Autor Wątek: PILNE swiece w Krakowie!  (Przeczytany 2597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beesok

• Gość
PILNE swiece w Krakowie!
« dnia: 13 Sie 2008, 20:10:44 »
Kochane - bylam dzis na gieldzie na balickiej i przeszukalam internet i nie moge nigdzie znalezc sensownej hurtowni siwec w Krakowie 0 jedyna ktora sie pokazuje to Candel ale nie maja az tak duzego wyboru - chodzi mi o swiece bez zapachowe w nasyconych kolorach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bede wdzieczna za info - najchetniej z numerem kontaktowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Obiecuje, ze sie odwdziecie z namiarami na przydatne adresy slubne (np migdaly, dekoracje, itp) - jak wyprobuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: PILNE swiece w Krakowie!
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sie 2008, 00:39:31 »
beesok no ja w takich przypadkach to uderzam do ikei Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to co w ikei jest dostepne w krakowie:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

z tego sa jeszcze kwadraty w podobnych kolorach jak te u gory:

takie:

i pionowe:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

beesok

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Sie 2008, 00:02:48 »
Zwierzaku jestes kochana!!!!  przytul przytul przytul przytul

Wybieram sie tam w weekend wiec na pewno sprawdze te swiece - szczegolnie rozowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A tak wogole to mam kiczowate chyba prezenciki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chcialam miec tradycyjne 5 migdalow w lukrze w woreczku z organzy i chcialam woreczki w kolorze fuksji - niestety nie do znalezienia w Polsce w tak krotkim czasie (pomysl migdalow "urodzil sie" dosyc pozno - mialy byc nalewki ale z tego zrezygnowalam w koncu..... no i byly tylko kremowe z tych kolorow ktore mi pasuja.......i teraz patrze na nie i mam wrazenie za sa kiczowate - bo mam kremowy jasny woreczek a w nim jeden srebrny migdal i cztery matowe rozowe  :-\ :-\ :-\ :-\

Polecam natomiast firme Destino Amore - migdaly sa pyszne!!! Dostepne w wielu kolorach, pokryte krucha cienka warstwa lukru - Pani ktora odbiera telefon jest bardzo sympatyczna i profesjonalna - pomocna, wysluchalal mojego wywodu o kolorach woreczko i opisywala mi ten kremowy przez telefon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 15 Sie 2008, 00:02:48 »

beesok

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Sie 2008, 00:03:19 »
sorry - Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sie 2008, 01:17:11 »
liroj merlin tez ma duzy wybór świec
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sie 2008, 01:17:11 »