bielactwo

Zaczęty przez sputnik_sweetheart, 29 Lip 2008, 09:23:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Cytat: Kasia w 31 Lip 2008, 18:06:17
samoopalacz i ciuchy "opala" więc z melaniną nie ma to nic wspólnego

idac tym tropem mozna powiedziec i odbarwienia ciuchow pod wplywem slonca swiarcza o tym ze sweterek ma melanine  :P :P :P :P

salsa

#26
Cytat: maraxela w 31 Lip 2008, 15:51:17
Cytat: wredotka w 31 Lip 2008, 14:22:57
moja mama juz od jakis 10 lat co najmniej nie zaklada krotkiego rekawa. Strasznie sie zawsze meczy latem, bo nawet samoopalacze nie pomagaja i sie bardzo odroznia.


jak maja pomagac samoopalacze jak ona nie ma melanicy w tych miejscach  ::) ::) ::) ::) nie wiem czy ja dobrze kojaze ale samoopalacze wyciagaja melanine ze skory ?? a moze zle mysle

nie, samoopalacz posiada rożne substancje i i "farbuje" skórę na kolor opalenizny\dlatego  ta opalenizna jest inna od naturalnej
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: Kasia w 31 Lip 2008, 18:06:17
samoopalacz i ciuchy "opala" więc z melaniną nie ma to nic wspólnego

lol lol lol lol lol lol lol lol lol

dostajesz  :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marcheewka

Cytat: sputnik_sweetheart w 31 Lip 2008, 15:16:14
marcheewka tylko na dłoniach ma?

w zasadzie tylko na dłoniech jest to bardzo widoczne. Jeszcze trochę na łokciach i kolanach, dalej ( np. na twarz) na szczeście nie idzie.

sputnik_sweetheart

marcheewka moje są widoczne na wierzchu dłoni, na przegubach dłoni, na łokciach, pod pachami to mniej no bo tego się normalnie nie wystawia na słońce (tzn chodzi mi że dłonie to się zawsze chcąc nie chcąc opalą) Może i mi się tak zatrzyma, I hope so :flowers:

ishka82

sputnik_sweetheart przytul przytul przytul Nie znam nikogo z bielactwem, ale moja mama od lat ma łuszczycę i wiem jak choroba skórna potrafi dokuczyć, jak działa na psychikę. Nie łam się i nie opalaj, z tego co wszyscy piszą jest szansa, że się jakoś mocno nie rozwinie :flowers: