Dziękujęmy za owieczkę! Wiktoria kończy miesiąc!

Zaczęty przez Lwica, 12 Sie 2008, 15:31:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

 :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: dla wszystkich forumek za piękną niespodziankę i prezencik! Nasza Wikunia dzisiaj kończy miesiąc  brawo

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

vobi

Dorotka, po pierwsze - mala jest obledna, na tym trzecim zdjeciu po prostu mnie rozwalila! Miesieczny bobas "wdzieczy" ;) sie do aparatu  :thumbup:
Po drugie - faktycznie, niezla przygode Wam "pani doktor" zafundowala... ale chyba najwazniejsze ze z Wika wszystko w porzadku!  :dance:
No i po trzecie - co do karmienia, przestan, jaka porazka? Z natura nie wygrasz i juz.

Pozdrowienia dla obu pan  :roza:

justynaaaa2

haha mnie 3 zdjęcie też rozwaliło  jupi cóż za poza i ten uśmiech  :ok:
no i boskie włosy ma  :) i w ogóle na tym zdjęciu z owcą taka malutka się wydaje a OWCA taka ogromna  :D

A przygoda faktycznie fatalna  :o szok, że tacy ludzie mają nam ratować życie i zdrowie i to jeszcze pediatra  :hammer:
ale tym wpisem i nr. telefonu dla Pani doktór w razie pytań mnie rozwaliłaś  what

zosia2007

Dorotka1981 śliczny "czupurek" z tej twojej Wiktorii :)


P.S. Czupurek - tak nazywałam moja młodszą siostrę jak była niemowlakiem bo też, tak jak Wiktoria miała pełno sterczących wlosków Ot, takie określenie czterolatka :)

Angie

Ale ładna!! Normalnie miesięczna modelka. To trzecie zdjęcie super!!

A co do tej historii, to bardzo współczuje. Pewnie sporo niepotrzebnych nerwów cię to kosztowało. Co chwilę słysze jakieś historie potwierdzające niekompetencje lekarzy. Strasznie to smutne :angry:

Kasia

Dorotka piękną masz córcię

trzecie zdjęcie REWELACJA!!!

abkasia

ale historia!!!! dobrze ze skonczyla sie dobrze!!
a mala sliczniusia:)

martullek

śliczna. nie pamiętam jak tata wygląda, ale jak dla mnie podobna do mamy :)

didi_loczek

Moim zdaniem Wiktoria to cała mama Dorota!  :clapping:
Zdjęcie trzecia bomba!! Caluski dla małej modelki  :roza:

aniak1211

Ale ten czas leci!!!
Juz miesiac!
Moja Dominika wczoraj dwa!!!

ishka82

Śliczna dziewczynka :) Współczuję historii z głupią lekarką, najważniejsze, że mała zdrowa:D I bukiet róż na miesięcznicę dla mamy i córki  :roza: :flowers: :roza: :flowers: :roza: :flowers: :roza:

kasiad

Dorotka mała modelka Tobie rośnie  :ag: córcia super,a trzecie zdjęcie BOSKIE  jupi

nionczka

Fajniutka Wikunia. Najwazniejsze, ze wszystko dobrze sie skonczylo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login