Autor Wątek: Grecja - kraj słońca i oliwek  (Przeczytany 18751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Odp: Grecja - kraj słońca i oliwek
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Lip 2012, 12:39:36 »
mary_popins, Kreta nie jest tak malownicza jak Zante. Nie ma tylu pięknych miejsc. Wszystko zalezy jak chcecie spędzać urlop. Jesli myślicie o wynajęciu auta na częśc pobuty, zdecydowanie polecam Zante.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A znacie może ten hotel?

niestety nie, chociaż nazwa brzmi znajomo. Może kojarzę z katalogów. Weźcie tylko pod uwagę, że w Laganas
 jest mnóstwo młodzieży i imprezownia na imprezowni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #51 dnia: 17 Lip 2012, 12:40:50 »
niestety nie, chociaż nazwa brzmi znajomo. Może kojarzę z katalogów. Weźcie tylko pod uwagę, że w Laganas
 jest mnóstwo młodzieży i imprezownia na imprezowni

Tak, to już wyczytaliśmy.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

mary

« Odpowiedź #52 dnia: 17 Lip 2012, 12:59:37 »
feeling.good nie wiem czy już tu pisałaś więc może się powtórzę z pyt. w jakim miesiącu byłaś? Bo kol. z pracy była na Zakintosie w maju i wróciła zachwycona widokami i przyrodą, a inna we wrześniu i mówiła, że już cała zieleń i kwiaty pousychały.
Myślałam, że Kreta jest bardziej zorganizowana na wyjazd z dzieckiem - na pewno byśmy chcieli nie siedzieć 2 tyg. w hotelu, tylko gdzieś pojeździć.

feeling.good

« Odpowiedź #53 dnia: 17 Lip 2012, 13:01:44 »
my byliśmy koniec sierpnia/wrzesień. Dwa tygodnie.

mary

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Lip 2012, 13:18:32 »
ok. No to teraz mam dylemat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Lip 2012, 13:18:32 »

suegro

« Odpowiedź #55 dnia: 17 Lip 2012, 19:10:14 »
feeling.good a może polecisz mi Wasz hotel?

suegro

« Odpowiedź #56 dnia: 20 Lip 2012, 23:27:04 »
Zarezerwowaliśmy dziś hotel...na Rodos. Tak wyszło w głosowaniu. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jedziemy grupą dziesięcioosobową.

justynaaaa2

« Odpowiedź #57 dnia: 20 Lip 2012, 23:42:46 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co za hotel?
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

suegro

« Odpowiedź #58 dnia: 20 Lip 2012, 23:52:47 »
justynaaaa2 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale powiem szczerze, że ciężko było coś znaleźć dla dziesięciu osób. Fajniejsze hotele miały np tylko 2-3 pokoje dwuosobowe a my potrzebowaliśmy ich 5.

justynaaaa2

« Odpowiedź #59 dnia: 21 Lip 2012, 00:06:45 »
suegro fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i blisko macie do "kurortu" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj będzie gdzie wyjść, połazić wieczorami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my akurat byliśmy z drugiej strony wyspy
zazdroszczę, bo jakoś super pozytywnie wspominam to nasze rodos Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary

« Odpowiedź #60 dnia: 24 Lip 2012, 13:04:04 »
suegro a kiedy lecicie? Bo może zdążysz wrócić przed naszym wyjazdem i coś podpowiesz na świeżo?

suegro

« Odpowiedź #61 dnia: 24 Lip 2012, 13:10:48 »
Lecimy 10 września. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary

« Odpowiedź #62 dnia: 24 Lip 2012, 13:19:07 »
na 2 tyg.?

suegro

« Odpowiedź #63 dnia: 24 Lip 2012, 13:19:56 »
mary_popins nie, tydzień.

mary

« Odpowiedź #64 dnia: 25 Lip 2012, 12:04:39 »
no to może zdążysz wrócić, bo my będziemy polować na lasty, więc termin na razie niedookreślony

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 25 Lip 2012, 12:04:39 »

olgaaa1

« Odpowiedź #65 dnia: 27 Lip 2012, 10:07:45 »
Nie wiem jaki jest ten hotel który wybrałaś, ale my 3 lata temu właśnie we wrześniu, gdy byłam w ciąży byliśmy w tym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj coś niesamowitego, w życiu nie byłam w takim hotelu, jedzenie jak z najlepszej restauracji, drinki (tylko w szklankach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i to takie, że głowa wariuje PRAWDZIWE MOHITO itd. do tej pory żałuje, że nie mogłam ich spróbować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Rewelacja. Rodos jest piękny, koniecznie wykupcie sobie rejs na wyspę SYMI, coś pięknego - uważajcie tylko na przyprawy, sprawdź dobrze, czy nie zalęgło się w nich robactwo (przed zakupem) oraz do doliny motyli, odpuście sobie dolinę 7 źródeł, bo tam nic nie ma, ktoś chciał zbić kasę na syfie i kilku kaczkach.

Rok temu we wrześniu właśnie byliśmy na Zakhyntos, prócz zatoki wraku (sztucznie utworzonego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) gdzie kolor wody jest niesamowity, nic nie ma. Zieleń już wypalona, żółwie w maju miały zrobić co zrobiły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Plaże faktycznie piękne, bo jeszcze niezniszczone.

Kocham Grecję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Niestety w tym roku zostaje nam nasze polskie może i to morze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 27 Lip 2012, 10:08:49 wysłana przez olgaaa1 »

mary

« Odpowiedź #66 dnia: 13 Wrz 2012, 14:54:09 »
Z tego co oglądam w necie, w drugiej połowie września na 2 tyg. to głównie oferty na Kretę są. Dziewczyny, czy jest jakiś konkretny region Krety, w który lepiej się wybrać?

zosia2007

« Odpowiedź #67 dnia: 13 Wrz 2012, 14:59:11 »
Chania ma najladniejsza plaze

mary

« Odpowiedź #68 dnia: 13 Wrz 2012, 15:05:59 »
kurcze, akurat wszystkie oferty, które biorę pod uwagę są do Heraklionu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Idę szukać dalej.

dzięki Zosia!

rubin04

« Odpowiedź #69 dnia: 20 Wrz 2012, 15:16:38 »
prócz zatoki wraku (sztucznie utworzonego
e, ja czytałam ze nie,
e na tym wraku przemycali papierosy, nawet w przewodniku podano ile tych papierosów tam było  - my to nawet przeliczaliśmy ile czasu naszemu koledze, zapalonemu palaczowi by zajeło wyjaranie takiej ilosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I zatoka wraku jest fajna - ale jak stoi tam jeden czy dwa jachty - jak przypływają te mini promy z turystami to robi się masakra.. dziki tłum na plaży, ze przejsc się nie da.

marcheewka

« Odpowiedź #70 dnia: 24 Wrz 2012, 15:12:34 »
e, ja czytałam ze nie,
e na tym wraku przemycali papierosy, nawet w przewodniku podano ile tych papierosów tam było  - my to nawet przeliczaliśmy ile czasu naszemu koledze, zapalonemu palaczowi by zajeło wyjaranie takiej ilosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I zatoka wraku jest fajna - ale jak stoi tam jeden czy dwa jachty - jak przypływają te mini promy z turystami to robi się masakra.. dziki tłum na plaży, ze przejsc się nie da.

tak, ale ten wrak tam nie osiadl, sztucznie go tam wsadzili i to w latach 60 - tak dla atrakcji turystycznej.

Co nie zmienia faktu, ze zatoka jest piękna, warto zobaczyc.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj