Autor Wątek: Ćwiczenia w domu  (Przeczytany 8706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Ćwiczenia w domu
« dnia: 25 Lip 2008, 18:53:30 »
Przed chwilą się zebrałam i trochę poćwiczyłam, ale niestety jakoś nie umiem się zmusić do regularnych treningów w domu :-[ :'( A jak to u Was jest, ćwiczycie w domku? Regularnie? Macie jakiś sprawdzone, niezbyt trudne zestawy ćwiczeń? Może wspólnie się zmotywujemy i weźmiemy za siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

Odp: Ćwiczenia w domu
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lip 2008, 20:38:58 »
ishka82 witaj w klibie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ostatnio jak zaczęłam ćwiczyć to motywacji starczyło mi na kilka dni  :-[

ishka82

« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lip 2008, 20:40:10 »
ishka82 witaj w klibie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ostatnio jak zaczęłam ćwiczyć to motywacji starczyło mi na kilka dni  :-[
To i tak lepiej niż u mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja zwykle tracę zapał już po jednym dniu :hammer:

ishka82

« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lip 2008, 20:48:32 »
Zapodałam sobie jeszcze to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i coś czuję, że jutro brzuch będzie bolał, a tu trzeba by wg schematu nie tylko powtórzyć, ale zwiększyć ilość powtórzeń  :o :o :o

salsa

« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lip 2008, 21:49:29 »
dlatego ja chodze potanczyć czy na basen lub do sauny, spacery itp
na cwiczenie typu aerobik czy inna siłownia po prostu nie starcza mi mobilizacji na długo
BO TO JEST POTWORNIE NUDNE, wiec jak moze nam sie chciec to robić???
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lip 2008, 21:49:29 »

ishka82

« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lip 2008, 22:50:56 »
Jak chodziłam do fitness klubu z vobi, to jeszcze było ok. A sama nie umiem się zmobilizować w domu >Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lip 2008, 23:04:05 »
Zapodałam sobie jeszcze to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i coś czuję, że jutro brzuch będzie bolał, a tu trzeba by wg schematu nie tylko powtórzyć, ale zwiększyć ilość powtórzeń  :o :o :o

Ja wlasnie przerabiam te cwiczenia. Nie codziennie mi sie chce, ale cwicze. Brzucho musi spasc;)
To prawda, ze na poczytku troche boli. Mnie najbardziej bolala szyja, a ktoregos dnia plecy.
Ale teraz juz luzik. Nic nie boli.
A i na dzien dobry zrobie 50 brzuszkow bez zajakniecia;)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #7 dnia: 26 Lip 2008, 09:28:04 »
calla  brawo brawo brawo Jak szybko zaczęłaś zauważać efekty tych ćwiczeń? Mnie na szczęście nic dzisiaj mocno nie boli, więc pewnie zrobię 2 dzień z większą ilością powtórzeń Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #8 dnia: 26 Lip 2008, 16:59:58 »
ishka82 Ja cwicze juz prawie 2 tygodnie i narazie efektow zero, a duzo tluszczu do spalenia nie mam. Nie mam pojecia kiedy widac efekty, ale moj kolega zrobil cala serie i mowi, ze kaloryfer piekny mial:) Takze chyba warto wytrzymac te 42 dni:)

ishka82

« Odpowiedź #9 dnia: 30 Lip 2008, 22:08:53 »
ishka82 Ja cwicze juz prawie 2 tygodnie i narazie efektow zero, a duzo tluszczu do spalenia nie mam. Nie mam pojecia kiedy widac efekty, ale moj kolega zrobil cala serie i mowi, ze kaloryfer piekny mial:) Takze chyba warto wytrzymac te 42 dni:)
Ja niestety do spalenia z brzucha mam całkiem sporo :'( Niestety nie jestem w stanie tych ćwiczeń wytrzymać codziennie zwiększając "dawkę". Ale staram się tak co 2 dzień poćwiczyć i te i inne...Ahh, gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #10 dnia: 31 Lip 2008, 13:44:45 »
ja te ćwiczenia kiedyś probowalam robic. Wszystko mnie bolało, najbardziej szyja a to podobno znak, że cos źle się robi.
Instruktorka w fitnesie mnie okrzyczala, zebym przestała, bo krzywdę sobei zrobię. Mówila, ze są to trudne ćwiczenia, że one są kiepsko opisane i ludzie je źle robią. Pokazywała mi nawet kilka - jak należy je robić ( ja oczywiscie inaczej robiłam)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #11 dnia: 31 Lip 2008, 23:11:24 »
ja te ćwiczenia kiedyś probowalam robic. Wszystko mnie bolało, najbardziej szyja a to podobno znak, że cos źle się robi.
Instruktorka w fitnesie mnie okrzyczala, zebym przestała, bo krzywdę sobei zrobię. Mówila, ze są to trudne ćwiczenia, że one są kiepsko opisane i ludzie je źle robią. Pokazywała mi nawet kilka - jak należy je robić ( ja oczywiscie inaczej robiłam)

