Autor Wątek: zwiastun profesjonalnych na 7 i 8 relacja Elizypj: troche fot gosci st 1,5,7,8  (Przeczytany 23754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

zwiastun profesjonalnych! relacja Elizypj: troche fot gosci st 1,5
« Odpowiedź #100 dnia: 02 Wrz 2008, 19:52:30 »
nie mogac sie doczekac fotek zaczelam glebiej szperac na blogu naszego fotografa:) i o ile przez ostatnie kilka dni nie wchodzilam w archiwa spodziewajac sie naszych fotek gdzies na wierzchu, dzis wpadlam na 3 fotki z naszego slubu:)!!!
tylko na 1 widac nas....w koncu to jego blog, wiec pisze bardziej o tym, co przezyli w wawie, a nie prezenetuje nasze fotki.
z reszta na zdj gdzie nas widac, widac rowniez naszego fotografa:) jest to wiec zdjecie "backstage robienie zdjec" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zrobione przez asystentke Julie:)

tu link, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i trzeba zjechac do postu: " 14.365"

jesli gdzies wiecej znajdziecie, to bede wdzieczna za cynk:D domyslam sie, ze komus sie zechce dalej zawedrowac...bo fotek ze slubow ma sporo i sa niektore przesuperowe:)
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2008, 20:24:17 wysłana przez elizapj »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

elizapj czekamy na więcej, razem z Tobą  :hihi:

czy mogłabyś zdradzic w jakiej kwiaciarni robiłaś bukiet slubny?

elizapj

martullek moge jak najb polecic swoja florystke, ale ona tylko wspolpracuje z jakas kwiaciarnia, i pracuje z domu. przesle dane na priv, bo musialabym podac nr jej kom na strefie
a babka jest ekstra  :ok: robila dla mnie: butonierki, moj bukiet, 3 bukiety moich druhen, 2 duze wiazanki na taras, 2 duze na hall, i 1 na pianino. kazda byla super:)
udekorowala mi tez dlugopis do ksiegi wpisow - zaluje, ze narazie nie mam zadnej jego fotografii, bo byl super i byl dokladnie taki jak wzor o jaki prosilam:)
rowniez idealnie wg wzoru robila mi:
- dekoracje samochodu
- rozki do platkow
i szykowala platki oraz roze do wlosow po zdjeciu welonu
jest jedna z moich wesolno slubnych uslugodawcow, do kt nie mam zadnego zarzutu:)
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2008, 21:30:45 wysłana przez elizapj »

Strefa Ślubna

elizapj

jeszcze troche fot gosci
« Odpowiedź #103 dnia: 09 Wrz 2008, 02:15:52 »
na prof bede musiala poczekac dluzej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale za to dzis dostalam plytke od kolezanki i jest kilka ekstra...kto widzial nk lub fb, mogl widziec niektore...ale te sa chyba w lepszej rozdzielczosci:)

elizapj

jeszcze troche fot gosci
« Odpowiedź #104 dnia: 09 Wrz 2008, 02:17:10 »
i to

Strefa Ślubna

jeszcze troche fot gosci
« Odpowiedź #104 dnia: 09 Wrz 2008, 02:17:10 »

elizapj

jeszcze troche fot gosci
« Odpowiedź #105 dnia: 09 Wrz 2008, 02:18:47 »
 :hammer:
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz 2008, 02:26:02 wysłana przez elizapj »

elizapj

jeszcze troche fot gosci
« Odpowiedź #106 dnia: 09 Wrz 2008, 02:24:16 »
poprzednie sie u mnie otwiera w kompie prawidlowo haha, nie wiem czemu po zalaczeniu bokiem  :puk:

« Ostatnia zmiana: 09 Wrz 2008, 02:27:21 wysłana przez elizapj »

elizapj

jeszcze troche fot gosci
« Odpowiedź #107 dnia: 09 Wrz 2008, 02:25:29 »
i to choc niewiele na nim widac i jakosc nietego...bardzo lubie to zdjecie :wub:
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz 2008, 02:27:38 wysłana przez elizapj »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
hahaha!

i już mam częściową odpowiedz.. rozpływam się w zachwytach już teraz.. to co będzie jak zoabczę całą serię zdjęć?
Zemdleję pewnie i R. będzie musiał zastosować "usta-usta"! Hmmm... też fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

maroonbug

• Gość
Eliza, matko, jakas Ty piekna! Wygladalas zjawiskowo po prostu. Czekam niecierpliwie na profesjonalne zdjecia, bedzie uczta dla oczu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj !

elizapj

Eliza, matko, j...Czekam niecierpliwie na profesjonalne zdjecia, bedzie uczta dla oczu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj !
maroonbug, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wyedytuj ten text :-[

magdalinska

powtorze za maroonbug.... piekna kobieta jestes.......... cudnie wygladałas, juz sie nie moge doczekac profesjonalnych zdjec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pięknie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
elizapj - no co z tymi zdjeciami ?!?!?!?! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Doczekac sie nie moge, nooo...

