Ciążóweczki jestem z wami

Zaczęty przez czarnasia13, 18 Sie 2008, 20:47:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

czarnasia13

Byłam dzisiaj u lekarza i potwierdziło się JESTEM W CIĄŻY  jupi jupi jupi to już dziewiąty tydzień. Strasznie się cieszę, będę teraz zamęczać was pytaniami  ;)

aja

witam kolejną CIĘŻARÓWKĘ
gratulacje

cieszymy sie razem z Tobą   brawo brawo brawo brawo brawo brawo brawo brawo brawo

marax

Ja sie nei czuje zadna ciezarowka-co za glupie okreslenie zawsze mnie irytuje


aja

a ja przeczytałam "ciężarówki jestem z wami"
a jak cie maraxela  irytuje to nie czytaj...

marax

to ja witam tiry-=wszytkie tiry laczmy sie

aja

#6
forum pomyliłaś - nie zaśmiecaj dziweczynie wątku


marax

Cytat: aja w 18 Sie 2008, 21:32:24
forum pomyliłaś - nie zaśmiecaj dziweczynie wątku
a odkad to na forum nie mzona wyrazac wlasnych opini?? dlaczego niby nie moge napisac ze mi sie to nie podoba??

golinda

Cytat: maraxela w 18 Sie 2008, 21:38:42
Cytat: aja w 18 Sie 2008, 21:32:24
forum pomyliłaś - nie zaśmiecaj dziweczynie wątku
a odkad to na forum nie mzona wyrazac wlasnych opini?? dlaczego niby nie moge napisac ze mi sie to nie podoba??

no właśnie, maraxela sama jest w ciąży i chyba ma prawo napisać, że określenie "ciężarówka" jej się nie podoba
dla mnie też jest raczej z tych mniej przyjemnych..., choć niektóre kobiety w ciąży zeczywiście wyglądają jak pełne wywrotki


marax

Cytat: dragonfly_80 w 18 Sie 2008, 21:47:41
Cytat: maraxela w 18 Sie 2008, 21:30:11
to ja witam tiry-=wszytkie tiry laczmy sie
do mnie pijesz ? ;)  kopas


gdzie chcesz nalezec do podstrefy wywrotek,betoniarek,ciezarowek z naczepa?? mozesz sobie wybrac lol lol


dragonfly

czarnasia13, w ogole to gratulacje!!!!! fajnie, ze nasze grono .... (tu wstaw co Ci pasuje ;) ) sie powieksza;)


dragonfly

Cytat: maraxela w 18 Sie 2008, 21:50:29
Cytat: dragonfly_80 w 18 Sie 2008, 21:47:41
Cytat: maraxela w 18 Sie 2008, 21:30:11
to ja witam tiry-=wszytkie tiry laczmy sie
do mnie pijesz ? ;)  kopas


gdzie chcesz nalezec do podstrefy wywrotek,betoniarek,ciezarowek z naczepa?? mozesz sobie wybrac lol lol
w sumie moge byc tirem (nie tirowka bynajmniej  :lollol: :lollol: :lollol: )

abkasia

czarnasia13gratuluje  brawo brawo i wpisz sie do kalewndarza urodzinowego :ag:

marax

jest tez forum cipa- wiec dla tych ktorzy sie nie zmieszcza w markach ciezarowych zawsze mzona zostac cipa :)

rilla

czarnaasia! gratuluje! miałaś slub 31 maja prawda? wydaj emisie, że kojarzę cie jeszcze z gacety ślub 2008:) zazdroszcze:)

ishka82

Gratuluję i mam nadzieję niebawem dołączyć do zacnego grona zaciążonych brawo brawo brawo :roza: :flowers: :roza:

jusia

Czarnasia gratuluje  :baby: :baby: a mnie sie okreslenie ciezarowka podoba :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

no to juz dwie mamy z 31.05 - a ja sie obijam ;) gratulacje ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


zwierzatko_mojej_mamy

rilla84 myslalam o dragonfly, ale mi sie popitolilo ;) ona miala pod koniec kwietnia nie maja ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

czarnasia13

Dzięki dziewczyny. Trzymam kciuki za te co się starają. Będę teraz częstszym gościem na strefie niż przed ślubem bo dorobiłam się własnego lapka i nie muszę już prosić brata o pozwolenie :)

dagi

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]