Ślub i plener Jowity

Zaczęty przez jowita, 02 Sie 2008, 13:11:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jowita

Jako że dawno temu obiecałam, a o obietnicach nie zapominam pokazuje nasze zdjęcia. Ślub mieliśmy 24 maja 2008 r.
Co do relacji chyba już jej nie będę pisać, bo mam wrażenie że to tak dawno było. Emocje duże, choć o dziwo ja płaksa, byłam uśmiechnięta całe błogosławieństwo ( tego najbardziej się bałam). Łzy w oczach pojawiły się dopiero podczas przysięgi gdy mój mąż takim pewnym, doniosłym głosem, patrząc mi w oczy mówił "Ja, Marcin...." Kurcze aż na samo wspomnienie poleciały mi łzy. Ech...
Wesele jak najbardziej się udało, choć oczywiście teściowa nie byłaby soba gdyby nie zrobiła kilku przypałów. Goście sie bardzo dobrze bawili, co wielokrotnie nam powtarzali (ich miny nie wskazywały na nic innego).
Na maksa zawiodła pogoda, wprawdzie nie padał deszcz ale było zimno. Ja oczywiscie nieprzygotowana na taką pogodę wypożyczyłam w piątek jakieś futerko do przejazdu bryczką, ale niestety musiałam użyc go również podczas przyjmowania życzeń.
Szybko minęło, aż żal ...

Te z Was które pomagały mi z suknia i odradziły paskudny kwiatek mają okazję ocenić efekt końcowy (choć nie zdecydowałam się też na kolorową szarfe proponowaną przez sierpniowąjulke.

I na koniec
Choc wiele się nie udzielałam, to dzięki Wam mój ślub i wesele było wyjątkowe. Tak wiele pomysłów m.in. suknia, welon, dekoracja sali, zaproszenia, bukiet i wiele innych to wszystko dzieki Waszym pomysłom.
Dziekuję.
www.jowitaimarcin.pl

wredotka

jowitko, slicznie wygladas, zdjecia super. Na prawde az milo na was popatrzec. Te storczyki tez sa cudne i bardzo pasuja do calej stylizacji :) wiedzmy to jednak maja oko ;D

didi_loczek

jowita wyglądałaś ślicznie, francja-delegancja jak mówi jeden zgniłek ;)
moje gratulacje!  :flowers:


szelma

Gratulacje! :drunk: Śliczne zdjęcia :). Najbardziej podoba mi się to, kiedy Twój Mąż kręci Tobą w powietrzu - świetne ujecie :).

mika

Jowita moje wielkie gratulacje!

sputnik_sweetheart

Gratuluję! bardzo ładne zdjęcia, wyglądalaś pieknie i przystojny mąż :) wszystkiego dobrego!

Basia

jowita serdeczne gratulacje! :flowers:

wyglądaliście ślicznie!!!!

zdjęcia super!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

tachogti

Super zdjecia!
Wygladaliscie przeuroczo!
Mnostwo milosci! i Gratulacje :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zwierzatko_mojej_mamy

jowita nie dosc, ze pieknie wygladaliscie to jeszcze wraz z zamazpojsciem uzyskalas zdolnosc lewitacji :D  lol lol lol zdjecie jest niesamowite ;D gratulacje :D:D  brawo :flowers: brawo :flowers: brawo
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

natka

Gratulacje!! i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia  :flowers:
Piekny mialaś bukiet :) naprawde fantastyczny :) i ten welon :) w ogole wszystko wyszlo pieknie :) gratulacje :)

jusia

Wielkie Gratulacje  :flowers: 100 lat w miłości i szczęściu  :love:
powtórze za pozostałymi: zniewalający welon i Pan Młody też całkiem, całkiem  :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zosia2007

jowita duzo szczęścia wam życzę :)

sierpniowajulka

#13
A Ty nam welonu nie chciałaś pokazać!!! Piękny. :) Gratulacje i wszystkiego dobrego jeszcze raz.
PS. Jak już będziesz miała zdjęcia w domu, to wrzuć je na picassę - plizzz! - ciężko je się ogląda, a chciałabym zobaczyć sobie wszystkie. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jowita

Cytat: sierpniowajulka w 04 Sie 2008, 13:45:22
PS. Jak już będziesz miała zdjęcia w domu, to wrzuć je na picassę - plizzz! - ciężko je się ogląda, a chciałabym zobaczyć sobie wszystkie. :)

Wiem, że ten układ nie jest idealny do ogladania wchodząc w miniaturki, ale tam  po prawej stronie u dołu są takie szare kółeczka i to ostatnie naciskając przechodzisz do kolejnego zdjęcia. Mam nadzieję że to pomoże.
Oczywiście dziękuję za wszystkie miłe słowa.
Pisałam o welonie, ale wtedy on nie był problemem więc nikt nie skupił na nim uwagi, choć właśnie zwierzakowi obiecałam jego pokazanie juz po wszystkim. Do przymiarek go nie zakładałam żeby sie zbytnio nie ubrudził. Właśnie welon został mi na pamiątkę i nadal wisi na szafie a ja nie mam sumienia go spakować i schować.
Mężowi chyba nie powiem że i inne panie twierdzą że jest przystojny :) Niech żyje w nieświadomości  ;)

rubin04

Jowita - serdeczne gratulacje!!

Bardzo piękny welon!

(Ja swój tez zostawiłam na pamiątkę :-) )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

gratulacje:)

ze strony tytulowej bylam pewna ze masz dlugie wlosy haha. musisz koniecznie zapuscic;)

wszystkiego najlepszego na nowej drodze!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jowita

Cytat: elizapj w 05 Sie 2008, 00:23:57
gratulacje:)

ze strony tytulowej bylam pewna ze masz dlugie wlosy haha. musisz koniecznie zapuscic;)


Ja miałam dość długie włosy na ślubie, ścięłam właśnie na sesję plenerową.
I jeszcze raz dziękuję za wszystkie gratulacje

Kasia

Gratuluję :)

Pięknie wygladaliscie  :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

elizapj

Cytat: jowita w 05 Sie 2008, 18:51:38
Cytat: elizapj w 05 Sie 2008, 00:23:57
gratulacje:)

ze strony tytulowej bylam pewna ze masz dlugie wlosy haha. musisz koniecznie zapuscic;)


Ja miałam dość długie włosy na ślubie, ścięłam właśnie na sesję plenerową.
I jeszcze raz dziękuję za wszystkie gratulacje

aha to wszystko jasne:)
ja jestem wielka fanka dlugich wlosow u 'doroslych' stad taka mania zwracanai na to uwagi;) jeszcze raz wszystekigo naj!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Chermelle

Gratulacje i wszystkiego naj naj naj  :roza: :flowers: :roza: :flowers:

emcia


malybob

gratuluje!
pS.piekny welon!