zwiastun profesjonalnych na 7 i 8 relacja Elizypj: troche fot gosci st 1,5,7,8

Zaczęty przez elizapj, 04 Sie 2008, 16:15:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mackerel

#125
Cytat: elizapj w 06 Sie 2008, 17:48:30
moje kochane poprawiaczki humoru:)  :smiley_thnx:
nie uda mi sie jak planowalam poodpowiadac kazdej indywidualnie..przynajmaniej nie przed nasza podroza poslubna, wiec wybaczcie ale odsune to na potem:)

w miedzy czasie wrzuce Wam jedynie kilka nowych fotek, kt dostalam wczoraj. taniec, w kt uwazam ze slicznie widac moj welon, oraz moje cudowne aniolki od sypania kwiatkow, kt tak bardzo spodobalo sie to zadanie, ze po wysypaniu zawartosci koszyczkow pozbieraly na nowo wszystko z  ziemi!!! czyli p. koscielny nie musial juz zamiatac;)

oraz fotke kt byla chyba dla mnie jedna z najwazniejszych zachcianek...wychodzenie z kosciola w deszczu platkow:)

Eliza, jam nowa, Gratulacje ogromne! ślub mam w czerwcu, z ciekawości tu weszłam, bo znam Twoj blog (bardzo pozyteczny). wyglądaliście oboje bardzo bardzo pięknie. tak po zdjęciach, chciałam się zapytać czy braliscie slub w Katedrze? bo my tez tam będziemy ślubować i ciekawa jestem jak z muzyką i dekoracjami? jak to organizowaliscie? słyszałam że w katedzre organista jest bardzo dobry i że załatwia tez skrzypki, zastanawiam sie czy to będzie okej czy trzeba szukac czegos... no i dekoracja kościoła...Bardzo bedę wdzięczna za jakieś blizsze info, czy nie ma problemu z załatwianiem wszystkiego...
mam jeszcze jedno pytanie? co było na pierwszy taniec.... ? :) no i welon przepiekny i suknia i w ogóle CUDO :) pozdrawiam i wszystkiego dobrego!!

Dodany tekst: 09 Sty 2009, 14:32:07

Cytat: elizapj w 06 Sie 2008, 17:48:30
moje kochane poprawiaczki humoru:)  :smiley_thnx:
nie uda mi sie jak planowalam poodpowiadac kazdej indywidualnie..przynajmaniej nie przed nasza podroza poslubna, wiec wybaczcie ale odsune to na potem:)

w miedzy czasie wrzuce Wam jedynie kilka nowych fotek, kt dostalam wczoraj. taniec, w kt uwazam ze slicznie widac moj welon, oraz moje cudowne aniolki od sypania kwiatkow, kt tak bardzo spodobalo sie to zadanie, ze po wysypaniu zawartosci koszyczkow pozbieraly na nowo wszystko z  ziemi!!! czyli p. koscielny nie musial juz zamiatac;)

oraz fotke kt byla chyba dla mnie jedna z najwazniejszych zachcianek...wychodzenie z kosciola w deszczu platkow:)

przyjażałam się jeszcze raz.... ale to chyba nie katedra jedank... :)

Dodany tekst: 09 Sty 2009, 15:57:18

Cytat: elizapj w 02 Wrz 2008, 21:14:45
martullek moge jak najb polecic swoja florystke, ale ona tylko wspolpracuje z jakas kwiaciarnia, i pracuje z domu. przesle dane na priv, bo musialabym podac nr jej kom na strefie
a babka jest ekstra  :ok: robila dla mnie: butonierki, moj bukiet, 3 bukiety moich druhen, 2 duze wiazanki na taras, 2 duze na hall, i 1 na pianino. kazda byla super:)
udekorowala mi tez dlugopis do ksiegi wpisow - zaluje, ze narazie nie mam zadnej jego fotografii, bo byl super i byl dokladnie taki jak wzor o jaki prosilam:)
rowniez idealnie wg wzoru robila mi:
- dekoracje samochodu
- rozki do platkow
i szykowala platki oraz roze do wlosow po zdjeciu welonu
jest jedna z moich wesolno slubnych uslugodawcow, do kt nie mam zadnego zarzutu:)

czy ja również mogłabym prosić o namiary do tej florystki? strasznie cięzko cos znaleźć fajnego w Warszawie...a z polecenia :) to co innego:) dzięki i pozdrawiam

