Autor Wątek: jaka ksiazke o przebiegu ciazy polecacie??  (Przeczytany 8799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: jaka ksiazke o przebiegu ciazy polecacie??
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Lis 2010, 13:20:04 »
dzidzia101 na allegro juz za 27 zl nowke "w oczekiwaniu" sprzedaja + przesylka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to moze ja Ci wysle obie, zwaza mi przesylke i mi przelejesz za wysylke + 5 zl na 2 piwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzidzia101

« Odpowiedź #26 dnia: 09 Lis 2010, 20:21:13 »
dzidzia101 na allegro juz za 27 zl nowke "w oczekiwaniu" sprzedaja + przesylka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to moze ja Ci wysle obie, zwaza mi przesylke i mi przelejesz za wysylke + 5 zl na 2 piwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mi pasi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale bezalkoholowe rozumiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a Ty nie chcesz tych ksiązek sobie na poźniej zostawić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czy chcesz się ich jak najszybciej pozbyć?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ile może taka przesyłka kosztować  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Lis 2010, 08:26:59 »
ale bezalkoholowe rozumiem  wink
a Ty nie chcesz tych ksiązek sobie na poźniej zostawić  wink LOL
czy chcesz się ich jak najszybciej pozbyć?  wink

a ile może taka przesyłka kosztować  hmm
jakie se tam piwo kupie to kupie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tak - chce se zostawic i czytac przez kolejne 10 lat do poduszki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie wiem tylko ile kosztuje przesylka - a dokad? do ladka? czy do polszy?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Lis 2010, 08:26:59 »

dzidzia101

« Odpowiedź #28 dnia: 10 Lis 2010, 13:23:27 »
do polszy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja już tutaj kibluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Lis 2010, 13:39:59 »
ee to jakies pewnie z 13-15 zl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Lis 2010, 13:39:59 »

Kasia

« Odpowiedź #30 dnia: 10 Lis 2010, 13:42:17 »
ee to jakies pewnie z 13-15 zl wink

wystarczy zwazyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzidzia101

« Odpowiedź #31 dnia: 12 Lis 2010, 13:06:27 »
myślałam, że przesyłka będzie droższa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

To co zwierzaku, wyślesz niedługo te książki?
adres podać?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #32 dnia: 12 Lis 2010, 14:23:49 »
pewnie ze podac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #33 dnia: 28 Mar 2011, 09:09:16 »
jak któraś chętna do pobrania Mądrzy rodzice w pdf i jakieś inne też:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj*c3*93J+DZIECKA/Margot+Sunderland+-+M*c4*85drzy+rodzice,357790177.pdf