Autor Wątek: Plener po ślubie!Poradżcie!  (Przeczytany 7232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

Odp: Plener po ślubie!Poradżcie!
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Sie 2008, 11:08:02 »
a nie mówiłam?! julka dzięki, za potwierdzenie że nie tylko ja musiałam się przyłożyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oliwka221

« Odpowiedź #26 dnia: 08 Sie 2008, 12:20:28 »
Julka,domyślam się,że w jakiś sposób przygotowywałaś się do pleneru,ale mi chodziło raczej,że wyglądałaś inaczej niż w dniu ślubu.Przecież Twoje loczki na plenerze nijak miały sie do fal,które miałaś na ślubie.Ja też właśnie chciałabym fryzurę bardziej na luzie,ale żeby w jakiś sposób nawiązywała ona do tej z tego ważnego dnia.Poza tym nie mam specjalnie długich włosów,które mogłyby mi falować na wietrze,więc siłą rzeczy muszę coś z nimi zrobić. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sierpniowajulka

« Odpowiedź #27 dnia: 08 Sie 2008, 13:58:44 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Julka,domyślam się,że w jakiś sposób przygotowywałaś się do pleneru,ale mi chodziło raczej,że wyglądałaś inaczej niż w dniu ślubu.Przecież Twoje loczki na plenerze nijak miały sie do fal,które miałaś na ślubie.Ja też właśnie chciałabym fryzurę bardziej na luzie,ale żeby w jakiś sposób nawiązywała ona do tej z tego ważnego dnia.Poza tym nie mam specjalnie długich włosów,które mogłyby mi falować na wietrze,więc siłą rzeczy muszę coś z nimi zrobić. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tylko chciałam rozwiać niejasność, że nic z nimi nie robiłam (bo pewnie niejedna osoba tak mogła to odczytać). Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przezornie, by się nie zdarzyło którejś z panien wyjść na sesję z włosami prosto spod prysznica.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oliwka221

« Odpowiedź #28 dnia: 09 Sie 2008, 15:12:52 »
Dzięki za wszystkie rady!Plener mamy już za sobą.Fryzjerka zrobiła mi kopię mojej ślubnej fryzury,a makijaż,trochę mocniejszy niż codzienny,zrobiłam sama.

oliwkaa23

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Sie 2008, 12:08:09 »
My sesje mielismy na Bali, wiec oczywiscie o makijazu czy fryzjerce nie bylo mowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wrecz odwrotnie, trzydziesci pare stopni, wilgotno jak cholera, a ja w tej mojej sukni wspinam sie po skalach, plywam w morzu albo walcze z dzikimi małpami,
wiec makijaz znikl po kilkunastu minutach,
ale i tak efekt mi sie podoba - moze dlatego, ze jest taki naturalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

O.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Sie 2008, 12:08:09 »