Grecja - kraj słońca i oliwek

Zaczęty przez goga, 17 Sie 2008, 16:49:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

goga, zazdroszczę wakacji ;;) Opis super, zdjęcia jeszcze lepsze, aż chcę tam być :D


goga

sweedee z Rainbow Tours i w bardzo korzystnej cenie bo zamawialiśmy  w styczniu :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sputnik_sweetheart

epopeja godna jo :) :) ale fajnie miałaś, patrząc na zdjęcia aż mi się cieplej na sercu zrobiło, szkoda, że nie mozna wskoczyć do takiego obrazka, najlepiej na plażę :yes:

jusia

Cytat: sweedee w 17 Sie 2008, 23:01:02
narobiłaś mi apetytu na Grecję kontynentalną, bo byłam tylko na Krecie  :)
z jakim biurem jechaliście?
no mnie rowniez, bo ja tez tylko na Krecie :) moze za 2 lata sobie z dzieckiem autem objazdowke zrobimy ?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zuzia

goga
cudnie... aż sie rozmarzyłam.....

suegro

Podpinam się pod wątek gogowy gdyż ponieważ planujemy we wrześniu wypad na grecką wyspę.
Jeszcze nie podjęliśmy decyzji, którą odwiedzimy, ale mnie ciągnie chyba najbardziej na Zakintos.

Będę wdzięczna za wszelkie rady co warto zobaczyć, gdzie, jak? Sprawdzone hotele?

:bra:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

trzymac się z dala od Lagnanas (czy jakoś tak), mnie się podobało w Tsilivi
mogę pożyczyć przewodnik po wyspie :)
jutro :)

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Jedzicie, jedzcie i wydajnie duuuuzo pieniedzy ;)


Moja kolezanka ze studiow jet Greczynka i jej zdaniem najpiekniejsza grecka wyspa jest Korfu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Su - jestes zdecydowana na Zakynthos ? dwie pary naszych znajomych - zupełnie niezależnie_wybrały to miejsce w ostatnim czasie na wakacje i zgodnie stwierdzają, ze miejsce dobre tylko na wypad z dziecmi - a tak to mozna sie porżnąc z nudów (no chyba ze komus pasuje cały tydzien moczyc tyłek w morzu)
ale przyroda ładna
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

feeling.good

zakynthos jest przecudny. Warto wynająć auto i pojeździć po wyspie, jest mnóstwo przepięknych plaż. My byliśmy dwa tygodnie i nam się nie nudziło. Na pewno chcemy tam jeszcze wrócić. A na jak długo planujecie jechać?

suegro

feeling.good na tydzień. Jedziemy z dość dużą grupą znajomych i mamy w planie pożyczyć właśnie samochód. Widziałam zdjęcia naszych znajomych - byli teraz w czerwcu i zachwycona byłam.
Druga wyspa jaką bierzemy pod uwagę to właśnie Korfu.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

o na zakyntos i ja bym chciała bardzo :)
właśnie myślałam o wrześniu ale M. na razie mówi nie bo za dużo roboty ma we wrześniu, ale może jak się trafi jakiś super last i wyłapię dobry moment to go namówię :D

cherry

Cytat: mayagaramond w 11 Lip 2012, 01:01:25Moja kolezanka ze studiow jet Greczynka i jej zdaniem najpiekniejsza grecka wyspa jest Korfu.
Bylam z znajomymi juz kilka lat temu bardzo nam sie podobalo, ale nie mam porownania do innych wysp.
Jezdzilismy skuterami (wyspa mala).
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Cytat: suegro w 11 Lip 2012, 10:49:38
feeling.good na tydzień. Jedziemy z dość dużą grupą znajomych i mamy w planie pożyczyć właśnie samochód. Widziałam zdjęcia naszych znajomych - byli teraz w czerwcu i zachwycona byłam.
Druga wyspa jaką bierzemy pod uwagę to właśnie Korfu.

Przez tydzień na pewno nie da się nudzić na Zante. Ja polecam jeszcze rejs wokół wyspy. Auto warto wynająć z napędem na 4 koła - dojazd do niektórych plaż bywa karkołomny :) No i te żółwiki i ich pierwsze kroki do morza :dreaming:

Cytat: doda w 11 Lip 2012, 11:33:41
ja tez na wrzesień planuje grecję, ale chyba kretę

Po Zante, Kretą byłam totalnie rozczarowana

elve

Na tydzień Zakynthos oferuje wystarczająco rozrywek. My jeździliśmy Getzem 1.2 i dawał rade (choć przy 4 osobach dorosłych mogłoby już być tak sobie, bo niektóre podjazdy karkołomne - za to widoki :dreaming: )

Może my też do Grecji w tym roku :hmm:

suegro

Polewam za wszystkie rady! :champaign:

U nas się zrobiła grupa już 10-osobowa. Mam nadzieję, że się dogadamy. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Cytat: elvelve w 11 Lip 2012, 23:42:29Na tydzień Zakynthos oferuje wystarczająco rozrywek

Szukam czegoś na pierwszy tydzień października.  Może właśnie tutaj?  :hmm: Muszę sprawdzić temperatury.

marcheewka

Byliśmy na Zakynthos przez 5 dni we wrzesniu 4 lata temu, pięnie!!!!
Cudna wyspa, warto wynająć samochód i ją zwiedzić. Cudne plaże, male zatoczki.
Polecam rejs do zatoki wraku, ale należy też spojrzeć na nią z góry, bo widok nieziemski.
fajne sa też błękitne groty - rejs statkiem.
Echhh

suegro

Cytat: marcheewka w 13 Lip 2012, 17:45:28Polecam rejs do zatoki wraku, ale należy też spojrzeć na nią z góry, bo widok nieziemski.

To ten widok, co nie? :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Cytat: suegro w 13 Lip 2012, 16:47:37
To ten widok, co nie? :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


o tak :) Ale tak, jak pisze marchewka. Warto zobaczyć to miejsce z bliska (rejs) i z góry

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Cytat: feeling.good w 11 Lip 2012, 23:39:40Po Zante, Kretą byłam totalnie rozczarowana

Feeling, dlaczego? Ja właśnie nad Kretą myślę, albo Rodos.

feeling.good

mary_popins, Kreta nie jest tak malownicza jak Zante. Nie ma tylu pięknych miejsc. Wszystko zalezy jak chcecie spędzać urlop. Jesli myślicie o wynajęciu auta na częśc pobuty, zdecydowanie polecam Zante.

Cytat: suegro w 17 Lip 2012, 12:21:30
A znacie może ten hotel?
http://www.hotelmajesticspa.gr/pl

niestety nie, chociaż nazwa brzmi znajomo. Może kojarzę z katalogów. Weźcie tylko pod uwagę, że w Laganas
jest mnóstwo młodzieży i imprezownia na imprezowni :)