elizapj

anupka nocny marku:)
niestety chyba nie predko. my a fotgraf to tysiace km:( wiec nie ma jak sie spotkac i wybrac fot:(
plan jest taki, ze fotograf ma nam przeslac calosc na plycie, z czego my mamy powiedziec co wybieramy, odsylamy i dopiero on rusza...
moglby plytke dawniej juz przeslac, ale chcemy wyboru dokonac wspolnie, a ja sie z mezem nie widze od 29.08:( schodza sie nasze sciezki dopiero 27.09, na 2 dni. wtedy mamy zamiar sie za to wziac!:D
wychodzi na to, ze na poczatku pazdz mozemy sie spodziewac fotek na stronie, te papierowe to chyba pozniej:(...

Strefa Ślubna

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
o buu.. to długo strasznie...
U nas było tak, że te do prezentajcji internetowej nasza fotograf wybierała sama. Na naszą prośbę zmieniła potem podkład muzyczny i kilka zdjęć. Reszte - chyba 1400 dostaniemy na płycie. To będą plus minus wszystkie chyba. I też - ze wzgl. na odległość - wyśle nam całość pocztą. No z tym, że my nie chcieliśmy albumu w formie tradycyjnej, więc sami sobie możemy wybrać jakie fotki chcemy.

elizapj

czekac trza jeszcz sporo ale dzis uchylil sie rabek
« Odpowiedź #116 dnia: 18 Wrz 2008, 19:19:47 »
ok, to juz wiecie ze musimy czekac. ale wlasnie sie dowiedzialam, ze owa plytka jest slana juz dzis  brawo

z w miedzyczasie mam kolejny zwiastun tego co mnie czeka, bo znowu cos wyladowalo u niego na blogu
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo jesli ktos bedzie to czytal nie dzis to tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o dziwo wybral do bloga wlasnie nasze pozowane, pleneru jako takiego nie chcielismy i nie mielismy, ja wolalam miec wiecej fotoreportazu i jedynie kilka ujec na starowce, skoro i tak tam byl slub
« Ostatnia zmiana: 18 Wrz 2008, 20:01:19 wysłana przez elizapj »

wrobelek0403

elizapj, wlasnie do mnie dotarło, ze nie zamiesciłam swoich zachwytów w Twoim watku  :hammer: :hammer: wygladaliście pieknie, a Ty wrecz zachwycająco  brawo brawo brawo no i czekam na pełną relację fotograficzną  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

elizapj

elizapj, wlasnie do mnie dotarło, ze nie zamiesciłam swoich zachwytów w Twoim watku  :hammer: :hammer: wygladaliście pieknie, a Ty wrecz zachwycająco  brawo brawo brawo no i czekam na pełną relację fotograficzną  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przytul dzieki!

elizapj

wczoraj nie wiem co mnie naszlo ale wrocilam do bloga. mialam krociutko cos tam wspomniec...i wrocil moj nalog blogowania!!!
przy okazji wrzucilam troche fot. akurat pasowaly do tego o czym pisalam...
no i chyba sie juz nie zdobede na dalsza czesc relacji, kt obiecywalam na poczatku tego postu...ale jesli ktos ciekawy, relacjonuje w pewnym sensie w blogu rzeczy, o kt tu niekoniecznie pisalam:)

Basia

elizapj nie wiem jak to się stało że dopiero teraz znalazłam Twoje zdjęcia...
i szczęka mi opadła... :surprise:

wyglądałaś bajecznie! miejsce na wesele też piękne- sama je rozważałam..!
łączę sie w zachwytach poprzedniczek i w oczekiwaniu na profesjonale zdjęcia.... wtedy to już całkiem odlecę...

Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

elizapj

tym, kt tak jak i ja niecierpliwie oczekuja na nasze fotki prof daje znac, ze sie dzis w blogu rozpisalam o planowaniu fotografowania i kilka z kolekcji pryw nowych fotek umiescilam

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
Ech Eliza... i znow tylko kilka fotek, Ty to potrafisz stopniowac emocje! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No pieknie, jak zwykle!
Przeczytalam Twoj wpis w blogu - kurcze, jak to sie wszystko zgadza z tym brakiem czasu, planowania, fotek jakie sie chcialo... i tym, ze nie mozna miec wszystkiego, niestety....

A tak OF - w ktorym kosciele braliscie slub? Bo to wyjscie wyglada jak "moja" katedra...

elizapj

A tak OF - w ktorym kosciele braliscie slub? Bo to wyjscie wyglada jak "moja" katedra...
ta sama epoka:) to Nawiedzenia NMP na nowym miescie

kffiatek

Elizapj ja już nie wiem czy pisałam czy nie o twoich zdjęciach, jeśli nie to napiszę teraz- według mnie miałaś naładniejszą stylizację na naszym forum Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (tylko mi się nie obrażać- to moja mała prywatna opinia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

czekam na profesjonalne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj