zwiastun profesjonalnych na 7 i 8 relacja Elizypj: troche fot gosci st 1,5,7,8

Zaczęty przez elizapj, 04 Sie 2008, 16:15:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

#75
Cytat: siog w 04 Sie 2008, 18:47:02
Oh MY GOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:fireworks:

Przepieknie!
Eliza schudlas duzo??????
teraz czaekam na Beesok i moge spadac z forum:)
nie no jak sie tu do tego nie ustosunkowac..hahah
schudlam mniej niz planowalam. o jakies 6kg mniej. ale 6kg w stosunku do cywilnego:) nota bene od slubu (jakim cudem?) przytalam  juz 2 !!!

forum nie opuszczaj...no wez...albo choc powiedz dokad spadasz:) musimy miec tu irlandzka opore w kwestiach mody:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: callja w 04 Sie 2008, 21:48:10
Gratulacje!!! :flowers: :flowers: :flowers:

Podziwiam zaangażowanie organizacyjne i siłę duchową, a także fizyczną!!! A skoro "przed" były problemy, to teraz na pewno juz nie będzie jupi Jeszcze raz wszystkiego dobrego!!!
callja dzieki! Tobie rowniez szkrzyneczka szmapana za te dobre proroctwa :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: kate.zet1 w 04 Sie 2008, 23:24:02
CUDO!!! Jesteś przepiękna, więc nie mogło byc inaczej :yes: Fryzura śliczna...idealnie pasowała do całej stylizacji, ani trochę teatralne, bardzo świeżo. Gratuluję !!!
cieszy mnie to bardzo. choc ja bym nadal ujela tak z 5% przepychu, by osiagnac swoj idealny zamierzony clean cut look:)
dzis to wiem dopiero po ogladaniu fotek. ze przyslowie im mniej tym wiecej to swieta prawda. ale panna mloda nigdy nie robi takiej 100% proby generalnej wiec tego nie sposob wiedziec przed. bo jak doswiadczenie pokazuje nawet probne makijaze i fryzury nie oddaja tego samego wygladu jak w dniu slubu. a oceniac na prawde warto calosc, nie wyrywkowo.
stad ja siebie okreslilam 'teatralnie'. dzis widze, ze bransoletka moglaby byc wezsza (mimo ze ja szukalam szerszej), kokarda mniejsza (taka jaka miala byc), krynolin mniej (to akurat dla mnei zaskocznie, bo mi sie mimo szerkosci suknai wydawala w swojej kategorii smukla..)
kwiatka we wlosy bym sobie juz nie wsadzala....bo dodaje do calego opulent look kolejny sprzeczny z idealem element.
no ale koljengo slubu nie planuje, wnioski wiec wyciagam czysto teoretycznie:D lub dla dopiero sie szykujacych PM
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: Ania14209 w 05 Sie 2008, 09:04:05
elizapj - Wszystkiego dobrego, GRATULACJE!!!!  :flowers:
To co poczyniłaś w swoich przygotowaniach to naprawdę wyczyn. Dzięki Twojemu dociekaniu różnych spraw pomogłas mi ( i pewnie nie tylko mi )w organizacji mojego ślubu i wesela.  ;)
Wszystkiego dobrego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA  brawo
po takich slowach moge sie szeroko do siebie usmiechnac i powiedziec mission accomplished:)  dzieki serdeczne!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: maroonbug w 07 Sie 2008, 16:34:18
Eliza gratulacje! Wygladalas przepieknie! Fryzura udala sie swietnie. czekam niecierpliwie na zdjecia od pro, bo bedzie co ogladac. Ciezko uwierzyc, ze juz po Twoim slubie :) Czegos nam bedzie brakowac ;)
Zycze mnostwo szczescia i zachwycam sie piekna PM raz jeszcze :)
dzieki  maroon, dzis Twoj dzine!!!! trzymam mocno kciuki!!! badz spokojna usmiechnieta a wszystko wyjdzie dobrze - to taka jedyna banlana rada w pigulce, kt akurat ma sens!!!
mi tez bedzie brakowac tego szykowania sie ...

i rilla, tak to Alaska:) :yupi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

didi, salsa i konwalia, na tym nowym formacie forum trudno sie cytuje ahhhh

ciesze sie ze fotki maja ogladalnosc:) salsa, drugie rozpoczynanie nowej drogi, ale jednak innej:) wiec jak najb wskazane:) konwalia, narazie zapomniec nie moge, ale Twoja rada przypomniala mi slowa jednej z druhen, kt powiedziala, ze to jak z bolem porodowym zapomina sie i pamieta sie tylko radosc:)

raz jeszcze wsyztkim wielkie dzieki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

eliza :-) jestem pod ogromnym wrażeniem stylu, smaku, urody, kucyka, dziewczynek od kwiecia i na tym skończę wymienianie, bo mam dużo roboty na dziś, a tak to bym tu musiała wklepywać  ;-)...
Czy oczy były robione makiem (mac)
?
Wszystkiego dobrego!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

ulala28

Elizapj gratulacje!!! wygladalas przecudownie! wszystkiego najlepszego
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

sierpniowajulka

Eliza, jestem w szoku, że Ty tutaj podczas honeymoon'u. Ale jak już jesteś, to może pokażesz więcej fotek? :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Eliza -- ja sie strasznie denerwuje - u mnie juz countdown a Ty kurcze na Alasce :)

