test

Zaczęty przez ddu, 30 Lip 2008, 13:20:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

vobi glupiam - nie przeczytalam bez  :hammer:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

nie odwazylabym sie w zyciu definiowac plot jako "gadanie z sensem"... zwlaszcza nocnych  lol

zuzia

Cytat: ddu w 31 Lip 2008, 10:38:33
tak jest, życzę sobie dołączyć do największych internetowych plotkar.... :d
nooooo.... tylko bez takich!!!

ddu

ślubuję!!! i teraz trzeba mi wytłumczyć, jak mam to robić, gdzie się logować....eh

ddu


a wracając do tematu....
Cytat: sznapkowa w 31 Lip 2008, 10:20:05
Mojej koleżance test nie wykazywał ciąży chyba do 3 miesiąca...do tego czasu miała też miesiączki. Jak potwierdzono ciążę to był początek 4 miesiąca...
to jakaś masakra!
ja niby znam dość dobrze swój organizm. jeśli by się sprawdziło, tzn, że ciąża jak nic .
ale może jednak nie znam albo zaszły inne obiektywne okoliczności, które pozwolą mi jeszcze przez jakiś czas nie być mamą ...
choć moja mama i babcia i pół rodziny twierdzi, że już czas najwyższy!!!!!!

zwierzatko_mojej_mamy

ddu Pani ddu ;) nic nie trza - otwarly sie przed Toba w sposob magiczny wrota do plot - w strefie po godzinach, masz "strefa plot codziennych" i jazda :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

Cytat: ddu w 31 Lip 2008, 11:10:46
ja niby znam dość dobrze swój organizm. jeśli by się sprawdziło, tzn, że ciąża jak nic .

ddu, wbrew pozorom nigdy nie ma ciazy jak nic, nawet jak Ci wychodzi ze trafilas idealnie w "dzien plodny" (rany, jak ja lubie to okreslenie ;D)

Cytat: ddu w 31 Lip 2008, 11:10:46
choć moja mama i babcia i pół rodziny twierdzi, że już czas najwyższy!!!!!!
no prosze Cie...  :hammer:

ddu

na to własnie liczę.
choć z drugiej strony mój mąż to już chyba nawet przestał się stresować i kombinuje, jak poprzestawia meble :D

vobi

ddu, jak Cie to tak dreczy, to zrob ten test o ktorym marax pisala (Beta HCG?), on daje 100% pewnosci, musisz tylko upuscic troche krwi (w laboratorium!).

nionczka

Cytat: sznapkowa w 31 Lip 2008, 10:20:05
Mojej koleżance test nie wykazywał ciąży chyba do 3 miesiąca...do tego czasu miała też miesiączki. Jak potwierdzono ciążę to był początek 4 miesiąca...

To sie zdarza. Czytalam o tym i nawet kolezanka mi opowiadala o swojej znajomej, ktora chciala usunac ciaze (zaszla biorac tabletki antykoncepcyjne), ale okazalo sie, ze juz byla w 4 miesiacu.
Czasem krawienia w ciazy mozna pomylic z miesiaczka, poronienie z miesiaczka. Ale jestesmy skomplikowane!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Cytat: vobi w 31 Lip 2008, 11:52:22
ddu, jak Cie to tak dreczy, to zrob ten test o ktorym marax pisala (Beta HCG?), on daje 100% pewnosci, musisz tylko upuscic troche krwi (w laboratorium!).

a na to nie ma jakiegoś zlecenia? czy to prywatnie? ile kosztuje, wiecie?
jutro idę do szpitala ściągać szwy, bo mi jakiegoś guza wycinali, to mi może zrobią....

marax

Cytat: ddu w 31 Lip 2008, 16:28:55
Cytat: vobi w 31 Lip 2008, 11:52:22
ddu, jak Cie to tak dreczy, to zrob ten test o ktorym marax pisala (Beta HCG?), on daje 100% pewnosci, musisz tylko upuscic troche krwi (w laboratorium!).

a na to nie ma jakiegoś zlecenia? czy to prywatnie? ile kosztuje, wiecie?
jutro idę do szpitala ściągać szwy, bo mi jakiegoś guza wycinali, to mi może zrobią....

od 25-35 zl bez skerowania platnie mozesz zrobic ja mialam wynik za 2 h

ddu

o! cudownie, dzięki!

aurelia

jest też internetowy test ciązowy, po minucie wiesz czy jesteś w ciąży czy nie :)

internetowy test ciążowy

należy przyłożyć kciuk do zielonego okienka i trzymać 1-2 min. jeśli kwadrat zabrwi sie na czerowono, na 95% jesteś w ciąży, jeśli na niebiesko - nie jesteś w ciąży

ishka82

Cytat: aurelia w 31 Lip 2008, 18:44:55
jest też internetowy test ciązowy, po minucie wiesz czy jesteś w ciąży czy nie :)

internetowy test ciążowy

należy przyłożyć kciuk do zielonego okienka i trzymać 1-2 min. jeśli kwadrat zabrwi sie na czerowono, na 95% jesteś w ciąży, jeśli na niebiesko - nie jesteś w ciąży
lol lol lol o rany, z krzesła spadłam  lol lol lol

zwierzatko_mojej_mamy

aurelia no to fajowo- jestem :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

no to mi wyszlo ze w ciazy nie jestem  lol lol lol wedle testu internetowego

zuzia

Cytat: maraxela w 01 Sie 2008, 08:30:23
no to mi wyszlo ze w ciazy nie jestem  lol lol lol wedle testu internetowego
wiedziałam, że ściemniasz a te mdłości to nic innego jak kac!  lol lol lol lol lol lol lol

Agaaa

Cytat: ishka82 w 31 Lip 2008, 19:14:40
Cytat: aurelia w 31 Lip 2008, 18:44:55
jest też internetowy test ciązowy, po minucie wiesz czy jesteś w ciąży czy nie :)

internetowy test ciążowy

należy przyłożyć kciuk do zielonego okienka i trzymać 1-2 min. jeśli kwadrat zabrwi sie na czerowono, na 95% jesteś w ciąży, jeśli na niebiesko - nie jesteś w ciąży
lol lol lol o rany, z krzesła spadłam  lol lol lol

buahaha dobre...tak bardzo nie jestem w ciązy , że nawet kciuka nie musialam przykladac;)

gatka2804

no tak, ja tu czekam na poród niecierpliwie a tu okazuje się, że ja wcale w ciąży nie jestem...
;-)

zwierzatko_mojej_mamy

gatka2804 lol lol lol lol lol to najwidoczniej balonik polknelas - tak sie zbieram, zeby zadzwonic do Ciebie, czy to juz, ale iwdze, ze jeszcze ni ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gatka2804

jeszcze nie. A ten mój balonik to ma już nawet nie rozmiar arbuza tylko dyni. Także toczę się jak wieloryb

zwierzatko_mojej_mamy

gatka2804 bidoku  :flowers: :flowers: przytul przytul
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Mi tez wyszlo, ze nie jestem. A ja tu sliniaczki haftuje :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

to moze ten "test" na odwrót pokazuje :P