Maroonbug i Maroonboy wzieli slub.

Zaczęty przez maroonbug, 18 Sie 2008, 10:40:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

didi_loczek

maroonbug moje najserdeczniejsze gratulacje,  :roza:  :roza:  :roza: Wiele szczęścia na nowej drodze  :)

ishka82

maroonbug, serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia :roza: :flowers: :roza: Po prostu pięknie :) Nie mogę doczekać się profesjonalnych fot ;;)

kffiatek

Maroonbug wszystkiego najlepszego :)

Cudna suknia i etola :)

Miałam okazję widzieć Twoją salę przed weselem, wyglądała pięknie :)


maroonbug

Cytat: kffiatek w 18 Sie 2008, 16:02:28

Miałam okazję widzieć Twoją salę przed weselem, wyglądała pięknie  :)


Ooo serio!?

sierpniowajulka

Maroonbug, Twoje biodra niezwykle apetycznie się w tej sukni prezentują. Gratulacje i wszystkiego dobrego!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kffiatek

Serio, przjechałam zapłacić za własne wesele i jeśli było w największej sali a listy gości na tablicy miały przypięte piórka to musiała być Twoja sala  :D

maroonbug

#31
Cytat: kffiatek w 18 Sie 2008, 17:12:26
Serio, przjechałam zapłacić za własne wesele i jeśli było w największej sali a listy gości na tablicy miały przypięte piórka to musiała być Twoja sala  :D

Tak tak!! to moje listy byly wlasnorecznie robione!!! numerki na stolach tez mialy piorka!! powiem Ci kffiatku, zebys sie niczym nie martwila. ja bardzo sie martwilam, ale wszystko bylo dopiete na ostatni guzik i bardzo dobrze zorganizowane. polecam ten hotel z czystym sumieniem :)

No i piwo i podzieki dla kolejnych zyczliwych :) :drunk:

zosanka

maroonbug gratuuje! Zycze Wszystkiego najlepszego, żebyście zawsze czuli się tak szczęśliwi jak teraz! A opis boski!  I czekam na wiecej, dużo więcej zdjęć :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

feeling.good

Pięknie:)

Miłości i szczęścia przez wszystkie dni życzę:)

tachogti

maroonbug gratulacje! I najlepsze zyczenia - szczescia, radosci z siebie nawzajem i usmiechu do siebie co rano! MILOSCI!
Wygladalas wystrzalowo i pieknie :D super zdjecia :flowers:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

siog

Maroonbug, gratulacje :flowers:

Wygladaliscie zjawiskowo!!! Jakie swietne klimaty: suknia, etola, piorka! Pieeeeeeeeeeeknie!

mayagaramond

maroonbug wszystkiego naj, naj, najalepszego! Duzo milosci, slonca i parasola pod reka w razie potrzeby :)


Wzruszajacy opis, swietna stylizacja :thumbup: :thumbup: :thumbup:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Chermelle


sonja

Gratulacje:)) Dużo szczęścia Wam życzę:) Piękny opis i ... Wy:)

maroonbug

Dziekuje Skarby, stawiam piweczka z samego rana :)


sputnik_sweetheart

Jak cudnie! wszystkiego dobrego i gratulacje wielkie! :roza:

errata


spragnienie

GRATULACJE!
fajny opis - momentami trzymający w napięciu ;) -> grypa żołądkowa i wizażystka
ale summa summarum dobrze się skończyło i tylko to się liczy :)


inkageo

Gratuluję!!! :) Ale piękna stylizacja :) I Wy pięknie! :)
Imagine there is no hate

eva_luna

gratulacje! duuuzo szczescia i milosci!

kffiatek

Tablice były super :)

Zrobiłam im nawet zdjęcie bo mi się podobały bardzo :)

Pozwolisz że trochę ściągnę od Ciebie? :) Bez piórek of kors ;)

maroonbug

Kffiatku bede zaszczycona :)
zawsze to milo jak pomysl idzie dalej w swiat ;)
ja tylko sprostuje, ze sama pomysl sciagnelam od Siog- ona miala przyczepione cantadeski, takie same jak w bukiecie slubnym i wygladalo to przecudnie.
ja tez chcialam kwiaty, ale nasze polskie wesele sa jednak troche dluzsze niz irlandzkie i balam sie, zeby o 6 rano kwiaty nie wygladaly nieswiezo.

kffiatek

Super :)

A poweidz mi, goście głodni nie chodzili? Martwię się tym trochę :(

I czy nie przeszkadzały te inne wesela? W sumie ta największa sala jest tak oddzielona ale jeszcze nie wiem czy ja tam bedę mieć przyjęcie czy w tej mniejszej w głównym budynku.

maroonbug

W "nasza" sobote bylismy tylko my (w MCC) i inne para na parterze hotelu. Nawet raz sie nie spotkalismy i goscie sie nie mylili. Tez mnie to martwilo, bo do konca nie wiedzielismy co i jak, czy beda inne pary czy nie, ale absolutnie to nie przeszkadzalo. Sale sa tak wyciszone, ze nie ma problemu.
A co do jedzenia: wzielismy Menu 6.- staropolskie/tradycyjne i goscie po wszystkim mowili ze jedzenie bylo pyszne i strasznie duzo. Wielu ludzi wspomnialo, ze nawet nie siegali po zimne przystawki, bo najadali sie bardzo cieplymi daniami (u nas zimne staly na bufecie, bo na okraglych stolach bylo troche za malo miejsca). Dla mnie najlepszym swiadectwem tego, ze jedzenia bylo full (bo goscie nie powiedza przeciez, ze bylo zle), jest to ze nasi rodzice powiedzieli, ze bylo wszystkiego starsznie duzo- oni sa przyzwyczajeni do naprawde duzych porcji i sami sie strasznie bali, ze jedzenia bedzie malo. Z obslugi kelnerow i kierownika restauracji tez jestesmy bardzo zadowoleni- o wszystko dbali i trzymali reke na pulsie. Wiec niczym sie nie martw, bedzie dobrze. Polecam tort czekoladowo-wisniowy-po prostu niebo w gebie :)