Mnie tez szyja bolala przez pierwsze dwa dni no i brzuch. Ale pozniej juz przestalo i bylo ok. Pisze bylo, bo od soboty przestalam cwiczyc:( Duzo sie u mnie dzialo w ostatnich dniach i zabraklo mi czasu na cwiczenia:(
Co do szyi jeszcze, to ktoras z dziewczyn pisala mi, zebym nie dociskala mocno szyi do klatki i pomoglo:)
Moje miesnie juz sie tak przyzwzczaily do cwiczen, ze 50 brzuszkow robie bez najmniejszego wysilku na dzien dobry:)
Nie wydaje mnie sie, zeby mozna bylo sobie tymi cwiczeniami krzywde zrobic, ale nie jestem specem w tej dziedzine;)

calla

« Odpowiedź #12 dnia: 31 Lip 2008, 23:13:36 »
ishka82 to sprobuj moze zmobilizowac sie chociaz do samych brzuszkow??

ishka82

« Odpowiedź #13 dnia: 01 Sie 2008, 09:52:58 »
calla, tak jak napisałam - mobilizuję się i staram co 2-gi dzień ćwiczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A najprawdopodobniej od września zacznę chodzić na Aqua Aerobik z bratową (chyba że się okaże nie dla mnie) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Sie 2008, 10:25:30 »
ishka82 to sprobuj moze zmobilizowac sie chociaz do samych brzuszkow??

Polecam... 50 dziennie, ale CODZIENNIE - po 2 max 3 tygodniach juz widac spora roznice. Tylko ze potem wystarczy przez tydzien nie robic i oponka wraca w tempie zastraszajacym  :'(

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 01 Sie 2008, 10:25:30 »

ishka82

« Odpowiedź #15 dnia: 01 Sie 2008, 10:55:18 »
vobi, brakuje mi jak cholera wypraw na fitness z Tobą, sama się tu nie umiem zmobilizować, żeby się na aerobik, czy cuś zapisać :'(

calla

« Odpowiedź #16 dnia: 01 Sie 2008, 11:16:36 »
A najprawdopodobniej od września zacznę chodzić na Aqua Aerobik z bratową (chyba że się okaże nie dla mnie) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Aqua Aerobik to jest swietna sprawa. I efekty widac bardzo szybko:)

ishka82

« Odpowiedź #17 dnia: 01 Sie 2008, 12:02:40 »
A najprawdopodobniej od września zacznę chodzić na Aqua Aerobik z bratową (chyba że się okaże nie dla mnie) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Aqua Aerobik to jest swietna sprawa. I efekty widac bardzo szybko:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To mam nadzieję, że mi się spodoba, bo ja nie pływam dobrze, taplać się lubię, ale ogólnie wody się raczej boję :-[

vobi

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Sie 2008, 13:33:01 »
vobi, brakuje mi jak cholera wypraw na fitness z Tobą, sama się tu nie umiem zmobilizować, żeby się na aerobik, czy cuś zapisać :'(

ishka, nawet mi nie mow, przeciez ja i tak nie moge na zaden kuzwa aerobik chodzic! nawet przy kasetach w domu se nie moge pocwiczyc - kupilam jakies "cwiczenia dla ciezarnych" i co? d...a, nie moge (tzn. lekarka nie pozwala) :'(

ishka82

« Odpowiedź #19 dnia: 01 Sie 2008, 15:42:10 »
vobi przytul przytul przytul :flowers: :flowers: :flowers: Jeszcze trochę, pasożyt wylezie i nawet będzie wskazane żeby ćwiczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przytul

calla

« Odpowiedź #20 dnia: 01 Sie 2008, 16:13:50 »
To mam nadzieję, że mi się spodoba, bo ja nie pływam dobrze, taplać się lubię, ale ogólnie wody się raczej boję :-[

Ja sie panicznie boje wody. Wejde po pas lub troche wyzej i mnie zatyka. Nie moge oddychac i sie dusze.
Takze dla mnie takie cwiczenia w wodzie odpadaja. A szkoda...

ishka82

« Odpowiedź #21 dnia: 01 Sie 2008, 16:55:47 »
calla, ja nie mam aż tak...pójdę, zobaczę, może się spodoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Basia

« Odpowiedź #22 dnia: 01 Sie 2008, 22:39:46 »
Ja też próbowałam się zmobilizować do ćwiczeń, szczególnie przed ślubem...
niestety kiepsko mi to wyszło... zapału wystarczyło mi na parę dni..

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Sie 2008, 22:26:10 »
wlasnie kompletujemy sprzęt do naszej siłowni domowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wreszcie nie bede musiala wąchać cudzego potu

ishka82

« Odpowiedź #24 dnia: 03 Sie 2008, 22:45:21 »
wlasnie kompletujemy sprzęt do naszej siłowni domowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wreszcie nie bede musiala wąchać cudzego potu
Takiej to dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj