Autor Wątek: jaka ksiazke o przebiegu ciazy polecacie??  (Przeczytany 8798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

jaka ksiazke o przebiegu ciazy polecacie??
« dnia: 11 Sie 2008, 11:06:46 »
chcialam sobie kupic jakoas ksiazke o przebiegu ciazy...ale kompletnie nie wiem jaka... jest ich tak duzo... trudno cos wybrac.. moze cos poradzicie..
P.S. bardzo bym chciala zeby ksaizka miala kolorowe obrazki.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

Odp: jaka ksiazke o przebiegu ciazy polecacie??
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sie 2008, 12:13:10 »
Bratowa bardzo chwaliła książkę, którą ma i jest także jej kontynuacja o pierwszym roku życia dziecka, czy jakoś tak. Dopytam i dam Ci znać co to za książka.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sie 2008, 12:16:22 »
Sama wybierz najlepsza dla Ciebie. idz do ksiegarni i poczytaj o momencie ciazy, w ktorym jestes. zobacz czy odpowiada na wszystkie Twoje watpliwosci, czy jest wyczerpujaca albo czy powtarza to co juz wiedzialas.
Ja mam kilka (dostalam). Mam kalendarz-pamietnik ciazowy, ktory prowadze tydzien po tygodniu i jest fajny. Opisuje co sie moze dziac w kazdym tygodniu ze mna i z dzieckiem.

Mam tez What to expect when you are expecting Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i wydaje mi sie, ze jest dosc kompletna, ale denerwuje mnie czasem amerykanskie podejscie do roznych spraw. I wkurza, ze mówia caly czas o mezu czego w hiszpanskich ksiazkach nie ma (zawsze jest mowa o ojcu dziecka). Ale w tej ksiazce przeczytalam wiele ciekawych rzeczy, ktore nie pojawiaja sie w innych miejscach.

A jak chcesz kolorowe ilustracje to najlpeszy jest net. polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (super rysunki plodu co tydzien)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sie 2008, 12:16:22 »

brawurka

« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sie 2008, 12:42:15 »
ksiażka o której pisze ishka to "w oczekiwaniu na dziecko" bardzo fajna, ale 0 obrazków:)

jestynka

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sie 2008, 12:55:54 »
abkasia, a szukasz książki bardziej o rozwoju dziecka, czy o przebiegu kompleksowym ciąży czyli co się dzieje z Twoim ciałem, co się może dziać, jak zapobiegać niektórym dolegliwościom?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sie 2008, 12:55:54 »

eva_luna

« Odpowiedź #5 dnia: 11 Sie 2008, 14:01:40 »
ja tez bardzo sobie chwale "w oczekiwaniu na dziecko". znalazlam tam odpowiedz na praktycznie wszystkie pytania, ktore mnie interesowaly do tej pory. Mam jeszcze jedna, tytulu nawet nie pamietam ale nawet w polowie nie jest tak dokladna jak ta wspomniana.
a na po porodzie ksztalce sie na Tracy Hogg "jezyk niemowlat" i rowniez polecam, napisana przystepnie, ale tez obrazkow brak.

gatka2804

« Odpowiedź #6 dnia: 12 Sie 2008, 10:57:44 »
Również polecam "W oczekiwaniu na dziecko". Mam też kolejny tom "Pierwszy rok życia dziecka" i też b.przystępna. B.dokladna i rozwiewa problemy, zawiera wszystkie aspekty chociazby pielegnacji i rozwoju.

O rozwoju ciazy czytalam od deski do deski, teraz nie wiem czy z drugim tomem tez tak sie uda ;-)

kamelia04.08.2007

« Odpowiedź #7 dnia: 12 Sie 2008, 15:10:24 »
ja sobie kupiłam w PL "Ciąża poradnik dla rodziców" pod red. dr Anne Deans, wydawnictwo Muza s.a, cena (niestety) pow. 80 zł.
Moze byc, teraz tak czesto tam nie zagladam, jak na początku.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

abkasia

« Odpowiedź #8 dnia: 13 Sie 2008, 12:38:15 »
dzieki za podpowiedzi... chyba kupie "w oczekiwaniu na dziecko"

gatka2804

« Odpowiedź #9 dnia: 13 Sie 2008, 13:00:52 »
widziałam również kolejną część "drugi rok życia dziecka". Ale do tej jeszcze jest troche czasu ;-)

zosia2007

« Odpowiedź #10 dnia: 13 Sie 2008, 13:19:57 »
dzieki za podpowiedzi... chyba kupie "w oczekiwaniu na dziecko"