Wracaj moze co???? :P

No i przylaczam sie do prosby Julki - skoro juz tu jestes to wklej wiecej zdjec - tort, wesele, stoly :)


goga

Eliza - no po prostu suuper!!!!! same achy i ochy - było ślicznie :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elizapj

#86
dziewczyny winnam Wam reszte relacji....ale nie mam kompa!!! prze to chrzanione wlamanie przed slubem:(((

fotek nie ma jak i kiedy obrobic...a sa gigantycznie duze:(((


i z hanimuna mam jedna hiper smieszna wiadomosc, wszedzie ale doslownie wszedzie gdzie bylismy (no moze poza kolem podbiegunowym) rosly PIWONIE!!!
bylam w szoku... ;D .brdziej niz samego faktu ich spotkania, z niedomyslenia sie tego wczesniej hahah...przeciez to oczywiste, zimny klimat w srodku lata, czyli wszytsko pozniej kwitnie..czemu na to nie wpadlam. widocznie piwonienie byly mi pisane nie w bukiecie tylko wlasnie w  :perfect: podrozy;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

hi, hi, no niezle!!! oj, jakbym wyskoczyla na taka podroz.... wracaj juz eliza do nas!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: sierpniowajulka w 26 Sie 2008, 21:49:21
a Ty już zakończyłaś wojaże?
zakonczylas, zakonczylas
i sie powoli zbieram do dalszego pisania...powoli 8)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

adrianna79

a ja widzialam juz twoje zdjecia :-).. dzieki za pokazanie ich na facebooku :-)... gdzie odbylo sie wesele? miejsce wyglada na bardzo stylowe... ilu gosci mieliscie? wyglada na spora grupke. jeszcze raz gratuluje!

emcia


elizapj

Cytat: emcia821 w 28 Sie 2008, 10:08:41
extra stylizacja, pięknie ...

dzieki serdeczne:) ja mam swoje ale...no ale zrobilam najlepiej jak moglam  8)

Cytat: adrianna79 w 28 Sie 2008, 06:09:21
a ja widzialam juz twoje zdjecia :-).. dzieki za pokazanie ich na facebooku :-)... gdzie odbylo sie wesele? miejsce wyglada na bardzo stylowe... ilu gosci mieliscie? wyglada na spora grupke. jeszcze raz gratuluje!
dzieki serdzeczne:)
maz sie pospieszyl z wrzuceniem na FB, ale jego niewiele wiecej pokazuja niz te kt ja pokazalam na strefie:) stwierdzilam, ze sie juz wstrzymam, bo nam fotograf mowi, ze strona z naszymi fotkami jest tuz tuz.... :prayer:

miesjce jak starsze weteranki forumki pamietaja mialo byc w kompletnie innym klimacie, industrialno-fabrycznym, ale w wawie za malo takich ofert, wyszlo wiec palacowo, w Jablonnie w PANie. gosci bylo cos ok 150...nie liczylam juz pod koniec...bo mnie przyprawiali o mdlosci  :be: goscie zmieniajacy zdanie do ostaniej chwili (2 osoby w dniu).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#93
zwierz tu sie niechcacy 2x wyslalo...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

elizapj wiedziałam ,że będzie pięknie, ale że aż tak...........................  dech mi zaparło   jeszcze raz gratuluję :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elizapj

Cytat: goga w 02 Wrz 2008, 11:59:50
elizapj wiedziałam ,że będzie pięknie, ale że aż tak...........................  dech mi zaparło   jeszcze raz gratuluję :)
goga zostaw se troche tchu na profesjonalne   :shy:
przytul dzieki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

goga

elizapj profesjonalne to na wydechu będę oglądać coby się nie zatchnąć i nie zostać na wieki przed kompem, - czekam niecierpliwie :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elizapj

Cytat: goga w 02 Wrz 2008, 17:28:12
elizapj profesjonalne to na wydechu będę oglądać coby się nie zatchnąć i nie zostać na wieki przed kompem, - czekam niecierpliwie :)
goga , no wez, juz basta:)  :shy:

ale ciesze sie niezmiernie, ze sie efekt koncowy podobal:) bo pracowalam naprawde CIEZKO  :wall: pokonujac najrozniejsze niespodziewane klody. wiec cieszy, ze nie tylko mi sie podoba co wyszlo:)
szczerze mowiac troche sie stresuje tymi prof. zdj. bo mialy byc mialy byc...zawsze jest jakies cos co powoduje, ze jeszcze nie dzis..moze z nimi cos nie tak... :confused:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

nie mogac sie doczekac fotek zaczelam glebiej szperac na blogu naszego fotografa:) i o ile przez ostatnie kilka dni nie wchodzilam w archiwa spodziewajac sie naszych fotek gdzies na wierzchu, dzis wpadlam na 3 fotki z naszego slubu:)!!!
tylko na 1 widac nas....w koncu to jego blog, wiec pisze bardziej o tym, co przezyli w wawie, a nie prezenetuje nasze fotki.
z reszta na zdj gdzie nas widac, widac rowniez naszego fotografa:) jest to wiec zdjecie "backstage robienie zdjec" ;) zrobione przez asystentke Julie:)

tu link, http://karlgrupe.com/blog/?m=200808

i trzeba zjechac do postu: " 14.365"

jesli gdzies wiecej znajdziecie, to bede wdzieczna za cynk:D domyslam sie, ze komus sie zechce dalej zawedrowac...bo fotek ze slubow ma sporo i sa niektore przesuperowe:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login