a my już rok po ślubie i jestesmy happy and gay

Zaczęty przez kamelia04.08.2007, 04 Sie 2008, 16:14:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamelia04.08.2007

Rocznicę świętowalismy kolacją w Granadzie przedwczoraj, w rewelacyjnej restauracji Chikoto. Podróż poślubna przesunęła sie nam o rok, ale nie ma co płakac z tego powodu. Andaluzja jest piekna i tak. Polecam.

Okazuje sie, że małżenstwo moze byc bardzo fajne, wszystko zależy kogo sie wybierze.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane


zuzia

kamelia04.08.2007,
wszystkiego najlepszego :)  :flowers:

ishka82

#3
kamelia04.08.2007, życz stu lat szczęścia :flowers: :flowers: :flowers: Ja też ślubowałam 4 sierpnia zeszłego roku ;)

zosia2007



kamelia04.08.2007

rilla84

rośnie, ostatnio jednak zgromadziła mi sie woda w stopach i łydkach i wygladam jak słoń.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

vobi

kamelia, 100 szczesliwych lat razem i ... zdrowego bobasa (i jak najmniej ciazowych niedogodnosci ;))

jusia

kamelia kolejnych szczesliwych lat zycze :) i lacze sie w bolu, co do opuchniecia, bo mam ten sam problem  przytul
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

sierpniowajulka

szczęścia przez kolejne dziesięciolecia wspólnego życia! :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

Cytat: kamelia04.08.2007 w 04 Sie 2008, 16:14:57
Okazuje sie, że małżenstwo moze byc bardzo fajne, wszystko zależy kogo sie wybierze.
no pewnie :clapping: gratuluję trafnego wyboru zatem i życzę żeby tak już było zawsze pięknie!

Kasia

kamelia dawno Cie nie było

gratuluję i kolejnych szczęśliwych rocznic życzę :)  :flowers:

kasiad

Kamelia,wszystkiego najlepszego :)

Nam również podróż poślubna przesunęła się na rok po ślubie i mamy zamiar niedługo ją odbyć :)

Troszkę się bałam podróżować samolotem w ciąży,ale lekarz mnie przekonał :)

salsa

kamelia04.08.2007
gratulacje i najlepszego!
nie zaglądasz tu do nas choc widze ze na gazecie sie udzielasz i to hmmm, jestes ostra jak brzytwa!  what
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

bo tutaj nikt by jej na to nie pozwolił, więc się wyżywa na tych biedaczkach z gazety ;D

kamelia!!! wszystkiego najlepszego!!!

siog

Wszystkiego naj!

Granada cudowna, prawda?  brawo

kamelia04.08.2007

siog

przed władowaniem sie pieluchy chciałam zobaczyc Andaluzję i Noramndię.

W Andaluzji właśnie byłam (to troche inna europa, do której jestem przyzwyczajona, ale jaka niesamowita), pojechaliśmy na Gibraltar też. Nogi mi właziły w tyłek od łazenia, a stopy obrzekły jak u słonia od gorąca.
Teraz w dlugi weekend jedziemy do Normandii.

Siog, jakie są wyprzedaże w Granadzie i Sevilli, ach...
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

#17
golinda

kolezanko miotło, ty  mnie znasz i wiesz, że dla głupoty ludzkiej jestem straszna  >:D >:(, a czasami wyglada to tak:  :hammer:, a innym razem jeszcze niestety tak:  :wall:

Szkoda, ze nie moge byc z wami w W-wie 13-tego  :(.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

golinda

Cytat: kamelia04.08.2007 w 12 Sie 2008, 15:24:19
golinda

kolezanko miotło, ty  mnie znasz i wiesz, że dla głupoty ludzkiej jestem straszna  >:D >:(, a czasami wyglada to tak:  :hammer:, a innym razem jeszcze niestety tak:  :wall:

Szkoda, ze nie moge byc z wami w W-wie 13-tego  :(.

no znam, znam :)

szkoda, ja też żałuję :(

siog

Cytat: kamelia04.08.2007 w 12 Sie 2008, 15:21:48
siog

przed władowaniem sie pieluchy chciałam zobaczyc Andaluzję i Noramndię.

W Andaluzji właśnie byłam (to troche inna europa, do której jestem przyzwyczajona, ale jaka niesamowita), pojechaliśmy na Gibraltar też. Nogi mi właziły w tyłek od łazenia, a stopy obrzekły jak u słonia od gorąca.
Teraz w dlugi weekend jedziemy do Normandii.

Siog, jakie są wyprzedaże w Granadzie i Sevilli, ach...


Kamelia
ja zyc bez Andaluzji nie moge:) no i moj dziadek z Granady:)

P.S. Gratuluje coreczki:) :roza:

zuzia

Cytat: kamelia04.08.2007 w 12 Sie 2008, 15:24:19
Szkoda, ze nie moge byc z wami w W-wie 13-tego  :(.

no szkoda! wieki temu widziałyśmy się w Tam Tam :)