Dodany tekst: 09 Sty 2009, 15:59:16

Cytat: elizapj w 02 Wrz 2008, 21:14:45
martullek moge jak najb polecic swoja florystke, ale ona tylko wspolpracuje z jakas kwiaciarnia, i pracuje z domu. przesle dane na priv, bo musialabym podac nr jej kom na strefie
a babka jest ekstra  :ok: robila dla mnie: butonierki, moj bukiet, 3 bukiety moich druhen, 2 duze wiazanki na taras, 2 duze na hall, i 1 na pianino. kazda byla super:)
udekorowala mi tez dlugopis do ksiegi wpisow - zaluje, ze narazie nie mam zadnej jego fotografii, bo byl super i byl dokladnie taki jak wzor o jaki prosilam:)
rowniez idealnie wg wzoru robila mi:
- dekoracje samochodu
- rozki do platkow
i szykowala platki oraz roze do wlosow po zdjeciu welonu
jest jedna z moich wesolno slubnych uslugodawcow, do kt nie mam zadnego zarzutu:)

mam co do kwiatów mase pytań (PEONIE) i taka florystka to musi byc fachowiec :)

martullek

Cytat: mackerel w 09 Sty 2009, 14:30:43
Cytat: elizapj w 06 Sie 2008, 17:48:30
moje kochane poprawiaczki humoru:)  :smiley_thnx:
nie uda mi sie jak planowalam poodpowiadac kazdej indywidualnie..przynajmaniej nie przed nasza podroza poslubna, wiec wybaczcie ale odsune to na potem:)

w miedzy czasie wrzuce Wam jedynie kilka nowych fotek, kt dostalam wczoraj. taniec, w kt uwazam ze slicznie widac moj welon, oraz moje cudowne aniolki od sypania kwiatkow, kt tak bardzo spodobalo sie to zadanie, ze po wysypaniu zawartosci koszyczkow pozbieraly na nowo wszystko z  ziemi!!! czyli p. koscielny nie musial juz zamiatac;)

oraz fotke kt byla chyba dla mnie jedna z najwazniejszych zachcianek...wychodzenie z kosciola w deszczu platkow:)

Eliza, jam nowa, Gratulacje ogromne! ślub mam w czerwcu, z ciekawości tu weszłam, bo znam Twoj blog (bardzo pozyteczny). wyglądaliście oboje bardzo bardzo pięknie. tak po zdjęciach, chciałam się zapytać czy braliscie slub w Katedrze? bo my tez tam będziemy ślubować i ciekawa jestem jak z muzyką i dekoracjami? jak to organizowaliscie? słyszałam że w katedzre organista jest bardzo dobry i że załatwia tez skrzypki, zastanawiam sie czy to będzie okej czy trzeba szukac czegos... no i dekoracja kościoła...Bardzo bedę wdzięczna za jakieś blizsze info, czy nie ma problemu z załatwianiem wszystkiego...
mam jeszcze jedno pytanie? co było na pierwszy taniec.... ? :) no i welon przepiekny i suknia i w ogóle CUDO :) pozdrawiam i wszystkiego dobrego!!

Dodany tekst: 09 Sty 2009, 14:32:07

Cytat: elizapj w 06 Sie 2008, 17:48:30
moje kochane poprawiaczki humoru:)  :smiley_thnx:
nie uda mi sie jak planowalam poodpowiadac kazdej indywidualnie..przynajmaniej nie przed nasza podroza poslubna, wiec wybaczcie ale odsune to na potem:)

w miedzy czasie wrzuce Wam jedynie kilka nowych fotek, kt dostalam wczoraj. taniec, w kt uwazam ze slicznie widac moj welon, oraz moje cudowne aniolki od sypania kwiatkow, kt tak bardzo spodobalo sie to zadanie, ze po wysypaniu zawartosci koszyczkow pozbieraly na nowo wszystko z  ziemi!!! czyli p. koscielny nie musial juz zamiatac;)

oraz fotke kt byla chyba dla mnie jedna z najwazniejszych zachcianek...wychodzenie z kosciola w deszczu platkow:)

przyjażałam się jeszcze raz.... ale to chyba nie katedra jedank... :)

Dodany tekst: 09 Sty 2009, 15:57:18

Cytat: elizapj w 02 Wrz 2008, 21:14:45
martullek moge jak najb polecic swoja florystke, ale ona tylko wspolpracuje z jakas kwiaciarnia, i pracuje z domu. przesle dane na priv, bo musialabym podac nr jej kom na strefie
a babka jest ekstra  :ok: robila dla mnie: butonierki, moj bukiet, 3 bukiety moich druhen, 2 duze wiazanki na taras, 2 duze na hall, i 1 na pianino. kazda byla super:)
udekorowala mi tez dlugopis do ksiegi wpisow - zaluje, ze narazie nie mam zadnej jego fotografii, bo byl super i byl dokladnie taki jak wzor o jaki prosilam:)
rowniez idealnie wg wzoru robila mi:
- dekoracje samochodu
- rozki do platkow
i szykowala platki oraz roze do wlosow po zdjeciu welonu
jest jedna z moich wesolno slubnych uslugodawcow, do kt nie mam zadnego zarzutu:)

czy ja również mogłabym prosić o namiary do tej florystki? strasznie cięzko cos znaleźć fajnego w Warszawie...a z polecenia :) to co innego:) dzięki i pozdrawiam

