Polećcie jakąś dobrą książkę do czytania!

Zaczęty przez sweedee, 27 Sie 2007, 10:57:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosialand

Cytat: mayagaramond w 16 Cze 2008, 17:42:45
Cytat: salsa w 16 Cze 2008, 16:49:15
MAya, tez czytałam i powiem CI ze powinnaś pisać recenzje. idealnie to ujęłaś!

no napisalam, krotko i wezlowato  :D

W niemieckiej TV byl kiedys wywiad z jej mezem, ktory z kolei twoerdzi, ze to nieprawda. cytowlai jeszcze pare innych osob, jakich wspolnych znajomych, przyjaciol, ktorzy potwierdzili jego slowa...Prawda lezy pewnie gdzies po srodku. 

no wiesz mnie to obojętnie jest czy to na faktach czy zmyślone, chodziło mi że ciekawa i fajnie się czytało, ale różni ludzie różne gusta.

twinnie77

Cytat: gosialand w 16 Cze 2008, 17:50:17
ale różni ludzie różne gusta.

No właśnie i dlatego nie powinnaś napisać np. tego:

Cytat: gosialand w 16 Cze 2008, 17:46:17
a Wy się dziewczyny nie znacie  :P :P :P.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

twinnie77,
masz  :drunk: a raczej soczek z marchewki (za to świeżo wyciskany) :)

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

gosialand - tak sie zastanawiam, czy masz problem z internetem? Nie wyswietlaja sie u Ciebie inne smilies tylko ten z ozorem ???
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

A ja sie zabralam za swiezo nabyta ksiazke pod tytylem Barcelona Modernista autorstwa Eduardo Mendozy i siostry (Cristina chyba). Nie jest to powiesc tylko dokument na temat zycia codziennego i sztuki w ówczesnej Barcelonie. Swietnie obrazuje mi to, o czym czytam w nowej powiesci Zafona (jestem jakos na 200 stronie na 700 czy cos takiego). Jest ciekawa, ale chyba nie tak jak Cien wiatru. Zreszta nie wiem bo mam bardzo ciezkie wydanie i szybko sie mecze i zasypiam :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

ja w szpitalu wcignelam w jeden dzien "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" Llosy, moze byc, ale ten pan pisał lepsze ksiazki, a teraz czytam "O pieknie" Z.Smith, czytam, czytam i jakos sie wciagnac nie moge, nie bez przyczyny lezała przy łóżku z 1,5 roku  :-[
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jo_miekka

jusia79 cholerka, naprawdę nie możesz się wciągnąć w "O pięknie"? Smutno mi :( Dla mnie to jedna z lepszych książek, jakie w ostatnich dwóch - trzech latach czytałam...
Z opinia o "Szelmostwach..." jak najbardziej się zgadzam za to :)

nionczka

Mi sie dobrze czytalo O pieknie, ale na kolana mnie nie powalila :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

A ja skonczylam w weekend  Mary Higgins Clark "two little girls in blue", szkoda, ze juz przeczytalam, ale ja niestety jak zaczne (szczegolnie kryminal) to nie moge sie oderwac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malybob

A  mnie- przeciwniczkę fantastyki!- wciągnęła "Saga o ludziach lodu". N. ledwo mnie namówił do sięgnięcia.. a teraz czytam co najmniej jedną dziennie.. Szkoda,że zostało mi już tylko 26 tomów.. ;)

panikarola

powaznie ta saga jest fajna? nie moglam sie przekonac do siegniecia po nia, bo u nas w bibliotece stala na polce z harlekinami.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdalinska

Cytat: panikarola w 18 Cze 2008, 00:03:48
powaznie ta saga jest fajna? nie moglam sie przekonac do siegniecia po nia, bo u nas w bibliotece stala na polce z harlekinami.
ambitne to nie jest ;) ale szybko i przyjemnie sie czyta, cala serie w dawnych czasach przeczytalam chyba 3 razy ;) łatwe, szybkie i przyjemne :)

twinnie77

Cytat: malybob w 18 Cze 2008, 00:02:11
A  mnie- przeciwniczkę fantastyki!- wciągnęła "Saga o ludziach lodu". N. ledwo mnie namówił do sięgnięcia.. a teraz czytam co najmniej jedną dziennie.. Szkoda,że zostało mi już tylko 26 tomów.. ;)

