Polećcie jakąś dobrą książkę do czytania!

Zaczęty przez sweedee, 27 Sie 2007, 10:57:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

a ja jeszcze czekam na jakis przyplyw gotowki :D

no i nie moge tej wielkiej ksiegi deserow sonji zlokalizowac  :'(
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Mozna tez kupowac czasopisma dla poszukiwaczy skarbow :D

(Ale samu zaczac jakies wydawac ;) )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

ja ostatnio czytałam "wezmisz czarno kure" z serii o jakubie wędrowyczu Pilipiuka :D zajebiste lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

#328
wróbel to jest ściana nośna, więc duże obciążenie utrzyma-ja bym dała pas na dole i u góry, boki wolne, pomiędzy na środku tv

Dodany tekst: 20 Lis 2011, 17:36:45

co do miejsca do przechowywania, jakbys zdecydowała się zmieniać fronty, to zabuduj pod sufit kuchnie, tam graty, a miejsca nie stracisz

na podręczne książki, jesli sofa będzie stać z wolnymi bokami, kupiłabym taką, co ma półki w boczkach

wrobelek0403

#329

konwalia pomysliłysmy watki lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Nella

Cytat: wrobelek0403 w 20 Lis 2011, 17:24:47ja ostatnio czytałam "wezmisz czarno kure" z serii o jakubie wędrowyczu Pilipiuka  zajebiste

Pilipiuk wymiata! Uwielbiam go!

marta_piechnik

świetna jest książka "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego". Na pewno ci się spodoba, bo jest bardzo ciekawa, dużo można się dowiedzieć o jego muzyce i życiu.

pawska

Cytat: marta_piechnik w 16 Cze 2015, 13:55:51
świetna jest książka "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego". Na pewno ci się spodoba, bo jest bardzo ciekawa, dużo można się dowiedzieć o jego muzyce i życiu.

czytałam i potwierdzę że książka warta polecenia. idealnie nadaje się na letnie wieczory.