zwiastun profesjonalnych na 7 i 8 relacja Elizypj: troche fot gosci st 1,5,7,8

Zaczęty przez elizapj, 04 Sie 2008, 16:15:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ania14209

elizapj - Wszystkiego dobrego, GRATULACJE!!!!  :flowers:
To co poczyniłaś w swoich przygotowaniach to naprawdę wyczyn. Dzięki Twojemu dociekaniu różnych spraw pomogłas mi ( i pewnie nie tylko mi )w organizacji mojego ślubu i wesela.  ;)
Wszystkiego dobrego na NOWEJ DRODZE ŻYCIA  brawo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

chudonoga

Eliza pierwsze, co mi się nasunęło na myśl jak rzuciłam okiem na zdjęcia to "wow, ale ładna opalenizna" (sama jestem klasycznym przykładem piegowatego bladawca). A potem doczytuję, że niby blada byłaś. he?
Wyglądałaś pierwsza klasa. Bardzo podobają mi się panny młode, które nie przebierają się za królewny.

cumberland

eliza jeszcze raz GRATULUJĘ i podpisuję się pod ochami i achami ! naprawdę na nie zasłużyłaś!!! :brawo: :brawo: :brawo:
:flowers: :flowers: :flowers:

mignon

Eliza, masz Gust i Klasę przez wielkie "K", więc byłam przekonana, że będzie po prostu pięknie. I nie pomyliłam się.

A ptasia kupa tylko na szczęście. :)

Gratulacje i wszystkiego dobrego!!! :flowers: :flowers: :flowers:

kasiad

Cudnie,cudnie,jeszcze raz cudnie :)

Przepiękna z Ciebie kobieta,a i Mąż niczego sobie :o)


errata

Gratuluje jeszcze raz!!! Piękny opis :)

martullek

elizapj to tutaj raz jeszcze - GRATULACJE!!! jesteś piękna i co tu dużo mówić - tak właśnie wyglądałaś! czekam z niecierpliwością na więcej zdjęć!!!!

Kasia

Eliza super to wszystko wyszło  :yeah:

a ta ptasia kupa to tylko na szczęście i na znak że nie wszystkie atrakcje muszą być przez nas zaplanowane  :ag:

fryzurka piekna i bardzo orginalna  :thumbup:

Chermelle

#59
                        elizapj 

WOW   WOW   WOW

elizapj

moje kochane poprawiaczki humoru:)  :smiley_thnx:
nie uda mi sie jak planowalam poodpowiadac kazdej indywidualnie..przynajmaniej nie przed nasza podroza poslubna, wiec wybaczcie ale odsune to na potem:)

w miedzy czasie wrzuce Wam jedynie kilka nowych fotek, kt dostalam wczoraj. taniec, w kt uwazam ze slicznie widac moj welon, oraz moje cudowne aniolki od sypania kwiatkow, kt tak bardzo spodobalo sie to zadanie, ze po wysypaniu zawartosci koszyczkow pozbieraly na nowo wszystko z  ziemi!!! czyli p. koscielny nie musial juz zamiatac;)

oraz fotke kt byla chyba dla mnie jedna z najwazniejszych zachcianek...wychodzenie z kosciola w deszczu platkow:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

eliza super... a gdzie udajecie się w podróż poślubna?:) pewnie przegapiłam tę informację:)

zosanka

Cytat: rilla84 w 06 Sie 2008, 20:15:54
eliza super... a gdzie udajecie się w podróż poślubna?:) pewnie przegapiłam tę informację:)
ja nie Eliza ale z tego co pamietam mieli jechac na Alaske :) chyba ze cos sie zmienilo, bo ostatnio nie jestem na biezaco :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nionczka tam dziewczyny oytaja czy widzialas prfil na naszej -klasie ten ze zdjeciami roznych ludzi - w tym i Twoich - odpowiedz im na plotach, bo juz o interwencje powysylalay maile do naszej-klasy ;D strefa to potega  lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia

Eliza alez masz piekne oczy i buzke  :perfect: ..piekna z Ciebie kobieta... mowilam to juz setki razy  :jezor: :jezor
gratuluje, wygladaliscie przepieknie brawo brawo

maroonbug

Eliza gratulacje! Wygladalas przepieknie! Fryzura udala sie swietnie. czekam niecierpliwie na zdjecia od pro, bo bedzie co ogladac. Ciezko uwierzyc, ze juz po Twoim slubie :) Czegos nam bedzie brakowac ;)
Zycze mnostwo szczescia i zachwycam sie piekna PM raz jeszcze :)

didi_loczek

Eliza, właśnie usłyszałam pytanie od P. "Kochanie, czemu oglądasz te zdjęcia piąty raz??"
Mam nadzieję że i z podróży poślubnej jakie zdjecia zobaczymy  ;)

konwalia

Eliza pięknie .....a o stresie przedślubnym zapomnij.
Wyglądałaś zjawiskowo  :clapping: pięknie Wam razem  brawo brawo

salsa

moje gratulacje Elizapj:) duzo szczęścia dla Was obojga i choc to juz drugi slub-to życze wam wszystkiego dobrego na nowej drodze życia:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elizapj

