strefa chorobowa

Zaczęty przez ashton, 25 Sie 2007, 09:15:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ashton

Pamiętacie mnie jeszcze?  :lol:
Od tygodnia na zwolnieniu lekarskim, pierwszym w mojej zawodowej karierze, hehe - oko mi wysiadło, zapalenie rogówki, dopiero wczoraj na chwilę siadłam do kompa bo nudziłam się niemilosiernie, nic nie byłam w stanie na półślepo robić, no i oko bolało jak diabli, jedyna "rozrywka" to aplikowanie sobie do oka różniastych medykametów.
Wściekła jestem, bo przez to zwolnienie (jeszcze co najmniej do środy) mogę się pożegnać z planowanym urlopem w połowie września i podróż poniekąd poślubna (znaczy się rocznicowa) pójdzie się paść. Nic to, w zamian zaszczycę swoją obecnością forumowe śluby  :-P
Pozdrawiam weekendowo i idę grzecznie do łóżka (grzecznie bo Mąż w pracy, ktoś musipracować no nie?)

wrobelek0403

Cytat: "ashton"
Wściekła jestem, bo przez to zwolnienie (jeszcze co najmniej do środy) mogę się pożegnać z planowanym urlopem w połowie września i podróż poniekąd poślubna (znaczy się rocznicowa) pójdzie się paść. Nic to, w zamian zaszczycę swoją obecnością forumowe śluby  :-P
Pozdrawiam weekendowo i idę grzecznie do łóżka (grzecznie bo Mąż w pracy, ktoś musipracować no nie?)

biedaczko, trzymaj sie cieplo!!! I dobrze sie wykuruj, zapalenie rogówki to okropna rzecz.

A co do urlopu, ja bym sie kłocila, bo z jakiej racji przepada Ci urlop???? No chyba ze sie KP w  twojej robocie nie przyjał, to rzeczywiscie dupa :(
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Witaj Ashton! Pamiętamy i tęsknimy!
Ja za to juz 3 tydz głucha na 1 ucho jestem..
Antybiotyk skończyłam i nic. Przypisali mi maść ale w aptece jak sie dowiedziałam ze kosztuje 50 zł to zrezygnowałam i leczę tą maścią co wczesniej mi dali. Ale dzis juz zwątpiłam i chyba jednak pojde po tę za 50 zł bo mam dosyc bólu i bycia głuchą.

A o zapaleniu rogówki pojęcia nie mam wiec tylko pozdrawiam ciepło i zdrowia zyczę!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

ashton trzymaj sie cieplutko. Mozecie sobie podroz weekendową zrobic i do nas zawitac. My slubujemy w Bartoszycach. Podobno to miasto przemytników ale nam się podoba :D

inkageo

Ashton wcale Cię już nie kojarzę ! ;) ;)
Zdrowiej i wracaj tu do nas, bo jeszcze przegapisz mój ślub i najbliższe dwa tygodnie lamentów ;)
Imagine there is no hate

memphis

Ashton, a cóz to- czyzby coś Ci w oko wpadło?

sweedee

Cytat: "memphis"Ashton, a cóz to- czyzby coś Ci w oko wpadło?
albo KTOś  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com