test pappa

Zaczęty przez marax, 22 Lip 2008, 11:21:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Chcialam zwrocic uwage na roznice w canach wykonania ww testu.we wroclawiu ceny sa rozpiete miedzy od 400-149 zl(labolatorium diagnostyka-dziala w calej polsce).To 400 zl to za sama czesc labolatoryjna wiec jeszcze trzeba wykonac dodatkowo platne USG .roznica w cenie moze byc wiec olbrzymia i tak jest z wszytkimi badaniami wiec radze dzwonic do kilku labolatorium sprawdzajac ceny

dragonfly

ja zaplacilam 400 zl w Kielcach (wzieli krew, zbadali, USG z konsultacja + wysla mi wszystkie papiery z opisem do Niemiec). W Kraku powiedzieli mi 600 zl za to samo, wiec marax ma racje, warto sprawdzac ceny

marax

149 badania labolatoryjne plus ok 90 zl dokladne usg= 239 a ocenic to mysle ze kazdy ginekolog powinen umiec w ramach normalnej wizyty wyniki skaplikowane to nie jest.A 600 zl za to to juz jakas parodia

zuzia

maraxela,
ale wszędzie tak jest.
np. koło mnie jest klinika dentystyczna gdzie czyszczenie kosztuje 250 zł, u mojego dentysty, który ma po prostu gabinet a nie klinikę - 80 zł

ishka82

Ja jak badałam poziom prolaktyny, to ceny wahały się od 20 do 35 zł, więc rzeczywiście warto dzwonić i pytać w kilku miejscach.

dominika

a wiecie moze jaka jest rozpietosc cen badania na anty ciała -przy konflikcie serologicznym i jak to wyglada?miala ktoras z Was?

twinnie77

dominika, ja płaciłam 17 zł. To zwykłe pobranie krwi. Jak robisz pierwszy raz, to jest to równoczesne z badaniem na grupę krwi.
W czasie ciąży miałam robione 3 razy. Mamy z mężem różne grupy, ale jak na razie konfliktu nie ma.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dominika

DZIEKI MARAXELA:) my tez mamy rozne czynniki Rh ale kazali mi to zrobic po raz pierwszy.

gioseppe

#8
to ja wkleje moja wypowiedz apropos tego testu
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

dominika

ale jestem zakrecona-mialo byc dzieki Twinnie a mi maraxela chodzi po glowie hehehe

marax

Cytat: dominika w 25 Lip 2008, 15:13:34
ale jestem zakrecona-mialo byc dzieki Twinnie a mi maraxela chodzi po glowie hehehe


:P :P :P :P :P