moja bratowa bardzo poleca ta książkę - kupiła ją sobie i druga częśc też i teraz chche mi ofiarowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Sie 2008, 13:20:49 »
i teraz chche mi ofiarowac

hmm... zosienko, czy chcesz nam cos powiedziec? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #12 dnia: 13 Sie 2008, 13:31:05 »

hmm... zosienko, czy chcesz nam cos powiedziec? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie, to nie tak jak myslicie
« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2012, 13:04:57 wysłana przez zosia2007 »

abkasia

« Odpowiedź #13 dnia: 13 Sie 2008, 13:41:17 »

nie, to nie tak jak myslicie - po prostu mam super bratowa (żoną ciotecznego brata) i juz za wczasu przyszykowała mi stos ubnranek po swoich dzieciach i wszystkie książki jakie przeczytała będąc w ciąży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no ale może już niedługo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawo brawo brawo

iksa_nl

« Odpowiedź #14 dnia: 18 Cze 2010, 14:45:44 »
dla tych, ktore podchodza do ciazy z humorem polecam tez Kaz Cook "Ciężarówką przez 9 m-cy" czy jakos tak.
Fajnym jezykiem napisana a i waznych informacji tez nie brakuje.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 18 Cze 2010, 14:45:44 »

nionczka

« Odpowiedź #15 dnia: 22 Cze 2010, 13:16:56 »
dla tych, ktore podchodza do ciazy z humorem polecam tez Kaz Cook "Ciężarówką przez 9 m-cy" czy jakos tak.

tez mam i poddalam sie bardzo szybko. Chyba dlatego, ze nie mam poczucia humoru. Ale mnie wkurzala. Ale wiele osob ja poleca.

marcheewka

« Odpowiedź #16 dnia: 28 Cze 2010, 16:27:08 »
Ja mam "W oczekiwaniu na dziecko", bardzo fajna, mnie wystarcza yylko nie ma obrazków.
Obrazki za to oglądamy w drugiej książce "Ciąża", ale tam oprócz obrazków to w zasadzie nic nie ma fachowego - jest stara, angielski przekład jeszcze z początku lat 90, pożyczona od koleżanki.
Ostatnio podczytuję też kontynuacje "W oczekiwaniu" czyli "Pierwszy rok życia dziecka" też fajna.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzidzia101

« Odpowiedź #17 dnia: 05 Lis 2010, 10:29:31 »
odnawiam wątek bo doszłam do wniosku, że przydałaby nam sie jakaś książka o przebiegu ciązy
bo tak naprawdę to niewiele wiem o ciąży poza tym że jest i "jakoś leci"
macie jakieś nowe propozycje?
albo potwierdzicie poprzednie?

Bo myślałam o zakupieniu "w oczekiwaniu na dziecko" i " Ciężarówką przez 9 m-cy"

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 05 Lis 2010, 10:35:18 »
dzidzia101 sprzedam Ci chetnie obie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

dzidzia101

« Odpowiedź #19 dnia: 08 Lis 2010, 11:56:45 »
dzidzia101 sprzedam Ci chetnie obie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

już je przestudiowałaś?
czy Ci się nie podobają  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #20 dnia: 08 Lis 2010, 11:58:21 »
już je przestudiowałaś?
czy Ci się nie podobają  wink
a co w nich mam czytac teraz? :> juz wszystko co mialam to poczytalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jedna humorystyczna, druga wiedzowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

« Odpowiedź #21 dnia: 08 Lis 2010, 13:47:49 »
a zakupilas juz ta kolejna humorystyczna "kobyle", "dzieciozmagania"? podobno 700 str., rozwoj od 0-5 lat...
zastanawiam sie czy warto...  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #22 dnia: 08 Lis 2010, 14:26:50 »
iksa_nl nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dostalam kobyle laroussa i kupilam jakas instrukcje obslugi do bobasa - fajna, szybko sie znajduje szybkie rady Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :

mobka

« Odpowiedź #23 dnia: 08 Lis 2010, 14:45:13 »
Te tez dostalam w prezencie.

Dodany tekst: 08 Lis 2010, 14:46:10
A teraz zamowilam sobie nowa ksiazke Zawitkowskiego i czekam az premiera bedzie i bede miala w empiku do odbioru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Lis 2010, 14:46:10 wysłana przez mobka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzidzia101

« Odpowiedź #24 dnia: 09 Lis 2010, 12:59:46 »
byłam wczoraj w empiku, przeglądałam obydwie książki
sama nie wiem, która mi się podoba  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba obydwie się przydadzą  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zwierzu, za ile chciałabyś je odsprzedać?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj