28 dni

Zaczęty przez ishka82, 28 Lip 2008, 17:15:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Mobka, ja już opłaconego konta nie mam i od kilku miesięcy nie prowadziłam pełnych obserwacji, ale nadal jestem tam częstym gościem :) Pod moim ostatnim cyklem rozmowy trwają i też chętnie odwiedzam wykresy znajomych. Myślę, że warto skorzystać z miesiąca gratis, a później postanowić czy opłacić konto, czy przenieść się na darmową stronę. Mój obecny gin był pod wrażeniem dokładności w prowadzeniu przeze mnie obserwacji i oglądając je stwierdził, że wyglądają bardzo prawidłowo :)

rilla

mobka, ja tez nie mam opłaconego, ale zaglądam... i naprawde wiele można się nauczyć

mika

Cytat: mobka w 29 Lip 2009, 09:13:18
Korzysta ktoras jeszcze z 28dni? Mi lekarz zasugerowal jednak, zeby mimo pracy zmianowej  mierzyc temp. I jak ktos od nas jszcze aktywnie korzysta, to moze tez zaczne. A jak nie to rejestruje sie tylko na go28days.com ;) Oszczedniej bedzie ;)

korzysta ;) i do tego nie jestem w ciązy  ;) aktualnie nie mam opłaconego konta, ale może na następny cykl opłacę ;)

mobka

Cytat: mika w 29 Lip 2009, 18:06:41
korzysta ;) i do tego nie jestem w ciązy  ;) aktualnie nie mam opłaconego konta, ale może na następny cykl opłacę ;)

No to jakby co bedziemy dwie ;) Choc ja oczywiscie mam nadzieje, ze od nowego cyklu ni ebede musiala sie rejestrowac ;) Ale jak to mowia nadzieja matka glupich ;D

nionczka

Ja trzymam za Was wszystkie kciuki dziewczyny! A szczególnie za weteranki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: nionczka w 29 Lip 2009, 20:28:27
Ja trzymam za Was wszystkie kciuki dziewczyny! A szczególnie za weteranki!

:beer:

martullek

ja też czasem zaglądam :) mobka, zapraszamy!

golinda

i ja trzymam moje wielkie kciukasy!

mobka

Wiecie co, ja nie rozumiem, czemu polskie 28dni jest platne. go28days.com jest identyczne, z tymi samymi funkcjonalnosciami a calkowicie za darmo...

Ale i tak jak mi sie w tym miesiacu nie uda, to wpadne, na 28dni na ten darmowy miesiac, zebysci mi cos pokomentowaly :) Ale zarobic im nie dam - po darmowym miesiacu wracam na go28days.com ;)

wrobelek0403

ja na razie odpusciłam, stan fizyczny i psychiczny nie sprzyja pomiarom  :headbang: :headbang:

pewnie wroce do obserwacji na jesieni ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: wrobelek0403 w 30 Lip 2009, 23:11:34
ja na razie odpusciłam, stan fizyczny i psychiczny nie sprzyja pomiarom  :headbang: :headbang:

pewnie wroce do obserwacji na jesieni ;)
uważaj, bo może nei będzie trzeba ;)

wrobelek0403

Cytat: konwalia w 31 Lip 2009, 21:52:17
uważaj, bo może nei będzie trzeba ;)

uwazam  :mocking: :mocking:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Jakby mnie ktoras szukala, to na 28dni jestem jako mobka1 - jako mobka nie moglam byc za darmo, bo na go28days.com mam konto aktywne i jakbym chciala z polskiej wersji korzystac musialabym zaplacic :D

ishka82

dragon, czy Ty prowadzisz jakiś cykl na 28dni ??? Bo pojawiłaś się tam, ale żadnego cyklu ja przynajmniej nie widzę ;) :P

dragonfly

Cytat: ishka82 w 30 Sie 2009, 17:23:33
dragon, czy Ty prowadzisz jakiś cykl na 28dni ??? Bo pojawiłaś się tam, ale żadnego cyklu ja przynajmniej nie widzę ;) :P

tak sie chyba troche pospieszylam, bo termometra dopiero w PL zdobede w tym tyg...

ishka82

Cytat: dragonfly w 30 Sie 2009, 17:25:43
tak sie chyba troche pospieszylam, bo termometra dopiero w PL zdobede w tym tyg...
:rotfl: :rotfl: :rotfl: A już myślałam, ze się koleżanko ukrywasz przed nami ;)

dragonfly

Cytat: ishka82 w 30 Sie 2009, 17:29:40
:rotfl: :rotfl: :rotfl: A już myślałam, ze się koleżanko ukrywasz przed nami ;)

przed Wami? przed Wami nic i nikt sie nie da ukryc ;D

ishka82

Cytat: dragonfly w 30 Sie 2009, 17:34:44
przed Wami? przed Wami nic i nikt sie nie da ukryc ;D
;D :beer: Daj znać jak zaczniesz prowadzić, to coś Ci popodpowiadamy o co w tym wszystkim kaman ;)