla mnie wszystko jest do przyjecia pod warunkiem ze nie razi infantylnością typu: dzidzi, bobasek, fasolcia etc.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

ech, nie ma sie w sumie o co spierac.... kazda sobie nazywa jak chce, chociaz fasolek to nie znosze ;)


fasolka1980

Cytat: dragonfly_80 w 19 Sie 2008, 11:25:15
ech, nie ma sie w sumie o co spierac.... kazda sobie nazywa jak chce, chociaz fasolek to nie znosze ;)


Nobody loves me  :'( :'( :'(


A tak poważnie to tez nie cierpie nazywania dziecka fasolką.... :hihi:

abkasia

fasolka1980 przytul przytul przytul

fasolka1980



fasolka1980



didi_loczek

Cytat: fasolka1980 w 19 Sie 2008, 11:57:17
Taki mój los  :cry:
Przestan juz beczec! To tylko zbieznosc "nazwisk"  ;D
Ja Ci jeszcze polewam dodatkowo za avatarka, kotek wymiata!  :piwko:

magdalinska

hahahaha fasolka1980  przytul  po co zes takiego nicka brala ;)  ;)  ;)   :drunk:

vobi

Cytat: rubin04 w 19 Sie 2008, 11:24:47
Dla mnie wszystko jest do przyjecia pod warunkiem ze nie razi infantylnością typu: dzidzi, bobasek, fasolcia etc.

A ja wychodze z zalozenia, ze to jak ktos nazywa swoje dziecko (czy tez swoje potomstwo w drodze ;)) to jest tylko i wylacznie jego sprawa, jesli mi sie nie podoba fasolka czy co tam to swojego tak nie nazywam i tyle, ale wymaganie od innych zeby nie uzywali jakichs okreslen w odniesieniu do ich dzieci/brzuchow/psow/patyczakow bo mi sie nie podoba to chyba lekka przesada

Angie

Cytat: vobi w 19 Sie 2008, 12:50:18
Cytat: rubin04 w 19 Sie 2008, 11:24:47
Dla mnie wszystko jest do przyjecia pod warunkiem ze nie razi infantylnością typu: dzidzi, bobasek, fasolcia etc.

A ja wychodze z zalozenia, ze to jak ktos nazywa swoje dziecko (czy tez swoje potomstwo w drodze ;)) to jest tylko i wylacznie jego sprawa, jesli mi sie nie podoba fasolka czy co tam to swojego tak nie nazywam i tyle, ale wymaganie od innych zeby nie uzywali jakichs okreslen w odniesieniu do ich dzieci/brzuchow/psow/patyczakow bo mi sie nie podoba to chyba lekka przesada


To ja się zgadzam z vobi i za mądre słowa polewam jej soczku  :drunk:

fasolka1980

Cytat: magdalinska w 19 Sie 2008, 12:42:01
hahahaha fasolka1980  przytul  po co zes takiego nicka brala ;)  ;)  ;)   :drunk:


Nick jeszcze z gazety....fu..ck :angry:


dzięki za piwka, odlewam:)

dragonfly

Cytat: vobi w 19 Sie 2008, 12:50:18
Cytat: rubin04 w 19 Sie 2008, 11:24:47
Dla mnie wszystko jest do przyjecia pod warunkiem ze nie razi infantylnością typu: dzidzi, bobasek, fasolcia etc.

A ja wychodze z zalozenia, ze to jak ktos nazywa swoje dziecko (czy tez swoje potomstwo w drodze ;)) to jest tylko i wylacznie jego sprawa, jesli mi sie nie podoba fasolka czy co tam to swojego tak nie nazywam i tyle, ale wymaganie od innych zeby nie uzywali jakichs okreslen w odniesieniu do ich dzieci/brzuchow/psow/patyczakow bo mi sie nie podoba to chyba lekka przesada

az Ci poleje vobi bo madrze gadasz ;)
ale fasolka i tak jest ble.... ;)

czarnasia13

#67
Cytat: cumberland w 19 Sie 2008, 12:12:03
czarnasia13
Gratulacje !!!!
A jak tam się wesele w KIMie udało?? ;)

A dziękuję wszystko udało się tak jak chcieliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z obsługi i z zespołu :thumbup:, trochę mniej z fotografa ale to się wytnie  :thumbdown:.  Miejsce godne polecenia  :thumbup: :thumbup: :thumbup:  A jak u ciebie też wszystko się udało?

czarnasia13

Witam i oświadczam że nasz synuś Pawełek przyszedł na świat 18 marca o godzinie 1.30 w nocy, po 17 godzinach męczarni. Waży 3600 i mierzy 55 cm. Jestesmy już w domu i jesteśmy przeszczęśliwi. Pozdrawiam.

nionczka

Cytat: czarnasia13 w 21 Mar 2009, 17:25:08
Witam i oświadczam że nasz synuś Pawełek przyszedł na świat 18 marca o godzinie 1.30 w nocy, po 17 godzinach męczarni. Waży 3600 i mierzy 55 cm. Jestesmy już w domu i jesteśmy przeszczęśliwi. Pozdrawiam.

Gratulacje! Czemu meczarni???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nionczka pewnie dlatego, ze 17 h trwala ;)

czarnasia GRATUACJE!!!  :fireworks: :fireworks: :fireworks:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

czarnasia13

17 godzin trwał poród od odejscia wód do pojawienia sie synusia :crying:. Dobrze że to już za nami :jupi:

Dodany tekst: 21 Mar 2009, 17:33:33

Dziękuję i polewam

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

gratulacje  :jejeje: 17 godzin rany - jesteś bohaterką  :daisy:

magoo

Gratulacje dla mamy :daisy:,a małego Pawełka  :welcome: