Autor Wątek: Polećcie jakąś dobrą książkę do czytania!  (Przeczytany 38423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

Odp: Polećcie jakąś dobrą książkę do czytania!
« Odpowiedź #325 dnia: 20 Cze 2008, 11:19:02 »
a ja jeszcze czekam na jakis przyplyw gotowki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i nie moge tej wielkiej ksiegi deserow sonji zlokalizowac  :'(
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

« Odpowiedź #326 dnia: 20 Cze 2008, 15:49:15 »
Mozna tez kupowac czasopisma dla poszukiwaczy skarbow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

(Ale samu zaczac jakies wydawac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

« Odpowiedź #327 dnia: 20 Lis 2011, 17:24:47 »
ja ostatnio czytałam "wezmisz czarno kure" z serii o jakubie wędrowyczu Pilipiuka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zajebiste Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #328 dnia: 20 Lis 2011, 17:35:02 »
wróbel to jest ściana nośna, więc duże obciążenie utrzyma-ja bym dała pas na dole i u góry, boki wolne, pomiędzy na środku tv

Dodany tekst: 20 Lis 2011, 17:36:45
co do miejsca do przechowywania, jakbys zdecydowała się zmieniać fronty, to zabuduj pod sufit kuchnie, tam graty, a miejsca nie stracisz

na podręczne książki, jesli sofa będzie stać z wolnymi bokami, kupiłabym taką, co ma półki w boczkach
« Ostatnia zmiana: 20 Lis 2011, 17:36:46 wysłana przez konwalia »

wrobelek0403

« Odpowiedź #329 dnia: 20 Lis 2011, 17:40:55 »

konwalia pomysliłysmy watki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 20 Lis 2011, 17:45:01 wysłana przez wrobelek0403 »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #329 dnia: 20 Lis 2011, 17:40:55 »

Nella

« Odpowiedź #330 dnia: 23 Sty 2012, 11:42:05 »
ja ostatnio czytałam "wezmisz czarno kure" z serii o jakubie wędrowyczu Pilipiuka  zajebiste

Pilipiuk wymiata! Uwielbiam go!

marta_piechnik

« Odpowiedź #331 dnia: 16 Cze 2015, 13:55:51 »
świetna jest książka "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego". Na pewno ci się spodoba, bo jest bardzo ciekawa, dużo można się dowiedzieć o jego muzyce i życiu.

pawska

« Odpowiedź #332 dnia: 22 Lip 2015, 12:34:00 »
świetna jest książka "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego". Na pewno ci się spodoba, bo jest bardzo ciekawa, dużo można się dowiedzieć o jego muzyce i życiu.

czytałam i potwierdzę że książka warta polecenia. idealnie nadaje się na letnie wieczory.