Dodany tekst: 09 Sty 2009, 15:59:16

Cytat: elizapj w 02 Wrz 2008, 21:14:45
martullek moge jak najb polecic swoja florystke, ale ona tylko wspolpracuje z jakas kwiaciarnia, i pracuje z domu. przesle dane na priv, bo musialabym podac nr jej kom na strefie
a babka jest ekstra  :ok: robila dla mnie: butonierki, moj bukiet, 3 bukiety moich druhen, 2 duze wiazanki na taras, 2 duze na hall, i 1 na pianino. kazda byla super:)
udekorowala mi tez dlugopis do ksiegi wpisow - zaluje, ze narazie nie mam zadnej jego fotografii, bo byl super i byl dokladnie taki jak wzor o jaki prosilam:)
rowniez idealnie wg wzoru robila mi:
- dekoracje samochodu
- rozki do platkow
i szykowala platki oraz roze do wlosow po zdjeciu welonu
jest jedna z moich wesolno slubnych uslugodawcow, do kt nie mam zadnego zarzutu:)

mam co do kwiatów mase pytań (PEONIE) i taka florystka to musi byc fachowiec :)

elizapj brała ślub tam gdzie ja - a raczej ja tam gdzie ona , bo później - Kościół Nawiedzenia NMP na Przyrynku, w Katedrze ślubowała chyba Anupka

elizapj

mackerel  :thankyou:
milo mi ze podoba ci sie moj blog:)
co do kosciola to juz wyjasnione, styl i epoka ta sama co katedra, ale kosciol inny:) jak pisala wyzej martullek
poniewaz wlasnie styl zblizony mysle ze podobny wystroj kwiatowy by pasowal. u nas nie bylo mozliwosci wyboru, bo w naszym dniu bralo slub chyba z 6 - 9 par... wiec nie sposob dogodzic kazdemu, domyslam sie ze we wzietej katedrze jest podobneie i raczej male sznase na to by kazda para we wzietym miesiacu mogla miec swoje wybrane kwiaty. nie ma z reszta czasu na zmiane wystroju w kosciolach gdzie jest slub za sluebm niemalze co godzine. oczywiscie jesli zechcielisbyscie koniecznie miec jakies konkretne dekoracje sami je zamowili, oplacili i dostarczyli do koscola po uprzednim uzgodnieniu tego z zakonnicami, to nikt by nie zabronil, aczkolwiek wowczas Wasza dekoracja najprawdopodobnije musialaby zostac dla wszystkich pozostalych par z tego dnia.

i sprostowanie, ja naszych nie wybieralam. bylam kilka razy przed naszym slubem podgladac sluby obcych i zawsze byly biale kwiaty. moj maz jest uczulony na lilie i jedyne co zglosilismy to by nie uzyto lilii do kompozycji....ocknelam sie dopiero kilka minut po rozpoczeciu mszy, ze mielismy niebieskie  :padam: ale bylo za pozno by prostestowac;)  ;) wiec przymknelam oczy...na zdjeciach z konca kosciola akurat te szopkowe kolory jakos pasuja...i sie z witrazem zlewaja:)

co do muzyki, to na zadnym slubie w katedrze nie bylam i nie potrafie podpowiedziec.Anupka bedzie mogla wyjasnic wiecej:)

namiary na florystke przesle na priv:) jestem nadal bardzo z niej zadowolona:)

Dodany tekst: nie 11 sty 2009 21:13:53 GMT-1

Cytat: mackerel w 09 Sty 2009, 14:30:43

mam jeszcze jedno pytanie? co było na pierwszy taniec.... ? :) no i welon przepiekny i suknia i w ogóle CUDO :) pozdrawiam i wszystkiego dobrego!!

