zwiastun profesjonalnych na 7 i 8 relacja Elizypj: troche fot gosci st 1,5,7,8

Zaczęty przez elizapj, 04 Sie 2008, 16:15:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Cytat: beesok w 04 Sie 2008, 17:12:16
Eliza - zadam jeszcze pytanie - jaka mialas szminke/blyszczyk na ustach?? Bardzo mi sie podoba i sama nie moge sie zdecydowac na swoja!
blyszczyk to ten o kt pisalam (chyba na blogu) YSL, smoothing lip gloss, nr 5
niestety dawno wycofany z produkcji kolor:( przez to uzywany jedynie na wielkie okazje;) ten sam mialam wlasnie na cywilnym

wiem, ze prawie identyczny ma NARS...ale nazwy sobie nie zapisalam...bo i tak nars nie jest sprzedawany nigdzie gdzie bywam najczesciej...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: mayagaramond w 04 Sie 2008, 17:49:04
Znakomity opis, zreszta znajac Twoj blog nie spodziewalam sie innego :) Wygladalas przepieknie, ale to juz Ci pisalam :)
Bardzo, bardzo mi przykro z powodu wlamania 
przytul dzieki:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

elizapj, gratulacje :flowers: :flowers: :flowers:
Współczuję włamania, my mieliśmy niedługo po ślubie i też straciłam biżuterię, m.in. pierścionek zaręczynowy.
Ale przy tylu pokonanych przeciwnościach musicie mieć szczęśliwe i udane małżeństwo :D

siog

Oh MY GOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:fireworks:

Przepieknie!
Eliza schudlas duzo??????
To ze jestes piekna kobieta juz pisalam wiele razy ale naprawde masz to cos! whaw!!!!!!!

Cudnie,cudnie i jesczeraz cudnie! Az lezka w oku zakrecila mi sie.
teraz czaekam na Beesok i moge spadac z forum:)



kffiatek

Wszystkiego najlepszego :D sliczna sukienka i piekna fryzura, naprawde nie powinnas sie przejmowac  :)

beesok

Cytat: didi_loczek w 04 Sie 2008, 19:05:04
Cytat: siog w 04 Sie 2008, 18:47:02
teraz czaekam na Beesok i moge spadac z forum:)

Jak to, na zawsze??  :cry:


Siog Ty mnie kurcze nie stresuj!!!!!! Too high expectations  :-\ :-\ :-\

bozena.dp

eliza wszystkiego dobrego  :roza:
ślicznie wyglądałaś  :thumbup:

riannka

eliza,

gratulacje i najlepsze życzenia!!!!!!!!!!!!!!

Ślicznie wyglądałaś.

siog

Cytat: beesok w 04 Sie 2008, 20:04:45
Cytat: didi_loczek w 04 Sie 2008, 19:05:04
Cytat: siog w 04 Sie 2008, 18:47:02
teraz czaekam na Beesok i moge spadac z forum:)

Jak to, na zawsze??  :cry:


Siog Ty mnie kurcze nie stresuj!!!!!! Too high expectations  :-\ :-\ :-\

:oops: Ty sie nie stresuj sama!!!!!!!!! Bedzie dobrze:) lyknij kilka kieliszkow i na luz  :ag:


Angie

Eliza gratulacje!! Pięknie wyglądałaś!!

elve

Eliza, najserdeczniejsz gratulacje
Wyglądałaś (wyglądaliście) bosko
Nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć

sputnik_sweetheart

Eliza, super :) przykra ta historia z włamaniem, dołujace sa takie przygody... ale zdjęcia piękne, z niecierpliwością czekam na wiecej :)

callja

Gratulacje!!! :flowers: :flowers: :flowers:

Podziwiam zaangażowanie organizacyjne i siłę duchową, a także fizyczną!!! A skoro "przed" były problemy, to teraz na pewno juz nie będzie jupi Jeszcze raz wszystkiego dobrego!!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

feeling.good

Pięknie, pięknie, pięknie!!!

Samych dobrych chwil:)

martos82

Eliza swietna relacja. Czytalo sie z zapartym tchem.
Wygladalas przeslicznie.
Wszystkiego dobrego.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Eliza - ponownie, gratuluje! :roza:

Powtorze za dziewczynami, ale jak tu tego nie powtarzac - piekna jestes laska! A calosc wyglada po prostu super! Naprawde, nie moge sie doczekac zdjec!

Nie umiem czytac Twojej relacji bez emocji. Tak wiele z Twojego opisu sie zgadza z tym, przez co sama teraz przechodze (z mysla naczelna - odwolac, odwolac i juz!). Dlatego ciesze sie, ze napisalas swoja relacje tak dlugo i szczegolowo. Wiem, ze pomoze mi przetrwac moja sobote.
Dlatergo - dziekuje :)

Jeszcze raz gratulacje i wiele szczescia piekna paro mloda! :drunk:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Eliza - gratuluję serdecznie!
Fryzura jak dla mnie 1 liga!

Bukeit taki "świeży", sukienka romantyczna..  No jak dla mnie - cudnie!

Czekam na wiecej zdjec!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

CUDO!!! Jesteś przepiękna, więc nie mogło byc inaczej :yes: Fryzura śliczna...idealnie pasowała do całej stylizacji, ani trochę teatralne, bardzo świeżo. Gratuluję !!!

Majeczka

na takie dni sie czeka... :) Pieknie, bardzo gustownie i romantycznie zarazem. Gartuluje Ci Eliza wytrwania i wiary ze wszystko sie uda :) Cudowny slub i taka tez bedzie reszta waszego wspolnego zycia -tego wam zycze . Buziaki
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

dziewczyny jestescie ZA mile!!!
jak tu kazdej z Was podziekowac osobiscie?:)

na razie wiec moze wzroce sie jedynie do anupki, bo wydaje sie najb niecierpiace zwloki:) nie wiem co moze przyniesc ci teraz ulge...jak sie jest tak zaganianym obowiazkami przedslubnymi to trudno o skutecznoc nawet o najlepsze metody odstresowujace...bo po prostu czasu i sil na nic nie ma...ja czasami nawet wolalam po prostu pracowac do upadleg;  przygotowania slubne stawaly sie mechaniczne do punktu prawie relaksujacego;) tzn czy cielam wstazeczki, czy tlumaczylam msze, czy usadzalam wiecznie zmieniajaca sie liste gosci...kazde z tych zajec pozwalo nie myslec o tym jak bardzo zle sie czulam z powodu napiec rodzinnych. wiec przygotowania byly z 1 str zrodlem problemow i terapia:D
jesli jestes pewna waszej milosci to przetrwasz kazda meke:) jestem tego pewna. a przetrwanie pozwoli ci docenic jak silny jest wasz zwiazek. wiec glowa do gory. na pewno wyjdzie pieknie:) to przez co przechodzisz sie skonczy. i jak stare przyslowie mowi, co cie nie zabije cie wzmocni:)!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

Eliza świetna relacja.


wielkie GRATULACJE!!!!!!!! Ślicznie wyglądałaś! :roza:

No i jesteś przepiękną kobietą....

zosanka

elizapj PIĘKNIE! od dawna czekałam na Twój ślub i tak starannie przygotowaną stylizację! I piękną wybrałaś fryzurę! Piękną miałaś suknię! W ogóle piękna z Ciebie kobieta! Czekam na zdjęcia i ciąg dalszy opisu, bo czytałam go z zapartym tchem!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...