Czytałam to, jak byłam w liceum. Wymieniałyśmy się z koleżankami. Ale to wciągało!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

Sagą zaczytywałam się w podstawówce i niedawno postanowiłam odświeżyć. Muszę przyznać,że wciąga jak za dawnych lat :)

panikarola

oj, to sie za to nie biore. poczytam, jak bede na emeryturze :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

malybob

Spokojnie, wciąga, ale się naprawdę szybko czyta! Polecam do autobusu..

suegro

Cytat: malybob w 19 Cze 2008, 17:53:59
Spokojnie, wciąga, ale się naprawdę szybko czyta! Polecam do autobusu..

Swoją drogę możliwość czytania to jest jedny plus dojazdu autobusem do pracy :)

Ja kończę wlaśnie czytać na zmianę "Szelmostwa niegrzecznej..." (fajna, ale nie powala) i "Bogaty albo biedny.Po prostu rózni mentalnie" ( polecam tym, które chcą być obrzydliwie bogate  :P)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

znaczy, ze co, sa sposoby zeby sie wzbogacic???

czy jednym z nich jest zlapanie bogatego meza???
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

suegro

 :P
Cytat: panikarola w 19 Cze 2008, 22:54:24
znaczy, ze co, sa sposoby zeby sie wzbogacic???

czy jednym z nich jest zlapanie bogatego meza???


Są sposoby  :)
Wymagające zmiany swojego myślenia, pracy nad sobą i wykorzenienia złych nawyków/poglądów
Przynajmniej tak twierdzi autor.
O łapaniu męża nie było mowy :) :P

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

interesujace wielce...

polewam! na konto tego wzbogacenia, wiesz :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

suegro

Cytat: panikarola w 20 Cze 2008, 10:33:16
interesujace wielce...

polewam! na konto tego wzbogacenia, wiesz :D

ooo tak, bardzo interesujące!
Po każdym rozdziale sa ćwiczenia i sobie powtarzasz - "mam umysł milionera" :)
Wydaje się głupie, nie?
....ale jak twierdzi autor "wolę być dziwny i bogaty niż fajny i biedny" ;D

dzięki za piwko, stawiam również!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

hm, koncept brzmi znajomo, nie napisal tego czasem Murphy od "Potegi podswiadimosci"? ja chyba juz slyszalam o tej ksiazece.

w sumie poczytalabym  jakikolwiek podrecznik na temat tej metody programowania podswiadomosci, wtedy mozesz sie albo zaprogramowac na bogactwo, albo na sukces militarny w podboju Ameryki... tylko pewnie w tych innych ksiazkach tylu cwiczen nie ma.

dzieki za piwko!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

suegro

Cytat: panikarola w 20 Cze 2008, 11:01:38
hm, koncept brzmi znajomo, nie napisal tego czasem Murphy od "Potegi podswiadimosci"? ja chyba juz slyszalam o tej ksiazece.

w sumie poczytalabym  jakikolwiek podrecznik na temat tej metody programowania podswiadomosci, wtedy mozesz sie albo zaprogramowac na bogactwo, albo na sukces militarny w podboju Ameryki... tylko pewnie w tych innych ksiazkach tylu cwiczen nie ma.

dzieki za piwko!

Ksiązkę napisał T.Harv Eker (http://www.harveker.com/), ale dokładnie chodzi właśnie o programowanie podświadomości.

A potem już z górki...
brawo
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

swietni e- to juz wiem, ze dzisiaj robie hurtowe zakupy ksiegarniane!! :D ale sie ciesze ;D

kupie se ta bogatosc, przewodnik po czyms i jakas ksiazke do grafiki, bo postanowilam wreszcie porzadnie sie rozwinac w tym kierunku ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl