28 dni

Zaczęty przez ishka82, 28 Lip 2008, 17:15:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Lip 2008, 15:45:25
jo_miekka jasne - na watku o seksie to aktywnas - a mi na plotach odpowiedziec to nie ma komu ?? :D

to nie jest wątek o seksie, tylko o programi "28dni"

czy mi się wydawało?
lol

golinda

Cytat: nionczka w 29 Lip 2008, 15:39:03
Czytalam cos na temat jakosci nasienia. Nie wiem czy to nie sa mody, ale raz sie uwaza, ze lepsze nasienie jak sie za czesto nie praktykuje, innym razem, ze im wiecej sie pracuje tym lepsza jakosc. I badz tu madry!

lekarze mówią, że co 2 dni, bo wtedy organizm zdąży naprodukować od nowa tych plemników

zuzia

Cytat: sputnik_sweetheart w 29 Lip 2008, 14:57:02
no po prostu was zaraz kopnę! tak, pytałam o co 2 dzień w kontekście mojego codzień lol lol lol


jasne! teraz tak będziesz ściemniać :D

ps. no oplułam monitor ze śmiechu :D :D :D

ishka82

Cytat: sputnik_sweetheart w 29 Lip 2008, 12:32:57
Cytat: jo_miekka w 29 Lip 2008, 09:48:30
sputnik_sweetheart[/b] to Ty jeszzce nie masz termometru? no wiesz!
nie no, ja zalożyłam z góry że się na wykresy nie piszę, żadne mierzenia temperatur i tym podobne oszołomstwo...się po prostu ten tego robi lol ale ykhm tylko krowa  nie zmienia zdania, w zasadzie dlaczego nie spróbować :D
Jak my podobnie myślimy ;) Aż Ci  :drunk: , albo i ze 2  :drunk: postawię  lol

Cytat: inkageo w 29 Lip 2008, 13:43:25
Cytat: jo_miekka w 29 Lip 2008, 13:37:08
inkageo a przepraszam byłaś już na początku?!  :o

świat się kończy...
Myślałam, że może za rok, półtora... Ale jednak nie ;)
inka, pogadamy za rok, półtora jak Ci się instynkt nagle i z wielką siłą odezwie :baby: :baby: :baby:

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Lip 2008, 15:45:25
jo_miekka jasne - na watku o seksie to aktywnas - a mi na plotach odpowiedziec to nie ma komu ?? :D
Ja nieśmiało przypominam, że to nie wątek o seksie, tylko o serwisie 28 dni i tematyce NPR  :hammer:  ;D

sputnik_sweetheart

zuzia no ale to w zasadzie to o co chooodzi? ;D bo ja już nic nie rozumiem lol lubię Cię to się za tą podstawówkę nie obrażę ;D

zuzia

Cytat: sputnik_sweetheart w 29 Lip 2008, 19:50:58
zuzia no ale to w zasadzie to o co chooodzi? ;D bo ja już nic nie rozumiem lol lubię Cię to się za tą podstawówkę nie obrażę ;D

lol lol lol lol lol lol lol lol

sputnik_sweetheart

zuzia nie no zuzia, pośmieję się z Tobą tylko u licha? z czego się dokładnie śmiejemy?

zuzia

Cytat: sputnik_sweetheart w 29 Lip 2008, 20:08:29
zuzia nie no zuzia, pośmieję się z Tobą tylko u licha? z czego się dokładnie śmiejemy?

bo na biologii w podstawówce było co i jak z owulacją - ile przed, ile po, ile żyją plemnniki itp. przynajmniej w mojej podstawówce tak było.

sputnik_sweetheart

zuzia oj no dobra, ale ja się leczę od kilku lat i staram od kilkunastu miesięcy i kilku lekarzy polecało mi regularnie, codzienne. naprawdę, nie wiem co tu do śmiechu, że zastanowiłam się nad co 2 dni lol

zuzia

#59
sputnik_sweetheart,
nie gniewaj się.
to nie było złośliwe.
bardziej skojarzyło mi się z tym, że "nie wiem jak trafić".
ale to był raczej żart chwilowy i tyle.
przepraszam, jeżeli cie uraziłam.

sputnik_sweetheart

zuziaczy Ty Babo zmysły potracilaś, nawet mi przez myśl nie przyszlo się obrażać ani urażać ;D ja tak raczej wciąz myslałam że my się dogadać nie możemy ;D
ale jednak to zabawne bo jeszcze nigdzie "publicznie" się nie spowiadalam z mojego pożycia lol
siedzę na kanapie i piszę, mój zerka zza ramienia ,ja na to "oj no nie czytaj" a on "ooo,teraz to chyba powinienem" lol lol

ishka82

Cytat: sputnik_sweetheart w 29 Lip 2008, 20:35:31
ale jednak to zabawne bo jeszcze nigdzie "publicznie" się nie spowiadalam z mojego pożycia lol
siedzę na kanapie i piszę, mój zerka zza ramienia ,ja na to "oj no nie czytaj" a on "ooo,teraz to chyba powinienem" lol lol
lol lol lol I co, przeczytał?  lol lol lol

A tak na poważnie...termometr nabyłaś? Bo ja tak, a czy dobry, to nie wiem ??? Myślałam, że mi farmaceuta/ka coś doradzi, o naiwności moja...Byłam chyba w 5 czy 6 aptekach i WSZĘDZIE robiono wielkie oczy na hasło: "termometr owulacyjny", a w dwóch panie miały takie miny, że się zastanawiałam, czy nie zapytają co to w ogóle jest, w dwóch zaproponowano sprowadzenie ??? Kurde, na Allegro tego pełno, to myślałam, że w aptekach też, no i że farmaceuta powinien mieć jakieś pojęcie...W końcu kupiłam termometr elektroniczny za zawrotną sumę 9,50zł (myślałam, że to droższe jest). Całkiem fajny - szybciutko mierzy i daje znać, że zrobił pomiar, zapamiętuje ostatni pomiar. A czy wystarczająco czuły i polecany do NPR, to nie mam pojęcia :-[ Tylko nie wiem, czy nie zaczekać jednak do następnego cyklu, bo to już niedługo i może lepiej zacząć od początku ??? Poza tym jest jakaś różnica czy się mierzy w ustach, czy niżej ;) ? No i czy mierzy się też w trakcie miesiączki? Jeśli tak, to nie bardzo sobie wyobrażam zmierzenie temperatury w pochwie  lol lol lol
Jezu, jakie dylematy, masakra lol lol lol

vobi

Cytat: ishka82 w 30 Lip 2008, 00:07:39
Poza tym jest jakaś różnica czy się mierzy w ustach, czy niżej ;) ?

Nie, wazne zeby ZAWSZE mierzyc w tym samym miejscu (tzn. albo w ustach albo ... nizej  lol).

Cytat: ishka82 w 30 Lip 2008, 00:07:39
No i czy mierzy się też w trakcie miesiączki?

nie

ishka82

vobi, dziękuję za rzeczową odpowiedź  :drunk:

zosia2007

a ja was podziwiam,  chyba nie umiałabym być taka zorganizowana i codziennie o określonej porze mierzyć temp. i jeszcze jakies wykresy rysować.

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82 no to rzeczywiscie - NPR bez seksu ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Lip 2008, 12:40:04
ishka82 no to rzeczywiscie - NPR bez seksu ;P
Chyba nie bardzo rozumiem ???

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82 no jakzesz to moze byc watek nieseksualny skoro rodzina poniekad powstaje od stosunku  :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Lip 2008, 13:50:19
ishka82 no jakzesz to moze byc watek nieseksualny skoro rodzina poniekad powstaje od stosunku  :D:D
Aaaa, nie no jasne, że trzeba seksu, żeby zrobić  :baby: Ale wątek nie jest dosłownie(nie wiem, czy to najlepsze słowo) o seksie, tylko o serwisie 28 dni i NPR, zgodzisz się chyba :P ;)
A już sobie pomyślałam, że chodzi Ci o to, że ja często męża w domu nie mam i chcę dziecko bez seksu :-[ Aj, przewrażliwiona się robię i już przytul

sputnik_sweetheart

ishka82 nie przewrażliwiaj się przytul

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82 nie przewrazliwiaj sie ;) powtorze za sputnikiem  :flowers: :flowers: zgodze sie , ze watek nie doslownie, zatem udramatyzowalam wypowiedz, aby pogonic jo_miekka ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

zwierzatko_mojej_mamy, ok, polewam piwko dla rozładowania niepotrzebnego napięcia ;) :drunk: :drunk: :drunk:

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82 a chetnie  -  Ty tez pij  :drunk: :D na pewno sie odnapieciujesz :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Agaaa

ishka82
zarejestrowalam sie w tym serwisie na próbe.
Dzisiaj mam 10d.c mozna tak czy trzeba od 1dc?

ishka82

Cytat: Agaaa w 01 Sie 2008, 16:48:08
ishka82
zarejestrowalam sie w tym serwisie na próbe.
Dzisiaj mam 10d.c mozna tak czy trzeba od 1dc?
Wydaje mi się, że można> Pierwsze kilka dni zaznacz jako miesiączka, dalej nie wpisuj temp., bo nie mierzyłaś i od jutra już wpisuj i chyba prawie cały cykl wyjdzie :D Ja się zapiszę od 1 dnia cyklu, bo u mnie to już zaraz powinno być i na kilka dni przed końcem cyklu stwierdziłam, że to bez sensu. Możesz ten cykl potraktować jako trening starannych i regularnych obserwacji i opcji serwisu również ;) To już nas chyba 3 będzie jupi