#70
ok jeszcze cos poodpisuje...bo tu sie za duzo kumuluje...ale reszte relacji   :dance: potem

Cytat: sierpniowajulka w 04 Sie 2008, 17:01:09
Fryzura inna niż ustalona w wątku , wizażystka zamiast samodzielnego makijażu... sporo zmian. :) Bukiet też inny (szkoda mi fioletu, bo moim zdaniem to lepszy dla Ciebie kolor... ale to nie znaczy, że ten bukiet był fe)...
kucyk/kokarda jaki podsunela mi beesok. wyszedl na probnej duzo bardziej podobny do kucyka i duzo mniej do kokardy haha
stad tak bardzo mnie do siebie przekonal. a chec sprobowania czegos innego niz sam kucyk to efekt zawiedzenia sie na mojej osiedlowej fryzjerce..kt tak bardzo zle sobie radzila na II probnej, ze nie wziela ode mnie zadnych pieniedzy i jedyny kolejny wolny termin na jaki mogla mnie zapisac to 2 dni przed slubem. w panice znalazlam kogos innego. pokazalam pomysl beesok, wyszlo git. a w dniu slubu pani dodala swojej wyobrazni haha. nie moge jej tego miec jednak za zle bo fryz trzymal sie tak mocno, ze nawet po obudzeniu wygladal identycznie;) a poza tym, jest to kobieta godna polecenia bo jak mowi, ze cos zrobi i ze jej wyjdzie, to nie blefuje:)

na wizazystke sie zdecydowalam tez pozno. jedna z druhen podsunela mi kogos z pracy, kt zadziwil mnie tym, ze mimo nalozenia podkladu nie bylo go widac prawie wcale. oko na probnym zrobila mi ciut inne - bardziej szare niz niebiskie, i patrzac w lusterko przed slubem nie bylam zachwycona. wolalam ten probny..ale zdecydowalam, ze sie szczegolami nie bede denerwowac:)
saga kwiataowa ciganela sie tyak dlugo i miala tyle klod ze dziwie sie ze w ogole poszlam z jakimkolwiek bukietem;) w fiolecie jaki si enam na samym pocatku podobal nie ma chyba nic w sierpniu:( sa same blade lub lila...lub farbowane brrr

Cytat: sierpniowajulka w 04 Sie 2008, 17:01:09I z jakim przystojnym i stylowo ubranym tatą! :)
komplementy pod adresem Taty zbieram od dziecinstwa haha...na slubie sie juz ich nie spodziewalam...choc powinnam bo na panienskim tez padly (mimo Taty nieobecnosci)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: inkageo w 04 Sie 2008, 17:29:41
Eliza ale się wzruszyłam! Rewelacyjna relacja :) I przepiękny makijaż! Te oczy..
dzieki inka:) mam w ogle ochote spytac sie wizazystki co ona uzywala...wiem tylko ze to byl podklad w sztyfcie..ale marki nie zapamietalam, to nic z klasykow sprzedawanyvh w sephorze/douglasie etc..
Ty co prawda o oczach,,,ja o podkladzie....ale nadal jestem w szoku ze sie nie swiecilam. podobno wilgoc siegala 100% 2 sierpnia, a moja twarz wygladala o 3 nad ranem tak samo jak o 13h kiedy skonczyla mnie malowac :0!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: katgoli w 04 Sie 2008, 16:44:54
:'( :'( :'( pieknie, ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo. Strasznie slicznie wygladaliscie. Bukiet przepiekny brawo
ciesze sie ze sie bukiet podobal. mialam wielkei watpliwosci gdy go zobaczylam...niby tak bardzo przypominal pierwowzor...ale jakos inne mi dawal odczucie...Duzo bardziej podobaly mi sie bukiety druhen...ale zamienic sie a la Rubin nie moglam...bo druhen 3...ich bukiety wszystkie biale...nie moglabym isc ja w bialym i 1/3 druhen w rozowym;) polubilam go na serio dopiero w trakcie mszy:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Sie 2008, 18:00:48
elizapj no dziwie Ci sie, ze nie posiadasz nadgryzionych czesci ciala :D
zwierzak i w tym omencie wypadaloby wystosowac pod Twoim adresem podziekowania za stworzenie tej swietnej platformy wymiany zdan panien mlodych:) kto wie jak bym wygladala gdyby nie forum;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#74
Cytat: ishka82 w 04 Sie 2008, 18:36:36
elizapj, gratulacje :flowers: :flowers: :flowers:
Ale przy tylu pokonanych przeciwnościach musicie mieć szczęśliwe i udane małżeństwo :D
jak Ci tu nie postawic skrzynki szampana  :piwko:

wspolczuje utraty pierscionak zareczynowego  : przytul...tego akurat nie chce sobie wyobrazac...na szczescie swoj mialam na sobie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login