Grecja - kraj słońca i oliwek

Zaczęty przez goga, 17 Sie 2008, 16:49:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Cytat: feeling.good w 17 Lip 2012, 13:39:36niestety nie, chociaż nazwa brzmi znajomo. Może kojarzę z katalogów. Weźcie tylko pod uwagę, że w Laganas
 jest mnóstwo młodzieży i imprezownia na imprezowni

Tak, to już wyczytaliśmy.
:champaign:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

feeling.good nie wiem czy już tu pisałaś więc może się powtórzę z pyt. w jakim miesiącu byłaś? Bo kol. z pracy była na Zakintosie w maju i wróciła zachwycona widokami i przyrodą, a inna we wrześniu i mówiła, że już cała zieleń i kwiaty pousychały.
Myślałam, że Kreta jest bardziej zorganizowana na wyjazd z dzieckiem - na pewno byśmy chcieli nie siedzieć 2 tyg. w hotelu, tylko gdzieś pojeździć.

feeling.good

my byliśmy koniec sierpnia/wrzesień. Dwa tygodnie.

mary


suegro

feeling.good a może polecisz mi Wasz hotel?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Zarezerwowaliśmy dziś hotel...na Rodos. Tak wyszło w głosowaniu. :D

Jedziemy grupą dziesięcioosobową.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2


suegro

justynaaaa2 http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/rodos/hotel_lymberia_1422.php?SEARCH_HOTEL%5Bwyloty%5D=WAW&SEARCH_HOTEL%5Bpokoje%5D=DB1&SEARCH_HOTEL%5Bwyzywienie%5D=A

Ale powiem szczerze, że ciężko było coś znaleźć dla dziesięciu osób. Fajniejsze hotele miały np tylko 2-3 pokoje dwuosobowe a my potrzebowaliśmy ich 5.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

suegro fajnie :) no i blisko macie do "kurortu" :D będzie gdzie wyjść, połazić wieczorami :)
my akurat byliśmy z drugiej strony wyspy
zazdroszczę, bo jakoś super pozytywnie wspominam to nasze rodos :)

mary

suegro a kiedy lecicie? Bo może zdążysz wrócić przed naszym wyjazdem i coś podpowiesz na świeżo?

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary


suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

no to może zdążysz wrócić, bo my będziemy polować na lasty, więc termin na razie niedookreślony

olgaaa1

#64
Nie wiem jaki jest ten hotel który wybrałaś, ale my 3 lata temu właśnie we wrześniu, gdy byłam w ciąży byliśmy w tym http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/rodos/hotel_mare_blue_cosmopolitan_363.php coś niesamowitego, w życiu nie byłam w takim hotelu, jedzenie jak z najlepszej restauracji, drinki (tylko w szklankach :) i to takie, że głowa wariuje PRAWDZIWE MOHITO itd. do tej pory żałuje, że nie mogłam ich spróbować :( Rewelacja. Rodos jest piękny, koniecznie wykupcie sobie rejs na wyspę SYMI, coś pięknego - uważajcie tylko na przyprawy, sprawdź dobrze, czy nie zalęgło się w nich robactwo (przed zakupem) oraz do doliny motyli, odpuście sobie dolinę 7 źródeł, bo tam nic nie ma, ktoś chciał zbić kasę na syfie i kilku kaczkach.

Rok temu we wrześniu właśnie byliśmy na Zakhyntos, prócz zatoki wraku (sztucznie utworzonego :) ) gdzie kolor wody jest niesamowity, nic nie ma. Zieleń już wypalona, żółwie w maju miały zrobić co zrobiły :) Plaże faktycznie piękne, bo jeszcze niezniszczone.

Kocham Grecję :) Niestety w tym roku zostaje nam nasze polskie może i to morze :(


mary

Z tego co oglądam w necie, w drugiej połowie września na 2 tyg. to głównie oferty na Kretę są. Dziewczyny, czy jest jakiś konkretny region Krety, w który lepiej się wybrać?

zosia2007


mary

kurcze, akurat wszystkie oferty, które biorę pod uwagę są do Heraklionu  :hmm: Idę szukać dalej.

dzięki Zosia!

rubin04

Cytat: olgaaa1 w 27 Lip 2012, 11:07:45prócz zatoki wraku (sztucznie utworzonego
e, ja czytałam ze nie,
e na tym wraku przemycali papierosy, nawet w przewodniku podano ile tych papierosów tam było  - my to nawet przeliczaliśmy ile czasu naszemu koledze, zapalonemu palaczowi by zajeło wyjaranie takiej ilosci :D

I zatoka wraku jest fajna - ale jak stoi tam jeden czy dwa jachty - jak przypływają te mini promy z turystami to robi się masakra.. dziki tłum na plaży, ze przejsc się nie da.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

Cytat: rubin04 w 20 Wrz 2012, 15:16:38
e, ja czytałam ze nie,
e na tym wraku przemycali papierosy, nawet w przewodniku podano ile tych papierosów tam było  - my to nawet przeliczaliśmy ile czasu naszemu koledze, zapalonemu palaczowi by zajeło wyjaranie takiej ilosci :D

I zatoka wraku jest fajna - ale jak stoi tam jeden czy dwa jachty - jak przypływają te mini promy z turystami to robi się masakra.. dziki tłum na plaży, ze przejsc się nie da.

tak, ale ten wrak tam nie osiadl, sztucznie go tam wsadzili i to w latach 60 - tak dla atrakcji turystycznej.

Co nie zmienia faktu, ze zatoka jest piękna, warto zobaczyc.