Wymiary plodu

Zaczęty przez nionczka, 02 Sie 2008, 10:28:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Juz sobie kiedys z Vobi porównywalysmy rozmiary naszych dzieci, ale to bylo w innym watku. Wklejam Wam tabelke z wymiarami plodu, ktorej szukalam (jak zawsze podaje srednie wymiary, ale zawsze to cos).
Pierwsza jest od 8 do 20 tygodnia a druga od 20 do konca.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

wiadomo, że jest to orientacyjne, bo rodzą sie dzieci 49 cm i 62 cm i jedne i drugie sa zdrowe.

Moje podobno jest duże, zastanawiam sie jak ja to urodzę.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zosia2007

kamelia04.08.2007 dawno cię nie było. jak znosisz ciążę?

kamelia04.08.2007

zosia2007

dzieki, wszystko dobrze, mam tylko obrzęk nóg, że wygladam jak słoń, a leki nic nie dają. Reszta ok.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

nionczka

Cytat: kamelia04.08.2007 w 04 Sie 2008, 16:28:42
wiadomo, że jest to orientacyjne, bo rodzą sie dzieci 49 cm i 62 cm i jedne i drugie sa zdrowe.

Moje podobno jest duże, zastanawiam sie jak ja to urodzę.

Moze pozniej zwolni tempa?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

kamelia04.08.2007 a moze nie jest tak strasznie? gatka , ktora wlasnie urodzila, miala ogromnasty brzuch i na 2 tyg. porzed porodem pomierzyli tu i owdzie dziecie i straszyli, ze duzo wieksze i ciezsze i ze juz wtedy wymiary ponad przecietne mialo i co - 3800 i 56, w godzinke!!! :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

brawurka

podobno do 20 tyg dzieci rozwijaja sie podobnie potem zaczynaja sie roznice

nionczka

Podnosze bo pojawiaja sie pytania o wage :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

nionczka dzieki, nie pomyślałam nawet żeby użyć wyszukiwarki:/

Angie

Ale super ta tabela. Wychodzi na to że ja mam krótką grubaskę/grubaska. W 17 tygodniu było około 12 cm i waga orientacyjnie 220g :)

eva_luna

a moja mala to sredniaczek, wszystko zgodnie z tabela :D lekarz przewiduje 3500 na 9.12

dragonfly

a mi nigdy nie mowia ile wazy... albo ile mysla, ze wazy.... wiem tylko ze jest 2 tyg do tylu (ale to u mnie chyba dziedziczne, bo kazde z nas (ja, siostra i brat) urodzone po terminie, z waga ponizej 2,800 a mama odzywiona, niepalaca)
dla mnie pasi, mniej sie bedzie wyciskac ze mnie ;)

giga

nionczka fajna tabela. Wiadomo wymiary orientacyjne.Mój Arkadiusz jak się urodził miał 58 cm i ważył 4050 g :
                            :babyboy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login