Autor Wątek: Kaligrafia-potrzebuje pomocy  (Przeczytany 6702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

Kaligrafia-potrzebuje pomocy
« dnia: 06 Sie 2008, 11:15:05 »
Chcialabym zeby na naszych Save the date, zaproszeniach, winietkach itd przewijal sie jeden symbol mianowicie pierwsze litery naszych imion czyli K i T. Podaje wam wzor o co chodzi-czy ktos wie jak moge cos takiego stworzyc? Myslalam moze o K i T Wpisane w takie kolo jak tutaj jest A.
Wydaje mi sie ze pewnie mozna cos takiego stworzyc w Photoshopie ale nie mam pojecia jak  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

noki

Odp: Kaligrafia-potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sie 2008, 11:30:45 »
U nas grafik robil cos takiego na nasza pieczec do laku i uzywal Corela, ale co i jak to niestety sie nie znam.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #2 dnia: 06 Sie 2008, 12:09:45 »
katgoli no ja potrafie normalne, ale nie wektorowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na razie nie odkrylam tej czesci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moge Ci zrobic "na wymiar" - czyli jeslibys chciala powiekszac to bedzie brzydkie - ale moge zrobic wystarczajaco duze za zapas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko potem sami drukujecie wszystko czy w drukarni? czy jak?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wredotka

« Odpowiedź #3 dnia: 06 Sie 2008, 12:20:39 »
katgoli bardzo fajny pomysl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jak znam nasza adminke to ona juz ci cos fajnego wymodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #4 dnia: 06 Sie 2008, 12:40:00 »
katgoli jak chcewa:

poli

« Odpowiedź #5 dnia: 06 Sie 2008, 12:49:25 »
ja moge walnąc wektorowe, nie ma problemu:) zrobiłabym cos od siebie, ale przed urlopem jestem totalnie zawalona robotą  :wall: wyslijcie gotowe to przekonwertuje, a jesli złapie chwile to zaproponuje coś sama.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 06 Sie 2008, 12:58:24 »
poli no to poczekajmy na zainteresowana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

katgoli - napisz, czy cos z tego co wkleilam idzie w dobrym kierunku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jesli nie to dopercyzuj, ktora czcionka bardziej itp - wtedy poli zrobi z tego wektorowke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

poli

« Odpowiedź #7 dnia: 06 Sie 2008, 13:14:27 »
właśnie, czy to jakis oldskul romantic ma być, czy takie siriożne posągowe litery klasyczne, w kółko wszystko mozna wepchnąć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sama mam w kółku nasze:) niedługo bede pokazywać 8)

katgoli

« Odpowiedź #8 dnia: 06 Sie 2008, 14:09:09 »
kurcze ja nawet nie wiem co tzn wektorowe  what

zwierzatko podoba mi sie to 4 ale chcialabym cos koleczku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cos takiego jak to A nie macie?

« Ostatnia zmiana: 06 Sie 2008, 14:10:46 wysłana przez katgoli »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #9 dnia: 06 Sie 2008, 14:10:24 »
katgoli czyli czcionka jak od 4go ale w fantazyjnym kolku ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

katgoli

« Odpowiedź #10 dnia: 06 Sie 2008, 14:11:57 »
katgoli czyli czcionka jak od 4go ale w fantazyjnym kolku ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chyba tak....

czy to bedzie mialo tlo?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #11 dnia: 06 Sie 2008, 14:14:16 »
poli jak jest z wektorowkami - maja tlo ?  czy moge zapisac jako transparentnego gifa i dodac jakies bajery (emboss, kolor) ? czy nic? czarne i tyle?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 06 Sie 2008, 14:14:57 »
katgoli no te na obrazku nie maja - sa przezroczyste (ta szachownica pod spodem to znaczy ze przezroczyste Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

katgoli

« Odpowiedź #13 dnia: 06 Sie 2008, 14:17:42 »
katgoli no te na obrazku nie maja - sa przezroczyste (ta szachownica pod spodem to znaczy ze przezroczyste Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

moje musza byc przezroczyste wiec super....

poli

« Odpowiedź #14 dnia: 06 Sie 2008, 14:34:12 »
kolor ok, emboss z automatu raczej nie, trzeba by to konstruować na piechote gradientami. najlepiej sam wyraźny kształt bez tła w psd. ale gif tez ujdzie.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #15 dnia: 06 Sie 2008, 14:35:38 »
poli psd to od strzalu Ci daje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dobra to ide knuc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj