nasza bomboniera i woreczki z ryżem i grosikami:)

Zaczęty przez feeling.good, 01 Sie 2008, 16:04:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Niedawno postawoniłam przygotowac jednak prezenciki dla gości. Kiedy wcześniej orientowałam się w kosztach, niestety drogo to wychodziło (np. migdały w woreczkach).
Kupiłam kulki waflowe w dwóch smakach: kokosowym i orzechowym. K
ażda jest zapakowana w osobną folijkę, więc dodałam tylko karteczkę, owinęłam celofanem i przewiązałam białą i zieloną wstążeczką.

Planujemy rozdawać je gościom podczas składania życzeń pod kościołem, tak by podziękowac też gościom, którzy będą mogli być z nami tylko w kościele. Jedna zdruhen pewnie będzie je trzymać w koszu.

Dziś zrobiłąm sto, więc postanowiłąm się pochwalić:) W następnych dniach zabieram się za kolejne:)

feeling.good

i jeszcze dwa zdjęcia

inkageo

Imagine there is no hate

zosia2007

extra, szkoda, że ja na to nie wpadłam :(

elve

feeling.good bardzo fajny pomysł
teraz widzę sens rozdawanie czegoś gosciom :)

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

chudonoga

oooo, jakie fajne. prosto, sympatycznie i efektownie.

Feeling, podpowiesz gdzie kupiłaś folię? Czasem potrzebuję takiej do pakowania prezentów lub pierniczków na święta i zazwyczaj kupuję w kwaciarni. Ale panie życzą już sobie 4 pln za płachtę, więc szukam alternatywnego dostawcy ;-)

mignon

Świetny pomysł brawo, bardzo fajnie wyglądają te paczuszki

feeling.good

Cytat: chudonoga w 05 Sie 2008, 09:45:21
oooo, jakie fajne. prosto, sympatycznie i efektownie.

Feeling, podpowiesz gdzie kupiłaś folię? Czasem potrzebuję takiej do pakowania prezentów lub pierniczków na święta i zazwyczaj kupuję w kwaciarni. Ale panie życzą już sobie 4 pln za płachtę, więc szukam alternatywnego dostawcy ;-)


Nie wiem skąd jesteś, ale ja kupiłam ją w Coście (sklep z różnymi duperelami, ozdobami, w tym głównie ślubnymi). Zapłaciłam za cały zwój coś lekko ponad 10 złotych. Zużyłam około 15 arkuszy, a jest ich jeszcze sporo. Też zawsze kupowałam w kwiaciarniach, ale panie sobie jak za zboże życzą:)

feeling.good


martos82

Bardzo fajny pomysl.
Tez mialam Cie pytac gdzie kupilas celofan. Nie wiedzialam, ze w Coscie jest, na pewno sie tam przejde. Feeling.good a nei wiesz czy w Coscie sa takie plastikowe pojemniki na ciasto dla gosci?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good


balbina

świetne te woreczki  :clapping: też sama szyłaś ??? ale ty jesteś wytrwała i uzdolniona , w nagrodę  :drunk: hehe tylko skąd tyle grosików nazbierać , musiałaś dawno zacząć :)

feeling.good

#13
Woreczki szyła mama narzeczonego w czasie zimy, a ja teraz z moja tylko doszywałam wstążeczkę. Narzeczony pakował:)
A grosiki faktycznie zaczęłąm zbierać rok temu.

Dziękuję za piwko i odlewam:)

Cytat: martos82 w 05 Sie 2008, 16:55:19
Bardzo fajny pomysl.
Tez mialam Cie pytac gdzie kupilas celofan. Nie wiedzialam, ze w Coscie jest, na pewno sie tam przejde. Feeling.good a nei wiesz czy w Coscie sa takie plastikowe pojemniki na ciasto dla gosci?

Przejeżdżałam dzisiaj w pobliżu Costy, więc postanowiłam spradzić dla Ciebie czy są pojemniki.
Są:) Niestety nie wiem w jakiej cenie, bo kłębiło się obok nich mnóstwo osób.
W makro płaciliśmy chyba około 3 złotych za 10 sztuk.

martos82

Feeling good strasznie Ci dziekuje.  Polewam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

feeling.good bardzo fajny pomysł, żeby dawac przed kościołem
my prezenciki dla gości zrobiliśmy tez sami ale z rafaello - w celofanie po 3 rafaello i kremowe wstążeczki
ale były dopiero na weselu, podoba mi sie pomyśl, żeby zrobic to przed kościołem, bo jest to bardziej zaakcentowane no i tak jako mówisz, dostają tez osoby zaproszone tylko na slub:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: chudonoga w 05 Sie 2008, 09:45:21
oooo, jakie fajne. prosto, sympatycznie i efektownie.

Feeling, podpowiesz gdzie kupiłaś folię? Czasem potrzebuję takiej do pakowania prezentów lub pierniczków na święta i zazwyczaj kupuję w kwaciarni. Ale panie życzą już sobie 4 pln za płachtę, więc szukam alternatywnego dostawcy ;-)

my tez pakowalismy w celofan, dostaliśmy go od kwiaciarni, ktora robiła moj bukiet slubny:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

feeling.good

Cytat: salsa w 09 Sie 2008, 15:59:52
feeling.good bardzo fajny pomysł, żeby dawac przed kościołem
my prezenciki dla gości zrobiliśmy tez sami ale z rafaello - w celofanie po 3 rafaello i kremowe wstążeczki
ale były dopiero na weselu, podoba mi sie pomyśl, żeby zrobic to przed kościołem, bo jest to bardziej zaakcentowane no i tak jako mówisz, dostają tez osoby zaproszone tylko na slub:)

Znajoma opowiadała mi o ślubie , na którym właśnie tak były rozdawane. Bardzo mi się ten pomysł spodobał.
Zakupiłam już białe, wilkinowe kosze, w krótych druhny będą trzymały kuleczki. Pozostaje jeszcze zorganizować jakieś uchwyty:)

chudonoga

Za namiar na Costę polewam. Myślałam, że to taki typowy sklep ze ślubnym badziewiem. A tu proszę, proszę, można nabyć to i owo.