Plener po ślubie!Poradżcie!

Zaczęty przez oliwka221, 06 Sie 2008, 18:50:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

a nie mówiłam?! julka dzięki, za potwierdzenie że nie tylko ja musiałam się przyłożyć :P

oliwka221

Julka,domyślam się,że w jakiś sposób przygotowywałaś się do pleneru,ale mi chodziło raczej,że wyglądałaś inaczej niż w dniu ślubu.Przecież Twoje loczki na plenerze nijak miały sie do fal,które miałaś na ślubie.Ja też właśnie chciałabym fryzurę bardziej na luzie,ale żeby w jakiś sposób nawiązywała ona do tej z tego ważnego dnia.Poza tym nie mam specjalnie długich włosów,które mogłyby mi falować na wietrze,więc siłą rzeczy muszę coś z nimi zrobić. :D

sierpniowajulka

Cytat: oliwka221 w 08 Sie 2008, 12:20:28
Julka,domyślam się,że w jakiś sposób przygotowywałaś się do pleneru,ale mi chodziło raczej,że wyglądałaś inaczej niż w dniu ślubu.Przecież Twoje loczki na plenerze nijak miały sie do fal,które miałaś na ślubie.Ja też właśnie chciałabym fryzurę bardziej na luzie,ale żeby w jakiś sposób nawiązywała ona do tej z tego ważnego dnia.Poza tym nie mam specjalnie długich włosów,które mogłyby mi falować na wietrze,więc siłą rzeczy muszę coś z nimi zrobić. :D
ja tylko chciałam rozwiać niejasność, że nic z nimi nie robiłam (bo pewnie niejedna osoba tak mogła to odczytać). :) przezornie, by się nie zdarzyło którejś z panien wyjść na sesję z włosami prosto spod prysznica.  :jezor: :jezor: :jezor: 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

oliwka221

Dzięki za wszystkie rady!Plener mamy już za sobą.Fryzjerka zrobiła mi kopię mojej ślubnej fryzury,a makijaż,trochę mocniejszy niż codzienny,zrobiłam sama.

oliwkaa23

My sesje mielismy na Bali, wiec oczywiscie o makijazu czy fryzjerce nie bylo mowy ;)

Wrecz odwrotnie, trzydziesci pare stopni, wilgotno jak cholera, a ja w tej mojej sukni wspinam sie po skalach, plywam w morzu albo walcze z dzikimi małpami,
wiec makijaz znikl po kilkunastu minutach,
ale i tak efekt mi sie podoba - moze dlatego, ze jest taki naturalny :)

O.