Autor Wątek: zwiastun profesjonalnych na 7 i 8 relacja Elizypj: troche fot gosci st 1,5,7,8  (Przeczytany 23335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Odp: powtorka z rozrywki - 2gi slub elizypj:)
« Odpowiedź #75 dnia: 09 Sie 2008, 13:15:33 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
elizapj, gratulacje :flowers: :flowers: :flowers:
Ale przy tylu pokonanych przeciwnościach musicie mieć szczęśliwe i udane małżeństwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak Ci tu nie postawic skrzynki szampana  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wspolczuje utraty pierscionak zareczynowego  : przytul...tego akurat nie chce sobie wyobrazac...na szczescie swoj mialam na sobie...
« Ostatnia zmiana: 09 Sie 2008, 13:19:42 wysłana przez elizapj »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elizapj

« Odpowiedź #76 dnia: 09 Sie 2008, 13:18:55 »
Oh MY GOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przepieknie!
Eliza schudlas duzo??????
teraz czaekam na Beesok i moge spadac z forum:)
nie no jak sie tu do tego nie ustosunkowac..hahah
schudlam mniej niz planowalam. o jakies 6kg mniej. ale 6kg w stosunku do cywilnego:) nota bene od slubu (jakim cudem?) przytalam  juz 2 !!!

forum nie opuszczaj...no wez...albo choc powiedz dokad spadasz:) musimy miec tu irlandzka opore w kwestiach mody:)
« Ostatnia zmiana: 09 Sie 2008, 13:20:45 wysłana przez elizapj »

elizapj

« Odpowiedź #77 dnia: 09 Sie 2008, 13:24:05 »
Gratulacje!!! :flowers: :flowers: :flowers:

Podziwiam zaangażowanie organizacyjne i siłę duchową, a także fizyczną!!! A skoro "przed" były problemy, to teraz na pewno juz nie będzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jeszcze raz wszystkiego dobrego!!!
callja dzieki! Tobie rowniez szkrzyneczka szmapana za te dobre proroctwa :drunk:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 09 Sie 2008, 13:24:05 »

elizapj

« Odpowiedź #78 dnia: 09 Sie 2008, 13:33:25 »
CUDO!!! Jesteś przepiękna, więc nie mogło byc inaczej :yes: Fryzura śliczna...idealnie pasowała do całej stylizacji, ani trochę teatralne, bardzo świeżo. Gratuluję !!!
cieszy mnie to bardzo. choc ja bym nadal ujela tak z 5% przepychu, by osiagnac swoj idealny zamierzony clean cut look:)
dzis to wiem dopiero po ogladaniu fotek. ze przyslowie im mniej tym wiecej to swieta prawda. ale panna mloda nigdy nie robi takiej 100% proby generalnej wiec tego nie sposob wiedziec przed. bo jak doswiadczenie pokazuje nawet probne makijaze i fryzury nie oddaja tego samego wygladu jak w dniu slubu. a oceniac na prawde warto calosc, nie wyrywkowo.
stad ja siebie okreslilam 'teatralnie'. dzis widze, ze bransoletka moglaby byc wezsza (mimo ze ja szukalam szerszej), kokarda mniejsza (taka jaka miala byc), krynolin mniej (to akurat dla mnei zaskocznie, bo mi sie mimo szerkosci suknai wydawala w swojej kategorii smukla..)
kwiatka we wlosy bym sobie juz nie wsadzala....bo dodaje do calego opulent look kolejny sprzeczny z idealem element.
no ale koljengo slubu nie planuje, wnioski wiec wyciagam czysto teoretycznie:D lub dla dopiero sie szykujacych PM

elizapj

« Odpowiedź #79 dnia: 09 Sie 2008, 13:36:23 »
elizapj - Wszystkiego dobrego, GRATULACJE!!!!  :flowers:
To co poczyniłaś w swoich przygotowaniach to naprawdę wyczyn. Dzięki Twojemu dociekaniu różnych spraw pomogłas mi ( i pewnie nie tylko mi )w organizacji mojego ślubu i wesela.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wszystkiego dobrego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA  brawo
po takich slowach moge sie szeroko do siebie usmiechnac i powiedziec mission accomplished:)  dzieki serdeczne!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 09 Sie 2008, 13:36:23 »

elizapj

« Odpowiedź #80 dnia: 09 Sie 2008, 13:41:35 »
Eliza gratulacje! Wygladalas przepieknie! Fryzura udala sie swietnie. czekam niecierpliwie na zdjecia od pro, bo bedzie co ogladac. Ciezko uwierzyc, ze juz po Twoim slubie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Czegos nam bedzie brakowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zycze mnostwo szczescia i zachwycam sie piekna PM raz jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dzieki  maroon, dzis Twoj dzine!!!! trzymam mocno kciuki!!! badz spokojna usmiechnieta a wszystko wyjdzie dobrze - to taka jedyna banlana rada w pigulce, kt akurat ma sens!!!
mi tez bedzie brakowac tego szykowania sie ...

i rilla, tak to Alaska:) :yupi:

elizapj

« Odpowiedź #81 dnia: 09 Sie 2008, 13:46:39 »
didi, salsa i konwalia, na tym nowym formacie forum trudno sie cytuje ahhhh

ciesze sie ze fotki maja ogladalnosc:) salsa, drugie rozpoczynanie nowej drogi, ale jednak innej:) wiec jak najb wskazane:) konwalia, narazie zapomniec nie moge, ale Twoja rada przypomniala mi slowa jednej z druhen, kt powiedziala, ze to jak z bolem porodowym zapomina sie i pamieta sie tylko radosc:)

raz jeszcze wsyztkim wielkie dzieki

gdziezby

« Odpowiedź #82 dnia: 09 Sie 2008, 19:10:11 »
eliza :-) jestem pod ogromnym wrażeniem stylu, smaku, urody, kucyka, dziewczynek od kwiecia i na tym skończę wymienianie, bo mam dużo roboty na dziś, a tak to bym tu musiała wklepywać  ;-)...
Czy oczy były robione makiem (mac)
?
Wszystkiego dobrego!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

ulala28

« Odpowiedź #83 dnia: 10 Sie 2008, 21:20:38 »
Elizapj gratulacje!!! wygladalas przecudownie! wszystkiego najlepszego

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

sierpniowajulka

« Odpowiedź #84 dnia: 11 Sie 2008, 22:11:24 »
Eliza, jestem w szoku, że Ty tutaj podczas honeymoon'u. Ale jak już jesteś, to może pokażesz więcej fotek? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

beesok

• Gość
« Odpowiedź #85 dnia: 15 Sie 2008, 15:26:38 »
Eliza -- ja sie strasznie denerwuje - u mnie juz countdown a Ty kurcze na Alasce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wracaj moze co???? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No i przylaczam sie do prosby Julki - skoro juz tu jestes to wklej wiecej zdjec - tort, wesele, stoly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #86 dnia: 15 Sie 2008, 15:40:44 »
Eliza - no po prostu suuper!!!!! same achy i ochy - było ślicznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elizapj

« Odpowiedź #87 dnia: 26 Sie 2008, 07:36:49 »
dziewczyny winnam Wam reszte relacji....ale nie mam kompa!!! prze to chrzanione wlamanie przed slubem:(((

fotek nie ma jak i kiedy obrobic...a sa gigantycznie duze:(((

i z hanimuna mam jedna hiper smieszna wiadomosc, wszedzie ale doslownie wszedzie gdzie bylismy (no moze poza kolem podbiegunowym) rosly PIWONIE!!!
bylam w szoku... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj .brdziej niz samego faktu ich spotkania, z niedomyslenia sie tego wczesniej hahah...przeciez to oczywiste, zimny klimat w srodku lata, czyli wszytsko pozniej kwitnie..czemu na to nie wpadlam. widocznie piwonienie byly mi pisane nie w bukiecie tylko wlasnie w  :perfect: podrozy;)
« Ostatnia zmiana: 26 Sie 2008, 07:42:39 wysłana przez elizapj »

panikarola

« Odpowiedź #88 dnia: 26 Sie 2008, 09:53:43 »
hi, hi, no niezle!!! oj, jakbym wyskoczyla na taka podroz.... wracaj juz eliza do nas!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sierpniowajulka

