Autor Wątek: Plener po ślubie!Poradżcie!  (Przeczytany 7323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oliwka221

Plener po ślubie!Poradżcie!
« dnia: 06 Sie 2008, 18:50:58 »
Dziewczyny,mam już ślub za sobą,ale dopiero teraz przymierzam się do zdjeć w plenerze.Prosze opowiedźcie,w jaki sposób Wy przygotowałyście się do takich zdjęć.Czy odtwarzałyście fryzurę i makijaż z dnia ślubu?

zuzia

Odp: Plener po ślubie!Poradżcie!
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sie 2008, 20:56:46 »
my wybraliśmy opcję "trochę na luzie". poszłam z rozpuszczonymi włosami (uczesane, ułożone, ale to inna fryzura niż miałam w dniu ślubu), makijaż robiłam sama. i miałam inne kwiaty (słonecznika).
« Ostatnia zmiana: 07 Sie 2008, 08:59:20 wysłana przez zuzia »

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 06 Sie 2008, 21:23:17 »
ja miałam rozpuszczone wlosy, bez welonu, ale makijaz zrobiła mi makijazystka. pozdrawiam
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #3 dnia: 07 Sie 2008, 08:23:10 »
My robilismy plener dokładnie tydzien po ślubie. Najpierw mialo być bez szalenstw, ale ... poszłam do fryzjera, makijazystki i kupiłam bukiet w mojej ślubnej kwiaciarni - z kwiatów z bukietu slubnego, ale taki bardziej na luzie.
Zrobilismy sobie taką powtórkę ślubu, spotkane osoby podczas sesji myślaly, że to nasz ślub i gratulowały, fajnie było poczuć to jeszcze raz, mogłabym tak co miesiąc  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Swoją drogą jeśli zachowam suknię, to bedę mogła :ag:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sie 2008, 08:53:13 »
oliwka221 warto mimo wszystko przyłożyć się do wyglądu w czasie sesji
makijaż powinien być mocniejszy, robiony pod kątem zdjęć
fryzura up to you, ale porządna

ja miałam makijaż taki jak w dzień ślubu (choćby dlatego, ze nie mam takich kosmetyków)
fryzurę miałam podobną, tylko w wersji ekonomicznej i z mniejszą ilością spinek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bukietu nie miałam, bo nawet w dniu ślubu mnie irytował
za to miałam wreszcie okazję założyć rękawiczki

smutno mi patrzeć na sesje poślubne na kórych Żona coż powiedzieć, wygląda jakby się z domu na chwilę wyrwała
« Ostatnia zmiana: 07 Sie 2008, 08:55:19 wysłana przez elvelve »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sie 2008, 08:53:13 »

zuzia

« Odpowiedź #5 dnia: 07 Sie 2008, 08:59:56 »
smutno mi patrzeć na sesje poślubne na kórych Żona coż powiedzieć, wygląda jakby się z domu na chwilę wyrwała

what what what

elve

« Odpowiedź #6 dnia: 07 Sie 2008, 09:06:09 »
zuzia na starym forum chyba, dziewczyny czasem pokazywały zdjęcia, suknia, biżuteria i inne a do tego niewidoczny (znaczy codzinny makijaż, co to sińców pod oczami nie ukrywa, żadnego różu(, a włosy nieuczesane

wiele dziewczyn decyduje się na bardzej "naturalny" wygląd, i super
tylko warto się choć trochę postarać

oliwka221

« Odpowiedź #7 dnia: 07 Sie 2008, 09:25:19 »
No właśnie też myślałam nad czymś bardziej naturalnym,ale obawiam się,że mogę zacząć żałować,że bez ingerencji kosmetyczki bądź fryzjerki nie będę wyglądała zbyt dobrze. Pamietam też,że chyba sierpniowajulka miała taki plener "na luzie".Bardzo mi się to podoba,bo na jej zdjęciach widać dobrze bawiących się ludzi,a nie zwraca się z kolei uwagi na brak misternie ułożonej fryzury czy makijaż.

elve

« Odpowiedź #8 dnia: 07 Sie 2008, 09:42:22 »
oliwka221 tylko że julka w tym swoim na luzie wyglądała rewelacyjnie, ja np na luzie wyglądam, co tu mówić, tak sobie....

świecę się, mam jasną oprawę oczu.... ja bym mimo wszystko zainwestowałą w makijaż (samodzielny, u makijażystki, ale jednak)

Kasia

« Odpowiedź #9 dnia: 07 Sie 2008, 09:44:04 »
oliwka221 ja na plener umalowałam się i uczesałam sama

fryzurę i makijaż miałam codzienne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i byłam bardzo zadowolona z tego rozwiązania

nie uważam abym wygladała jal upiór w operze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie wyobrazałam sobie aby się na sesję na plaży jakoś szczególnie fryzować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #10 dnia: 07 Sie 2008, 09:48:26 »
no i wiele zalezy od charakteru sesji, to fakt
my mieliśmy "miejsko-parkową"

Kasia to ci fajnie, ja w codziennym makijażu wyglądam na zdjęciach strasznie bezpłciowo

Kasia

« Odpowiedź #11 dnia: 07 Sie 2008, 09:57:56 »
elvelve makijaż mojego autorstwa w porównaniu z tym co mi zrobił makijazysta wypada bardzo słabo, bo ja raczej kiepsko sie maluje ...

nie wygladałam idealnie, no ale jak mozna wygladać idealnie w plazy na bosaka  :ag:

kasiad

« Odpowiedź #12 dnia: 07 Sie 2008, 12:11:01 »
oliwka221 ja również miałam sesję tydzień po slubie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj umalowałam i uczesałam się sama  :ag:
i tak jak Kasia napiszę,że nie przypominałam upiora w operze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wprost przeciwnie,niektóre zdjęcia są najpiękniejszymi zdjęciami jakie kiedykolwiek w życiu ktokolwiek mi zrobił    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #13 dnia: 07 Sie 2008, 12:16:35 »
oliwka221 ja również miałam sesję tydzień po slubie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj umalowałam i uczesałam się sama  :ag:
i tak jak Kasia napiszę,że nie przypominałam upiora w operze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wprost przeciwnie,niektóre zdjęcia są najpiękniejszymi zdjęciami jakie kiedykolwiek w życiu ktokolwiek mi zrobił    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja tak miałam z sesją narzeczeńska - malowałam sie sama jak potrafię, a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na plener też planowalam, ale stwierdzilam za namową meża - a co mi tam, jest okazja  to sie pomaluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #14 dnia: 07 Sie 2008, 12:22:58 »
ja się sama malowałam i czesałam, a bukietu wogóle nie miałam - tylko, że my sesję poślubna robiliśmy w marcu tego roku i tylko dlatego, że była za darmo, a ślub był w czerwcu poprzedniego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 07 Sie 2008, 12:22:58 »

ishka82

« Odpowiedź #15 dnia: 07 Sie 2008, 22:04:33 »
Ja miałam fryzurę i makijaż jak na ślubie, tylko kwiaty we włosach inne. Bałam się, że jak sama się ufryzuję i umaluję, to później będę żałować, że na zdjęciach nie wyglądam dobrze, a taka sesja jednak kosztuje - nie chciałam tej kasy zmarnować, więc zainwestowałam w stylizację jeszcze raz. Bukietu nie miałam. Sesja przeszło miesiąc po ślubie.
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #16 dnia: 08 Sie 2008, 08:23:42 »
Ja mialam isc przed sesja do fryzjera ale tak sie pochorowalam ze sama sesje chcialam odwolywac, gdzie tu latac jeszcze po salonach :'(
Ale jak patrze na te zdjecia to glownie sprawdzam czy nie jestem na nich zielona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

asia407

« Odpowiedź #17 dnia: 08 Sie 2008, 08:42:15 »
Nasza sesja byla w miare luzna. Czesalam sie sama,jezeli mozna to nazwac czesaniem (nie robilam z wlosamii nic poza codziennym myciem, same sie ulozyly  :oops:)

Nie chcialam znow placic za makijaz, bo byl dosc drogi. Z drugiej strony, jak ktoras juz pisala, sesja jest droga i szkoda ja zmarnowac. Poszlam na taki mini-kompromis. Makijazystka zajela sie podkladami-pudrami-rozami, co wyszlo duzo taniej niz pelen makijaz, a ja sama malowalam oczy. Dzieki temu zaoszczedzilam troche, a na zdjeciach nic mi sie nie swieci.

jo_miekka

« Odpowiedź #18 dnia: 08 Sie 2008, 08:43:02 »
My mieliśmy sesję w pon. po ślubie, więc bukiet był jeszcze ten sam. Coś tam włożyłam we włosy podobnego jak na ślubie. Włosy nastroszyłam sama;)  Pomalowałam się sama, ale ładniej inaczej i mocniej niż na co dzień. Uważam że miałam lepszy ten samodzielny makijaż na plenerze niż ten wykonany przez makijażystkę w dniu ślubu. Znaczy, że na zdjęciach lepiej wygląda.

elve

« Odpowiedź #19 dnia: 08 Sie 2008, 08:47:44 »
Czyli warto się postarać, czy samemu czy z pomocą!
No chyba że retusz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #20 dnia: 08 Sie 2008, 08:49:03 »
no retusz też, ja tam mam na zdjęciach zęby wybielone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a swoją drogą jakiś czas przed ślubem poszłam sobie na kurs makijażu, taki indywidualny

elve

« Odpowiedź #21 dnia: 08 Sie 2008, 08:52:41 »
jo_miekka i co warto? bo ja strasznie lewa jestem jeśli chodzi o makijaż, nawet kreski nie umiem prostej zrobic :-[

oliwka221

« Odpowiedź #22 dnia: 08 Sie 2008, 09:00:13 »
Umówiłam się do fryzjerki,ale innej niż ta,która czesała mnie w dniu ślubu.Mam nadzieję,że chociaż minimalnie skopiuje moją fryzurę ślubną,z której byłam bardzo zadowolona.Postanowiłam też,że makijaż zrobię sama i mam nadzieję,że jakoś będzie.Najwyżej fotograf wyretuszuje fotki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Teraz tylko boję się o pogodę,bo na zdjęcia umówiliśmy się na sobotę.

jo_miekka

« Odpowiedź #23 dnia: 08 Sie 2008, 09:03:27 »
elvelve hmm... to zalezy...ja zawsze luibiłam się malować i zdarzało mi sie malowac koleżanki
poszłam na ten mini-kurs, bo chciałam po prostu sprawdzić, czy aby dobrze robię to, co robię (a wydawało mi się, że dobrze;) )
okazało się, ze całkiem dobrze + douczyłam się kilku rzeczy, czyli mi to jakoś tak bardzo dużo nie dało poza pewnością siebie
ale jeżeli nie umiesz, to na pewno bardziej warto

sierpniowajulka

« Odpowiedź #24 dnia: 08 Sie 2008, 11:04:39 »
Pamietam też,że chyba sierpniowajulka miała taki plener "na luzie".Bardzo mi się to podoba,bo na jej zdjęciach widać dobrze bawiących się ludzi,a nie zwraca się z kolei uwagi na brak misternie ułożonej fryzury czy makijaż.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj luz luzem, ale włosy na lokówkę kręciłam z półtorej godziny... w codziennej fryzurze bym nie poszła, bo wyglądałaby trochę smętnie przy sukni ślubnej.