Korfu - polecam :)

Zaczęty przez sznapkowa, 24 Lip 2008, 15:18:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sznapkowa

Po tym jak przejżałam oferty miliona biór podróży upewniłam się w przekonaniu że zorganizowane podróżowanie jest nie dla mnie. Kupiliśmy bilety  (błogosławione tanie linie lotnicze), wzieliśmy namiot i spędzilismy super tydzień na Korfu. Wypożyczyliśmy skuter i zjechaliśmy wyspę prawię w każdą stronę. Piękne plaże, urocze zatoczki, taksówki wodne wywożące na plażyczki gdzie nie ma nikogo, no i to słońce.... szkoda że taki krótki ten urlopik. Jak zgram zdjęci ato wrzucę kilka na zachętę.

niewiemjaka

brzmi interesująco! :) powiedz jak finansowo - drogie campingi? przyzwoite warunki?

spragnienie

brzmi super :D
wrzuć jakąś fotkę dla aktualnie marznących w Polsce  :)

sonja

wiedziałam, że Ci się spodoba:)

sznapkowa

sonja dzięki za porady przed wyjazdem :)

My bylismy na campingu http://www.dionysuscamping.gr/ - warunki super, każdy ma wydzielone swoje miejsce, łazienki czysciutkie, basen pierwsza klasa, barek z super jedzeniem, sklepik, wypożyczalnia skuterów na miejscu. Za tydzień pobytu zapłaciliśmy około 100 Euro. Koło campingu dwie restauracje z pysznym jedzeniem. Cała wyspa cenowo moim zdaniem przyzwoicie. Są miejsca droższe i tańsze. Przykładowo za obiad dla dwóch osób z litrem miejscowego wina placiliśy około 25 Euro. Wypożyczenie leżaka na plaży 2 Euro.

Zdjęcia dla marznących wkleję mam nadzieję jeszcze dziś :)

sznapkowa

Obawiam się że ze zdjęć nici - chyba karta nawaliła .... musze zawieżć karte do jakiegoś punktu foto - może uda im się odzyskać zdjęcia. Ale jestem wściekła !