Polish-American affair: tydzien na wariackich papierach

Zaczęty przez adrianna79, 25 Sie 2007, 20:12:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

"help me" na butach Pana Młodego - genialne!!! :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

errata


adrianna79

bardzo dziekujemy za wasze mile slowa ... moj mezusz pozdrawia wszyskie polskie slicznotki... bo przeciez polskie dziewczyny maja najwiecej witaminy :-)

salsa

adrianna79, ale o co chodzi z tymi butami pana młodego??? kto mu to nakleił???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

gratulacje

hehe a buty Młodego super

już to kiedyś widziałam i bardzo mi się podoba :)

adrianna79

z tym "help me" to byl kawal. zostalo zrobione zdjecie gdzie jason kleczy przed samochodem ze zlozonymi rekoma i "prosi" boga zeby mu pomogl na przyszle lata malzenstwa;

zuzia

ja zapowiedzialam mojemu K., że jak zobacze cos takiego na jego butach to naprawde mu pomoge i... uciekne :D

adrianna79

jason mowi, ze modlil sie zapale, ale nikt mu nie pomogl.. a teraz tak zle ma :-)...

kartynka

Adriana! Gratulacje i wszystkiego najlepszego!Slicznie wygladaliscie! Suknia wyglada fantastycznie!!!!!
Ciesze sie ze wszystko sie udalo! Wszystkiego naj!!!!!!! x

salsa

Adrianna, obejrzałam sobie raz jeszcze Twoje fotki, wygladałas tak pięknie i znowu ten usmiech:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

adrianna79

Cytat: salsa w 09 Lip 2008, 20:33:31
Adrianna, obejrzałam sobie raz jeszcze Twoje fotki, wygladałas tak pięknie i znowu ten usmiech:)

oj kochana.. dzieki bardzo... cos musze sie zabrac za te zdjecia zeby je do albumy powkladac..

Kasia


sputnik_sweetheart

no właśnie, Adriana ;) ja też sobie odświeżyłam po krakowskim spotkaniu fotki a że mi się podobasz to już artykułowałam ;D

adrianna79

Cytat: Kasia w 22 Lip 2008, 08:28:04
adriana a gdzie masz te obrobione już fotki?

nie mam tych zrobionych na picus glancus... dal mi jakies 80 ale... nawet nie chce na nie patrzec... na razie nie zalezy mi... jak wczesniej pisalam... jason ich nie chce ogladac.. a jego rodzice tez nie pytaja o album... za to mamy swietny film... ten jason ogladnal i powiedzial ze sie udal. prawde powiedziawszy wole wydac kase na cos innego niz na taka glupote.. :-(

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

adrianna79

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Lip 2008, 19:29:23
adrianna79 przyslij ;)

jestes niemozliwa!!!!! :-)... nawet nie wiem gdzie ta plytka jest.... jak mi sie uda ja znalezc to przesle Ci zdjecia.. jednak jest troche tego duzo.. musze po prostu usiasc i zobaczyc jakie chce zdjecia.. pozniej bedzie mozna nad nimy pracowac.. aczkolwiek jakos juz nie mam sily i ochoty tym sie zajmowac.... ale jak je znajde to je przesle.....

sputnik_sweetheart


adrianna79


zwierzatko_mojej_mamy

adrianna79 a Ty znowy w krakowie? bo ja juz nie wiesz gdzie po swiecie Cie lokalizowac - co tydzien na innej imperzie w roznych czesciach polski  lol lol jak znajdziesz to skopiuj - moge podejsc w dowolne miejsce i sobie odebrac - a  ze dla mnie to nie praca, tylko zabawa, takie bajery ze zdjeciami to bardzo chetnie sie powyzywam - efektu sama nie jestem w stanie przewidziec, bo jak siadam do zdjecia to rzadko kiedy wiem co to bedzie ;) ostatnio wszystko bym wykanczala "a la holga" ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

zwierzatko_mojej_mamy,
adrianna pracuje w krakowie
ale rodziców ma we wrocku a więc bardzo dobrze się złożyło i dotarła do nas na króliczą imprezę :D

adrianna79

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Lip 2008, 09:42:13
adrianna79 a Ty znowy w krakowie? bo ja juz nie wiesz gdzie po swiecie Cie lokalizowac - co tydzien na innej imperzie w roznych czesciach polski  lol lol jak znajdziesz to skopiuj - moge podejsc w dowolne miejsce i sobie odebrac - a  ze dla mnie to nie praca, tylko zabawa, takie bajery ze zdjeciami to bardzo chetnie sie powyzywam - efektu sama nie jestem w stanie przewidziec, bo jak siadam do zdjecia to rzadko kiedy wiem co to bedzie ;) ostatnio wszystko bym wykanczala "a la holga" ;)

czesc, ja teraz krakowianka na pol i wrolcawianka na pol... ok... poszukam plytki i ja tobie dam... jednak musze wpierw posiedziec i wybrac te zdjecia ktore chcialabym miec zrobione dobrze.. jestes wielka.. stawiam piwko :-)....

adrianna79

Cytat: adrianna79 w 27 Sie 2007, 01:50:24
niech wam bedzie.. rzucam sie na pozarcie :-)... zalaczylam kilka zdjec z panienskiego i z wesela; profesjonalne powinnam miec za tydzien albo za dwa... jezeli dobrze wyjda to sie nimi pochwale :-)... enjoy

salsa

Adrianna-jak chcesz to znam kogos kto może fajnie te fotki obrobić, i mozna sie dogadac tak, ze kasy nie wywalisz-spytaj Zuzi czy zle jej pomogłam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)