Mini podróż poślubna;)

Zaczęty przez misiak_maly, 08 Sie 2007, 11:38:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiak_maly

Hej dziewczęta,
poradźcie gdzie się wybrać w podróż poślubną gdy ma się 3 dni urlopu po ślubie??? Nowa praca. Zaznaczę, że to musi być coś ekstra (taniego;) bo jeśli mam zostawić mojego synunia to chciałabym mieć fajne wspomnienia. Może jeszcze dodam, że ślub 10 listopada więc z last minute chyba nici...

Pozdrawiam planujące

Adasia

Cześć :)

My mieliśmy też mało urlopu po ślubie, i na 3 dni wybraliśmy się do Zakopanego i chodziliśmy sobie po górach :) Było Fajnie :)

Buźka

inkageo

Najbliżej Wam w góry :) Znam super pensjonat, ale w Kotlinie Kłodzkiej, to chyba za daleko..
Imagine there is no hate

salsa

mozna przez 3 dni sie byczyc w domu
własciwie to w łózku
duzo seksu
sniadanie w łózku, winko i romantyczne filmy

lepeij pobyc ze soba i sie nacieszyc po tym bałaganie slubno-weselnym niz sie na dwa dni szarpac z wyjazdem

pojedziecie jak bedziesz mogła sobie pozwolic na dłuzysz urlop :)  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

misiak_maly

No tak, byczyć w łóżku też się można - tylko nie w moim przypadku, bo jak zostanę w domu (teściów de facto-bo ja mieszkam w Bydgoszczy a ślub w górach) to zamieszania nie będzie końca, a mając dziecko to się raczej nie odpoczywa. A tak jak będę miała jakiś wyjazd to mały zostanie z babciami (bo moje sumienie nie pozwoli na porzucenie potomstwa bez ważnej przyczyny jak choćby podróż poślubna) i my w długą pierwszy raz od baaardzo dawna... wymażony spokój :roll:
Aż mi się miło robi na samą myśl...

misiak_maly

To Zakopane brzmi zachęcająco - blisko - może jakiś miły pensjonat z kominkiem... ktoś coś poleca?

vobi

Polecilabym Ci 3-dniowy wypad w Pieniny (z Wadowic daleko nie bedziesz miala :), ale w listopadzie moze juz byc problem z pogoda. Moze Slowacja? Jakies termalne baseny na przyklad? Jest ich tam sporo....

salsa

Cytat: "misiak_maly"No tak, byczyć w łóżku też się można - tylko nie w moim przypadku, bo jak zostanę w domu (teściów de facto-bo ja mieszkam w Bydgoszczy a ślub w górach) to zamieszania nie będzie końca, a mając dziecko to się raczej nie odpoczywa. A tak jak będę miała jakiś wyjazd to mały zostanie z babciami (bo moje sumienie nie pozwoli na porzucenie potomstwa bez ważnej przyczyny jak choćby podróż poślubna) i my w długą pierwszy raz od baaardzo dawna... wymażony spokój :roll:
Aż mi się miło robi na samą myśl...


a no chyba ze tak:)


w takim razie koniecznie wyskoczcie na te 3 dni, niech sie babcie nacieszą  wnukiem a wy sobą:)))

tylko moze nie zakopane, tam jest falujacy tłum turystów
jesli pojdziecie w gory to ok, zakopane sie sprawdzi, ale jesli bedziecie chcieli posiedziec w zakopcu lub co najwyzej odwiedzic ktorąś z popularnych dolin, to tłumy tłumy tłumy
pieniny to duzo lepszy pomysł
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: "vobi"Polecilabym Ci 3-dniowy wypad w Pieniny (z Wadowic daleko nie bedziesz miala :), ale w listopadzie moze juz byc problem z pogoda. Moze Slowacja? Jakies termalne baseny na przyklad? Jest ich tam sporo....

zdecydowanie polecam jakies zrodla :) swego czasu byłam w Bardeyovskich Kupelach. Ale to sto lat temu bylo, wiec tylko nazwa zapamietalam, i ze fajnie bylo :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

Cytat: "misiak_maly"Hej dziewczęta,
poradźcie gdzie się wybrać w podróż poślubną gdy ma się 3 dni urlopu po ślubie??? Nowa praca. Zaznaczę, że to musi być coś ekstra (taniego;) bo jeśli mam zostawić mojego synunia to chciałabym mieć fajne wspomnienia. Może jeszcze dodam, że ślub 10 listopada więc z last minute chyba nici...

Pozdrawiam planujące

skoro tylko 3 dni to moze Krynica Górska?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Kata

my też nie mamy urlopu i planujemy 3-4 dniowy wypad gdzieś w Polskę. rozważamy Krynicę Górską, Kazimierz Dolny nad Wisłą lub Bieszczady. z reguły w tych miejscach poza sezonem wakacyjnym można bez problemu znaleźć niedrogo kwaterę i troszkę odpocząć. a rezerwować coś zamierzamy jakoś w połowie września, na jakieś 2-3 tyg. przed ślubem, więc Wy na pewno też coś znajdziecie. Zakopanego nie polecam bo tam o każdej porze roku jest mnóstwo ludzi i ciężko jest tam pobyć sam na sam z kimś bliskim.
życzę powodzenia w poszukiwaniu
Pozdrawiam

Kata

angy78

Ja tez ma tylko 3 dni i dlatego wybieramy sie w pierwszy weekend września do Karpacza. Pochodzimy po górach ( Śnieżka - kolejny raz ), zrelaksujemy się i pooddychamy czystszym powietrzem niż jest w mieście na codzień

Kasia

to zależy jaka formę wypoczynku preferujecie

dla zwiedzajacych mogę polecić LWÓW

blisko, tanio i duuuuuuuużo do zwiedzania

Lwów leży jakieś 60km od polskiej granicy :)
spokojnie można pojechać na własna rekę
nie jest to daleka podróż
ja byłam w czerwcu właśnie na 3 czy 4 dni
było super

jaghooda

A ja i tak wam zazdroszczę, że możecie pojechać gdzieś tylko we dwoje. Bo choć N. dostanie nawet 5 dni urlopu, to w podróż poślubną jedziemy na...ślub, do kuzyna N, i jaszcze ja będę świadkową.
Więc raczej nici z odpoczynku

grudniowa

Ja mam taką samą sytuację jak Ty, no prawie-nie posiadam potomstwa ( jeszcze :) )
My myslimy o mini podróży poslubnej do Lanckorony- właśnie żeby się pobyczyć. Atrakcjom turystycznym i zwiedzaniu mówimy NIE.
http://pentadeu.republika.pl/

Deremere

Ja też polecę tutaj domek na mini podróż poślubną:
https://szyszka-okuninka.pl/

Świetne miejsce z balią z hydromasażem, na pewno będzie się tam Wam wygodnie wypoczywało :)