Małe i zwinne autko dla kobietki

Zaczęty przez tiliam, 14 Sie 2008, 14:53:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aurelia

ja też nie jestem za małymi autami bo w razie wypadku są mniej bezpieczne niż duże. Ale jak mam wybierać z tej trójki to wybrałabym toyotę. ja mam zawsze czarne wizje :)

wis


salsa

Basia ja mam mazdę:) jest superowa
a marzy mi się RX 8 albo wąłsnie 3:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aja

a ja choć Nisssany nadaja się do d.....
to ja CHCE INFINITY FX  what  :ag: what

zuzia

Cytat: golinda w 14 Sie 2008, 20:25:13
a tak swoją drogą to najlepsza na świecie była moja Puśka! miała takie przyspieszenie, że nikt nie miał szans - na światłach jakoś we wszystkich zanikała wola walki ;)
nawet jak się klimę włączyło, to nie było czuć utraty KM-ów
fakt, paliła niemało, ale chyba mniej niż moja 206...

Pusi przeżyć nie mogę :(

to czemu nie wzięłaś drugiej pusi??

zuzia

#55
Cytat: golinda w 14 Sie 2008, 21:12:24
Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 21:08:40
A mnie KM sredni interesuja i kupujac samochod jak najbardziej patrzylabym na zuzycie paliwa, bo nie mialabym ochoty wydawac pol pensji na benzyne...

no widzisz, a ja w kwestii butów i KM mam fioła!
i nieważne, że szybko się wypłata rozchodzi
ale zazdrosny wzrok kobiet (buty) i facetów wymijanych na światłach (KM) - boski!!! ;D

boski.
jeździłam kiedyś służbowo nissanem maximą. mimo, że toto wielkie, limuzynowate to silnik miało duży i mocny. a wielu sądziło, że to bułka z masłem na światłach, niejeden miał na następnych minę nietęgą :D :D :D
pamiętam, że najbardziej śmiał się K. jak w jakimś takim sportowym autku siedziało kilku i chciało się ścigać. jak zobaczyli, że blondynka za kółkiem to już w ogóle. a na następnych światłach nie było ich widać tak się chowali a moja maxi nie miała nawet gazu wciśniętego do końca  lol lol lol lol lol

golinda


abkasia


magdalinska

jade kiedys wieczorem swoja Pusia. czerwone swiatlo, zatrzymuje sie. za mna nie ma zywej duszy, obok pas tez wolny (ten pas za 50m do skretu, prosto mozna tylko z mojego). Podjezdza obok łepek chyba w Avensis, patrzy na mnie, usmiecha sie. Tez sie usmiechnelam z mysla - zapomnij ze wjedziesz przede mnie, a glowe moglam wtedy dac ze chce tak zrobic.  No i oczywiscie nie dałam chlopczykowi szans. pozniej sie zrownalismy, to tylko sie usmiechnal, ale mina - bezcenna  :D

salsa

mnie z kolei śmieszy jak ludzie mają te swoje wypasione fury ale nie umieją tym jeździć
stoi taki na światłach, rusza jak slimak, światło mu sie pali a ten stoi , albo na trasie-wlecze sie na drugim pasie i blokuje wszystkich
albo w mieście gdzie trzeba byc elastycznym, reagować na zmiany, jechac dynamicznie to jedzie jakby spał i nic nie widział - ale auto ma wypasione, szpan jest, oponami zapiszczał, zaliczone lol lol

ja kocham moją Madzię, jest trochę za niska jak na nasze polskie drogie, ale kwiestia wyczulenia i nie ma problemu  (choc podobno miska olejowa do malowania :P - ale to rpzez te cholerne wysokie progi)
jest bardzo zrywna, szybko łapią pedały , wiec mozna jeździć dynamicznie, no świetnie trzyma sie drogi  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nionczka

Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 20:36:20
Mysle ze nasze rozwazanie nad porsche i astonem na pewno pomoga tiliam podjac decyzje ;)

Porsche bardzo mi sie podoba, ale nie cierpie Ferrari, a jeszcze czerwone to moim zdaniem "wydekoltowana dziwka na kolkach"  :ag:

I gdyby nie kolosalne zuzycie paliwa to chcialabym stare volvo

Podpisuje sie pod tym co mówisz o Ferrari!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Salsa, jaka masz te Mazda? Nowa 2 wlasnie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: nionczka w 15 Sie 2008, 12:46:41
Salsa, jaka masz te Mazda? Nowa 2 wlasnie?

hahaha
nie:)
z nowych to bym chciała 3 albo 6
a najlepiej to RX 8

a mam 323F przerobiona na sportową
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nionczka

Ok, nowa 3 to dopiero teraz bedzie wchodzic.
Ja nawet nie mam prawa jazdy, ale lubie samochody z estetycznego punktu widzenia. Jako maszyny mnie przerazaja, chyba powinnam zglosic sie na jakas terapie :-(
Mi sie podoba MX-5, ale w niej nie miesci sie dziecko ani jego graty.
Moj maz bedzie chcial zmeiniac pod koniec roku samochód i bede glosowac za 2 w zieleni :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ale nowa 6 jest boska, i nowa 3 tez sie super zapowiada:)
\
To maleństwo, o ktorym mowisz to niestety jako drugi tylko:)
a;e jesli chodzi o 2 to ona jest porównywalna gabarytem do opla corsy nowego


btw-to jest rx 8

http://www.dziennik.pl/files/archive/00032/FR_MazdaRX-8_32374l.jpg
http://www.freewebs.com/ashbps/Mazda_RX-8_1.jpg

http://www.technikajazdy.info/wp-content/uploads/2008/04/mazda_rx8.jpg
http://www.autogaleria.pl/fotografie/mazda/mazda_rx-8_2008_06.jpg

strasznie mi sie podoba, ale używany  kosztuje około 100 tyś :o
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dragonfly

tiliam, my mamy citroena i nie polecam, w ogole jakos do francuskich jestem uprzedzona. Teraz jezdze bmw (taka mala 120), cudna, zwinna, i poki co nie szwankuje :)
Moja nowa milosc to bmw x6 - ale pomarzyc mozna ;)

sweedee

mnie sie nissany micry podobają; stare i nowe
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

szelma

Ooo, ja chcę BMW 120 właśnie :) Ale trochę minie, póki sobie na nie zarobię ;) A póki co jeździmy 16-letnim Citroenem BX mojego N. - jego prawdziwą miłością ;) Ale przyznać trzeba, że mimo wieku nie ma za bardzo problemów.

poli

nie przebrnęłam przez całość, wiec moge sie powtórzyć - sorry :) francuskie zdecydowanie odradzam - naprawde sie psują!  mam honde jazz 4 rok i żadnych problemów. ma niesamowicie rozwiązaną przestrzeń bagażową, wszystko sie tam zmieści i można w niej na stojąco założyć rajstopy  :thumbup:

mayagaramond

Cytat: salsa w 15 Sie 2008, 12:27:35
mnie z kolei śmieszy jak ludzie mają te swoje wypasione fury ale nie umieją tym jeździć
stoi taki na światłach, rusza jak slimak, światło mu sie pali a ten stoi , albo na trasie-wlecze sie na drugim pasie i blokuje wszystkich
albo w mieście gdzie trzeba byc elastycznym, reagować na zmiany, jechac dynamicznie to jedzie jakby spał i nic nie widział - ale auto ma wypasione, szpan jest, oponami zapiszczał, zaliczone lol lol

bardzo sie zgadzam. Pelno tych tlumokow na autostradzie - 3 pasy, ale nie, najlepiej jechac srodkiem. Moze boja sie zmieniac?
Druga plaga to kierowcy ze stala predkosci nie wazne czy terez zabudowany czy nie - 70 na liczniku musi byc i ani km wiecej lu mniej.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

fasolka1980

Cytat: sweedee w 17 Sie 2008, 22:14:01
mnie sie nissany micry podobają; stare i nowe


Sweede polewam za jedność myśli  :piwko:

konwalia

a ja jako członkini klubu powtórzę:
TYLKO EXPLOZJA :D

jusia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 14 Sie 2008, 17:43:40
wlasnie mowili w trojce ostatnio, ze lepiej sie wychodzi jak sie wymienia auto co 3 lata niz jak co 8 :D chyba wlasnie systemem 6 letnie na takie 2-3 ;D
wlasnie sprzedalam powyzsze mojemu mezowi, ktory stwierdzil, ze wiedzial o tym, ale przeciez chcielismy (On chcial) nowe auto, zatem bedziemy szukac 2-3 letniego samochodu :), On chyba Was znienawidzi  :hihi:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 18 Sie 2008, 10:31:43
Cytat: salsa w 15 Sie 2008, 12:27:35
mnie z kolei śmieszy jak ludzie mają te swoje wypasione fury ale nie umieją tym jeździć
stoi taki na światłach, rusza jak slimak, światło mu sie pali a ten stoi , albo na trasie-wlecze sie na drugim pasie i blokuje wszystkich
albo w mieście gdzie trzeba byc elastycznym, reagować na zmiany, jechac dynamicznie to jedzie jakby spał i nic nie widział - ale auto ma wypasione, szpan jest, oponami zapiszczał, zaliczone lol lol

bardzo sie zgadzam. Pelno tych tlumokow na autostradzie - 3 pasy, ale nie, najlepiej jechac srodkiem. Moze boja sie zmieniac?
Druga plaga to kierowcy ze stala predkosci nie wazne czy terez zabudowany czy nie - 70 na liczniku musi byc i ani km wiecej lu mniej.


taaaaa, tyvch ostatnich nie cierpie  >:( >:( >:(

ja za to polecam corse. Osobiscie mam 3-drzwiową 6-letnią już (kupiona 3 lata temu), a przez ostatni miesiac rozbijałam się nowa - pozyczoną z pracy M - z obu jestem zadowolona, a moja na miasto wymarzona. Wszedzie wlezie, pali 5,5 benzyny w miescie a 4,5 na trasie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login