« Odpowiedź #89 dnia: 26 Sie 2008, 21:49:21 »
a Ty już zakończyłaś wojaże?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 26 Sie 2008, 21:49:21 »

elizapj

« Odpowiedź #90 dnia: 28 Sie 2008, 01:38:06 »
a Ty już zakończyłaś wojaże?
zakonczylas, zakonczylas
i sie powoli zbieram do dalszego pisania...powoli 8)

adrianna79

• Gość
« Odpowiedź #91 dnia: 28 Sie 2008, 06:09:21 »
a ja widzialam juz twoje zdjecia :-).. dzieki za pokazanie ich na facebooku :-)... gdzie odbylo sie wesele? miejsce wyglada na bardzo stylowe... ilu gosci mieliscie? wyglada na spora grupke. jeszcze raz gratuluje!

emcia

« Odpowiedź #92 dnia: 28 Sie 2008, 10:08:41 »
extra stylizacja, pięknie ...

elizapj

« Odpowiedź #93 dnia: 29 Sie 2008, 02:09:27 »
extra stylizacja, pięknie ...

dzieki serdeczne:) ja mam swoje ale...no ale zrobilam najlepiej jak moglam  8)

a ja widzialam juz twoje zdjecia :-).. dzieki za pokazanie ich na facebooku :-)... gdzie odbylo sie wesele? miejsce wyglada na bardzo stylowe... ilu gosci mieliscie? wyglada na spora grupke. jeszcze raz gratuluje!
dzieki serdzeczne:)
maz sie pospieszyl z wrzuceniem na FB, ale jego niewiele wiecej pokazuja niz te kt ja pokazalam na strefie:) stwierdzilam, ze sie juz wstrzymam, bo nam fotograf mowi, ze strona z naszymi fotkami jest tuz tuz.... :prayer:

miesjce jak starsze weteranki forumki pamietaja mialo byc w kompletnie innym klimacie, industrialno-fabrycznym, ale w wawie za malo takich ofert, wyszlo wiec palacowo, w Jablonnie w PANie. gosci bylo cos ok 150...nie liczylam juz pod koniec...bo mnie przyprawiali o mdlosci  :be: goscie zmieniajacy zdanie do ostaniej chwili (2 osoby w dniu).

elizapj

« Odpowiedź #94 dnia: 29 Sie 2008, 02:32:16 »
zwierz tu sie niechcacy 2x wyslalo...
« Ostatnia zmiana: 29 Sie 2008, 05:05:58 wysłana przez elizapj »

goga

Odp: relacja z kosc Elizy: troche fot st 1,5 profesjonalne w k r o t c e
« Odpowiedź #95 dnia: 02 Wrz 2008, 11:59:50 »
elizapj wiedziałam ,że będzie pięknie, ale że aż tak...........................  dech mi zaparło   jeszcze raz gratuluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elizapj

« Odpowiedź #96 dnia: 02 Wrz 2008, 13:21:53 »
elizapj wiedziałam ,że będzie pięknie, ale że aż tak...........................  dech mi zaparło   jeszcze raz gratuluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
goga zostaw se troche tchu na profesjonalne   :shy:
 przytul dzieki!
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2008, 13:28:02 wysłana przez elizapj »

inkageo

« Odpowiedź #97 dnia: 02 Wrz 2008, 15:42:51 »
Cudownie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

goga

« Odpowiedź #98 dnia: 02 Wrz 2008, 17:28:12 »
elizapj profesjonalne to na wydechu będę oglądać coby się nie zatchnąć i nie zostać na wieki przed kompem, - czekam niecierpliwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elizapj

« Odpowiedź #99 dnia: 02 Wrz 2008, 17:35:52 »
elizapj profesjonalne to na wydechu będę oglądać coby się nie zatchnąć i nie zostać na wieki przed kompem, - czekam niecierpliwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
goga , no wez, juz basta:)  :shy:

ale ciesze sie niezmiernie, ze sie efekt koncowy podobal:) bo pracowalam naprawde CIEZKO  :wall: pokonujac najrozniejsze niespodziewane klody. wiec cieszy, ze nie tylko mi sie podoba co wyszlo:)
szczerze mowiac troche sie stresuje tymi prof. zdj. bo mialy byc mialy byc...zawsze jest jakies cos co powoduje, ze jeszcze nie dzis..moze z nimi cos nie tak... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj