Małe i zwinne autko dla kobietki

Zaczęty przez tiliam, 14 Sie 2008, 14:53:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

Moja mama jeździ Hyundayem Getzem, bardzo jest zadowolona, i dodatkowo dość tani

My mamy corse nową cudo!

golinda

no dobra, trudno, kupuję Boxtera - oryginalna nie będę ;)

golinda

a tak swoją drogą to najlepsza na świecie była moja Puśka! miała takie przyspieszenie, że nikt nie miał szans - na światłach jakoś we wszystkich zanikała wola walki ;)
nawet jak się klimę włączyło, to nie było czuć utraty KM-ów
fakt, paliła niemało, ale chyba mniej niż moja 206...

Pusi przeżyć nie mogę :(

Basia

A co będziemy sobie żałować!

jak kupować to Porsche! :yeah:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

akurat Porsche bym nigdy nie kupiła - nie podobają mi się
ale taki Astonik - mmmm....marzenie!

mayagaramond

Mysle ze nasze rozwazanie nad porsche i astonem na pewno pomoga tiliam podjac decyzje ;)

Porsche bardzo mi sie podoba, ale nie cierpie Ferrari, a jeszcze czerwone to moim zdaniem "wydekoltowana dziwka na kolkach"  :ag:

I gdyby nie kolosalne zuzycie paliwa to chcialabym stare volvo
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 20:36:20
ale nie cierpie Ferrari, a jeszcze czerwone to moim zdaniem "wydekoltowana dziwka na kolkach"  :ag:


polewam, bo myślę to samo! :)

mayagaramond

Cytat: golinda w 14 Sie 2008, 20:38:30
Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 20:36:20
ale nie cierpie Ferrari, a jeszcze czerwone to moim zdaniem "wydekoltowana dziwka na kolkach"  :ag:


polewam, bo myślę to samo! :)

wreszcie pokrewna dusza :yeah: :yeah: :yeah: :drunk: :drunk: :drunk:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

miejskie autko-smart... ale tego brzydactwa nigdy bym nie kupila..
a co do toyoty to juz chyba tylko rav4 jest produkowany w japoni..

abkasia

Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 20:40:40
Cytat: golinda w 14 Sie 2008, 20:38:30
Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 20:36:20
ale nie cierpie Ferrari, a jeszcze czerwone to moim zdaniem "wydekoltowana dziwka na kolkach"  :ag:


polewam, bo myślę to samo! :)

wreszcie pokrewna dusza :yeah: :yeah: :yeah: :drunk: :drunk: :drunk:

hahah tez sie zgadzam... :yeah: :yeah:

ja bardzo lubie samochody z dobrymi silnikami... denerwuje mnie jak wciskam pedal gazu a samochod zamiast jechac wyje..

golinda


golinda

Cytat: abkasia w 14 Sie 2008, 20:42:29
Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 20:40:40
Cytat: golinda w 14 Sie 2008, 20:38:30
Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 20:36:20
ale nie cierpie Ferrari, a jeszcze czerwone to moim zdaniem "wydekoltowana dziwka na kolkach"  :ag:


polewam, bo myślę to samo! :)

wreszcie pokrewna dusza :yeah: :yeah: :yeah: :drunk: :drunk: :drunk:

hahah tez sie zgadzam... :yeah: :yeah:

ja bardzo lubie samochody z dobrymi silnikami... denerwuje mnie jak wciskam pedal gazu a samochod zamiast jechac wyje..

ja tez, ponizej 140KM to juz nie ma o czym mowic i mam gdzies ze tyle place za paliwo....

abkasia

Cytat: golinda w 14 Sie 2008, 20:45:02

ja tez, ponizej 140KM to juz nie ma o czym mowic i mam gdzies ze tyle place za paliwo....

no ja niestety 140 km to nie mam.. :'( :'( :'( ale mamy 115 i jest calkiem ok.. bardzo dynamiczny samochod.. wiem bo jezdzilam roznymi modelami z takim silnikiem..
a tak ze 140 Km to moje marzenie... :love:

golinda

Cytat: abkasia w 14 Sie 2008, 20:47:01
a tak ze 140 Km to moje marzenie...

tyle ma moja 206, ale Puśka miała 125 i miała lepsze odejście  - jednak sportowy samochód to nie to samo co wersja sportowa...

abkasia

Cytat: golinda w 14 Sie 2008, 20:48:47
Cytat: abkasia w 14 Sie 2008, 20:47:01
a tak ze 140 Km to moje marzenie...

tyle ma moja 206, ale Puśka miała 125 i miała lepsze odejście  - jednak sportowy samochód to nie to samo co wersja sportowa...

no wlasnie..kiedys jezdzilam skoda octawia  140 KM I BYLA NIESAMOWITA.. JAK SIE WCISKALO GAZ TO kregoslup wciskala w fotel..

golinda

ale skoda oktawia to chyba mało sportowy samochód ;)

mayagaramond

A mnie KM sredni interesuja i kupujac samochod jak najbardziej patrzylabym na zuzycie paliwa, bo nie mialabym ochoty wydawac pol pensji na benzyne...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

Cytat: golinda w 14 Sie 2008, 21:01:34
ale skoda oktawia to chyba mało sportowy samochód ;)
wasnie wogle nie jest sportowa i do tego dosc ciezka... ale miala chyba podrasowany silnik i jak sie nia przejechalam to bylam w szoku what what

abkasia

Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 21:08:40
A mnie KM sredni interesuja i kupujac samochod jak najbardziej patrzylabym na zuzycie paliwa, bo nie mialabym ochoty wydawac pol pensji na benzyne...
oczywiscie szczyt marzen to ponad 140 km i spalanie ponizej 4l/100

golinda

Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 21:08:40
A mnie KM sredni interesuja i kupujac samochod jak najbardziej patrzylabym na zuzycie paliwa, bo nie mialabym ochoty wydawac pol pensji na benzyne...

no widzisz, a ja w kwestii butów i KM mam fioła!
i nieważne, że szybko się wypłata rozchodzi
ale zazdrosny wzrok kobiet (buty) i facetów wymijanych na światłach (KM) - boski!!! ;D

mayagaramond

Cytat: abkasia w 14 Sie 2008, 21:11:19
Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 21:08:40
A mnie KM sredni interesuja i kupujac samochod jak najbardziej patrzylabym na zuzycie paliwa, bo nie mialabym ochoty wydawac pol pensji na benzyne...
oczywiscie szczyt marzen to ponad 140 km i spalanie ponizej 4l/100

taki tez bym kupila :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

Cytat: golinda w 14 Sie 2008, 21:12:24
Cytat: mayagaramond w 14 Sie 2008, 21:08:40
A mnie KM sredni interesuja i kupujac samochod jak najbardziej patrzylabym na zuzycie paliwa, bo nie mialabym ochoty wydawac pol pensji na benzyne...

no widzisz, a ja w kwestii butów i KM mam fioła!
i nieważne, że szybko się wypłata rozchodzi
ale zazdrosny wzrok kobiet (buty) i facetów wymijanych na światłach (KM) - boski!!! ;D

najlepszy jest wzrok facetow... brawo brawo

golinda


konwalia

No ja nie jestem zwolenniczką małych aut... Na co dzień jeździmy palio i explozją na zmianę. Z małych to mieliśmy malucha i cinquocento

martullek

ja jeżdzę kią picanto. przyspieszenia toto nie ma, ale zmieści się wszędzie. akurat na miejskie jazdy ;)