28 dni

Zaczęty przez ishka82, 28 Lip 2008, 17:15:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agaaa

Fajne jest to 28 dni. Wkrecam sie powoli:)
Jak mi sie spodoba to sobie przedłuże "abonament":)
Jutro rano lece po termometr jupi jupi jupi jupi jupi lol


ishka82

Agaaa, to ja i sputnik będziemy się po porady zgłaszać jako nowe urzytkowniczki :D Leć, leć i nie zniechęcaj się dziwnymi minami pań farmaceutek ;) ;D A jeśli ta stronka okaże się fajna, to abonament wcale nie jest bardzo wysoki, spokojnie można tyle zapłacić 8)

Agaaa

Cena jest bardzo ok tylko zycze sobie i Wam, żebysmy nie musiały za dlugo przedluzac tych abonamentow  przytul

Zmierzylam dzisiaj rano tempke i jakas wysoka wyszla..normalnie stan podgoraczkowy 37,35 :o
Moze tam jest zawsze troche cieplej niz pod pachą ???

zobaczymy jutro jaka bedzie...

Jak na trzeci rzut oka uwazam, że ta strona naprawde moze pomoc i dac jakis obraz sytuacji:) tylko danych troche trzeba zebrac:) i byc cierpliwym i codziennie poswiecic te 20 minut (10 rano na badanie a wieczorem 10 na zeznanie) :)

nionczka

Cytat: Agaaa w 02 Sie 2008, 17:06:38
Zmierzylam dzisiaj rano tempke i jakas wysoka wyszla..normalnie stan podgoraczkowy 37,35

Ciaza albo owulacja :-)
Ja przez tydzien z taka temperatura chodzilam zanim test ciazowy zrobilam :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Agaaa

ooo no coś Ty what...owulacja jak juz.. ;)

dobrze wiedziec  lol

Agaaa

ale w ogole mam zero objawow innych wskazujacych na owu ???

nic mnie nie kuje....

ishka82

Agaaa, tak dla formalności - wiesz, że temp. mierzysz świtkiem rankiem tuż po przebudzeniu, zanim wstaniesz z łóżka i zaczniesz np. z kimś rozmawiać, jeść, pić itd.? Bo wtedy też już jest wyższa...A mierzysz oralnie czy waginalnie? Ja czekam na miesiączkę, więc pewnie za parę dni dołączę do Ciebie, no chyba, że...ale coś czuję się jak przed @ ;) :)

Agaaa

ishka82 no nie zmierzylam tak od razu:( polazilam po domu, zjadlam sniadanie...
dzisiaj tak samo o tej samej porze, wyszlo 37,2 czyli troche mniej
mierze waginalnie...

ishka82

Agaaa, to trzeba mierzyć koniecznie tuż po przebudzeniu (w takim półśnie jeszcze) i o tej samej porze. Inaczej nic Ci ta temperatura nie powie! Poczytaj o tym trochę.


vobi

Cytat: Agaaa w 02 Sie 2008, 17:06:38
Moze tam jest zawsze troche cieplej niz pod pachą ???

Agaaa, tak, "tam" (ale konspira! ;)) jest troche cieplej niz np. pod pacha

ishka82

Agaaa, i jak postępy w mierzeniu tempki? Dalej 28 dni Ci się podoba? Dołączę jak tylko dostane okres, no chyba że nie dostane, ale nawet na to nie liczę...już czuję zbliżający się okres. Pytanie tylko kiedy nadejdzie...Powinien w tym tygodniu.

Agaaa

ishka82 mozna powiedziec ze tak od poniedzialku mierze tak jak powinnam, 7 rano tylko sie przebudze i mierze, wszystko wpisuje na "29 dni" tak naprawde mialam od poniedziaku do wczoraj ta sama stala temp 36,1 a dzisiaj mi wyszlo 36,2. Tamtych pomiarow nie biore pod uwage.
Juz mi sie taki maly wykresik powoli robi, skrupulatnie wszytko wpisuje:)
Życze Ci z calego serca zeby @ nie przyszla jednak...Nionczka miala objawy przed@ i ni dostala wiec trzymam kciuki.. :thumbup:

ishka82

Agaaa, to polewam na udane starania :piwko:

Agaaa

ishka82 zdrówko :drunk:

ishka82

Ja i Agaaa już zalogowane, jeśli ktoś jeszcze się zapiszę, to proszę o info, żeby móc do przyjaciółek dodać ;;) :D

Agaaa

Aga coraz bardziej mi sie podoba to 28 dni.

a Amazoncie posyłam  :2guns: :2guns: :2guns:

ishka82

A mi niestety się coraz mniej podoba. A Amazonce :hammer: kopas :2guns: :pokey: :blowup: rubin poprawi i szybko wykurzymy ją spod swoich wykresów :sneaky2:

Agaaa

znalazlam jej posty z 2006 roku na forum  what

natka

Na plotach juz o tym wspominalam to napisze i tu: jest angielska wersja 28dni.pl i to calkowicie za darmo: http://go28days.com/

ishka82

natka_26, właśnie chciałam tu napisać info o angielskiej wersji, ale mnie ubiegłaś ;;)

ishka82

Cytat: Agaaa w 27 Sie 2008, 22:58:36
znalazlam jej posty z 2006 roku na forum  what
:o :o :o toż to zadeklarowana NPR-ówa :o :o :o

elve

A w sumie to o co chodziło z Amazonką?

Agaaa

#98
Amazonka jest osobą (czasami sie zastanawiam czy nie jakims botem), ktora lubi wtracic swoje 5 groszy kiedy nikt zupełnie tego od niej nie oczekuje a czasami wrecz sobie nie zyczy:)
Jej wypowiedzi śmierdzą katolicką propagandą Naturalnych Metod Planowania Rodziny, teksty iscie zerzniete z kościelnych folderków. Sama przed ciąża na razie się wzbrania i troche pod tym kontem komentuje. Potrafi wylać kubeł zimnej wody dziewczynie , ktora z nadzieją oczekuje szczesliwego zakończenia swojego cyklu tekstami pt." nie łudziłabym sie póki co" itd.

wkur**ajaca jet bardzo...

Dodany tekst: Wed Jan  7 16:40:14 2009

A tak w ogole to witam po przerwie.
Nie było mnie tutaj lekko 4-5 miesiecy:)

ale wracam nie sama a z okruszkiem w brzuchu:))

Kasia

Agaaa raaaany ale sie cieszę :)


miałam pisać na gg jak Wasze starania ale się bałam ze może coś nie tak i zrobię Ci tylko przykrość


Dodany tekst: 07 Sty 2009, 16:43:24

pisz tu szybko który tydzień i wogóle co i jak :)