nie pamietam juz czy opisywalam czy nie...bo muzyka to element wesela, kt chcialam z pamieci wymazac. otoz z dj byl WIELKI klopot. powiedzial mi niecaly tydzien przed, ze jego zona rodzi i nie przyjdzie. bukowany byl przeszlo rok przed:( wiec czas na to zakomunikowac mi faktu zony w ciazy i date porodu mial...mial znalezc zastepce, zwlekal....to byly ostanie dni, ja glowy nie mialam, walilo sie tysiac innych spraw...wreszcie ktos przyszedl....cos zapuscil...kompletnie zingnorowal nasza playliste szykowana miesiacami, bo stwierdzil, ze ja dostal dopiero co i sie przygotowac nie mial jak:((( byla to jedyna rzecza, kt mnie doprowadzila do szlau podczas wesela. na szczescie dzis juz o tym nie pamietam. wtedy byl to stres i powod do wspominania wesela z niesmakiem.
skoro wiec grajek przyszedl z jakimis wiejskimi (w moim muzycznym odczuciu) kawalkami, i to co mialo byc pierwszym tancem (free stylem) nie moglo poleciec z jego plyt mielismy sie podczas kolacji zastanowic i cos tam wybrac....ale jakos czas przez palce lecial, dzialo sie tysiac spraw...a dzieci i tak juz zaczynaly tanczyc do muzyki w tle...kt pod nich pseudo dj poglasnial....potancywali wiec i starsi..sprawa wymykala sie spod kontroli. polecialo cos z glosnikow co zabrzmialo mi milo i wzielam meza pod pache twierdzac, ze zatanczymy do tego wlasnie. i zatanczylismy. co to bylo, nikt nie pamieta  :rotfl: nie ma tez tego na video...wiec nie ma jak sprawdzic. wyszedl kompletny spontan...i kamerzysta zapewne krecil cos w innej sali. nikt biedaka nie uprzedil, ze panstwu mlodym wlasnie teraz strzeli do gloy wyrwac sie na parkiec i oficjalnie rozpoczac tance:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Eliza, a czy Ty kiedykolwiek pokażesz pełny reportaż zdjęciowy???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: sierpniowajulka w 11 Sty 2009, 22:34:03
Eliza, a czy Ty kiedykolwiek pokażesz pełny reportaż zdjęciowy???
maybe...
na pewno nie przedtem jak mi fotograf przygotuje cos via przez co bede mogla online te zdjecie pokazywac... :hmm:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sunflowerka

Eliza kurka dawaj te foty, bo już się doczekać nie mogę.
Poli wreszcie nam pokazała cały album pięknych fot, a ty się moja droga ociągasz!

poli

Cytat: sunflowerka w 12 Sty 2009, 09:51:45
Eliza kurka dawaj te foty, bo już się doczekać nie mogę.
Poli wreszcie nam pokazała cały album pięknych fot, a ty się moja droga ociągasz!

:D:D:D:D
to ja już nie muszę nic dodawać tylko się podpiszę po sunflowerką ;p

mackerel

dzięki Eliza za info :) a my ślub bierzemy w piątek i chyba nikt wczesniej ani pozniej slubu nie ma, wiec mozna ewentualnie poszalec... ;) a z tym Waszym DJ'em to rzeczywiście nbie za fajnie... ale najważniejsze że wszyscy się dobrze bawili i w naszym odczuciu tzw "gaf" nie pamietaja... :) pozdrawiam

elizapj

pelna powaga. nadal nie mam co Wam pokazywac, a raczej jak...
wczoraj pisal nasz fotograf, ze planuje skonczyc nasz tradycyjny album z koncem stycznia.
obecnie mamy jedynie zdjecia malej rozdzielczosci kt sluzyly temu bysmy sobie wybrali ktore chcemy.
i tych jest przeszlo 800, wiec na picase nie wrzucalam..bo jest ich za wiele. byc moze nam zrobi strone byc moze nie....ale gdy juz bedzie wszystko skonczone, nawet jesli strony nie przygotuje, to ulubione umieszcze w picasie i sie podziele, obiecuje:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: mackerel w 09 Sty 2009, 14:30:43
tak po zdjęciach, chciałam się zapytać czy braliscie slub w Katedrze? bo my tez tam będziemy ślubować i ciekawa jestem jak z muzyką i dekoracjami? jak to organizowaliscie? słyszałam że w katedzre organista jest bardzo dobry i że załatwia tez skrzypki, zastanawiam sie czy to będzie okej czy trzeba szukac czegos... no i dekoracja kościoła...Bardzo bedę wdzięczna za jakieś blizsze info, czy nie ma problemu z załatwianiem wszystkiego...

Hej! Ja brałam ślub w katedrze. Organista rzeczywiście spisał się na medal - i grał fajnie i śpiewał bez fałszu. Skrzypce załatwialiśmy sami, ale okazało się, ze obaj panowie sie znaja. Co bylo super to to, ze z wlasnej inicjatywy postanowili sie spotkac przed slubem i przegrac caly nasz repertuar! W kosciele tez grali wiecej, niz sobie zazyczylismy (umilali gosciom i zgormadzonym w kosciele ludziom czas oczekiwania na nas - my o tym nie pomyslelismy). Problem - nasz organista wyjechal do USA. Nie wiem na ile, ale mam do niego telefon. Do skrzypka rowniez. Jesli chcesz - daj znac.

Co do dekoracji - mnie siostra z kancelarii dala do zrozumienia, ze one - siostry - dekoruja kosciol. Dalismy tzw. "co łaska". Dekoracja to kwiaty przy oltarzu, kleczniki pod bialym materialem z jakims czyms zielonym i lawki = wstazkka + kwiatek. Moze nie byl to szczyt florystycznych umiejetnosci, ale biorac pod uwage, ze dekoracje lawek zauwazylam dopiero na zdjeciach - wystarczy. Do obejrzenia w moim watku z relacjami (link do fotek chyba jeszcze dziala, jesli nie - daj znac).

Sorry elizapj  za zasmiecanie watku, ale moj juz umarl, no i tu padlo pytanie, wiec tu odpowiadam :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mackerel

Cytat: Anupka w 14 Sty 2009, 15:35:39
Cytat: mackerel w 09 Sty 2009, 14:30:43
tak po zdjęciach, chciałam się zapytać czy braliscie slub w Katedrze? bo my tez tam będziemy ślubować i ciekawa jestem jak z muzyką i dekoracjami? jak to organizowaliscie? słyszałam że w katedzre organista jest bardzo dobry i że załatwia tez skrzypki, zastanawiam sie czy to będzie okej czy trzeba szukac czegos... no i dekoracja kościoła...Bardzo bedę wdzięczna za jakieś blizsze info, czy nie ma problemu z załatwianiem wszystkiego...

Hej! Ja brałam ślub w katedrze. Organista rzeczywiście spisał się na medal - i grał fajnie i śpiewał bez fałszu. Skrzypce załatwialiśmy sami, ale okazało się, ze obaj panowie sie znaja. Co bylo super to to, ze z wlasnej inicjatywy postanowili sie spotkac przed slubem i przegrac caly nasz repertuar! W kosciele tez grali wiecej, niz sobie zazyczylismy (umilali gosciom i zgormadzonym w kosciele ludziom czas oczekiwania na nas - my o tym nie pomyslelismy). Problem - nasz organista wyjechal do USA. Nie wiem na ile, ale mam do niego telefon. Do skrzypka rowniez. Jesli chcesz - daj znac.

Co do dekoracji - mnie siostra z kancelarii dala do zrozumienia, ze one - siostry - dekoruja kosciol. Dalismy tzw. "co łaska". Dekoracja to kwiaty przy oltarzu, kleczniki pod bialym materialem z jakims czyms zielonym i lawki = wstazkka + kwiatek. Moze nie byl to szczyt florystycznych umiejetnosci, ale biorac pod uwage, ze dekoracje lawek zauwazylam dopiero na zdjeciach - wystarczy. Do obejrzenia w moim watku z relacjami (link do fotek chyba jeszcze dziala, jesli nie - daj znac).

Sorry elizapj  za zasmiecanie watku, ale moj juz umarl, no i tu padlo pytanie, wiec tu odpowiadam :)

wielkie dzieki! :)
namiary do muzyków jak najbardziej....
co do wystroju kosciola to ja nawet myslalam zeby im kwiaty jakies zorganizowac a one by to jakos udekorowaly, ale to musze z ta siostra pogadac..ide patrzec w Twoj watek! pozdrawiam


Dodany tekst: 20 Sty 2009, 13:41:33

Cytat: elizapj w 13 Sty 2009, 19:56:33
pelna powaga. nadal nie mam co Wam pokazywac, a raczej jak...
wczoraj pisal nasz fotograf, ze planuje skonczyc nasz tradycyjny album z koncem stycznia.
obecnie mamy jedynie zdjecia malej rozdzielczosci kt sluzyly temu bysmy sobie wybrali ktore chcemy.
i tych jest przeszlo 800, wiec na picase nie wrzucalam..bo jest ich za wiele. byc moze nam zrobi strone byc moze nie....ale gdy juz bedzie wszystko skonczone, nawet jesli strony nie przygotuje, to ulubione umieszcze w picasie i sie podziele, obiecuje:)
:)
to fajnie :)
czekamy z niecierpliwością :)